Prantsuse Võõrleegion

Väeosadest, nende ajaloost ja traditsioonidest. Nii Eestist kui välismaalt.
Vasta
Foreign_Legion
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Dets, 2008 10:30
Kontakt:

Postitus Postitas Foreign_Legion »

No eks ma uurin seda asja. Keegi mingis foorumis rääkis midagi sellest vabatahtlikult minemisest. See ei pidavat ka nii lihtne olema.

VList olen kuulnud ja lugenud nii positiivset kui negatiivset infi. Selle peale ütleks, et nii palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi.

Võimalik, et ma ei saa nendest testidestki läbi kuid selle teekonna võtan ma ette niikuinii :)

Tänan vastuste eest!
Lupus
Liige
Postitusi: 872
Liitunud: 02 Juun, 2005 12:44

Postitus Postitas Lupus »

Eesti sõdur on nagu puhkekodus võrreldes VL sõduriga .Teeb oma sõjaasju ja korras . VL mehed teevad ju kõik toimkonnad ise . Koorivad kartulid , lõiguvad konnad ja igast muud jama veel peale selle
Foreign_Legion
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Dets, 2008 10:30
Kontakt:

Postitus Postitas Foreign_Legion »

Eestis sõjaväkke minekuga on hetkel vist nii, et enne 2010 a. vist ei saagi :/
Kasutaja avatar
alo
Liige
Postitusi: 390
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:41
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Postitus Postitas alo »

Foreign_Legion kirjutas:Eestis sõjaväkke minekuga on hetkel vist nii, et enne 2010 a. vist ei saagi :/
Foreign, su jutt on kummaline. Kui sind sõjaväkke ei lasta, siis ma näen 2 varianti - sa ei ole EV kodanik või on mingi tõsisem terviserike (kas arvad, et VL võtab vastu haige, kes EKV'sse ei sobi?).
Vaiks
Liige
Postitusi: 66
Liitunud: 13 Mai, 2007 23:50
Kontakt:

Postitus Postitas Vaiks »

Enne 2010-ndat aastat pole lihtsalt ajateenistuses vabu kohti.
Kasutaja avatar
alo
Liige
Postitusi: 390
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:41
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Postitus Postitas alo »

Vaiks kirjutas:Enne 2010-ndat aastat pole lihtsalt ajateenistuses vabu kohti.
Krt, see tundub ikka jube uskumatu. Aga eks ma pean uskuma, jõuluaeg ikkagi.. :)
Kasutaja avatar
Josskad
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 15 Dets, 2008 20:13
Kontakt:

Postitus Postitas Josskad »

Saatsin just 20.12 avalduse sisse...võeti ilusti vastu :roll:
Pro patria
Vaiks
Liige
Postitusi: 66
Liitunud: 13 Mai, 2007 23:50
Kontakt:

Postitus Postitas Vaiks »

Kui korralikult ära põhjendada, siis saab küll, aga normaal kutsumisega(ehk siis mitte ise avaldust tehes) saadetakse sind alles kõige varem 2010.
Foreign_Legion
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Dets, 2008 10:30
Kontakt:

Postitus Postitas Foreign_Legion »

No eks ma pean ka siis avalduse tegema.
maku
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 12 Veebr, 2009 15:06
Kontakt:

PRANTSUSE VÕÕRLEEGION

Postitus Postitas maku »

Viimati muutis maku, 23 Mär, 2009 15:50, muudetud 1 kord kokku.
petro
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Mär, 2009 23:17
Kontakt:

võõrleegion

Postitus Postitas petro »

Ega pv nii lihtne pole nagu tundub Evani raamatus, mida vist siin olijad on kõik lugenud. See kerge reklaami maiguga. Läksin ise sinna asutusse 2002 aasta kevad ja olin 2rep-is. Soovitan hoida häid suhteid venelastega, pigem endiste liiduvabariikide kodanikega, on natuke lihtsam...lappi ja koristada saad lõppmatuseni. Ja et saada korsikale, peab ikka hullult vedama, sinna üritavad enamus. Üks asi veel lülita mõtlemine välja ja lihtsalt tee mida kästakse on endal kergem. Soovitan minna Strasbourgi kaudu, ise läksin sealt. Kindlasti käi ära eestis perearsti juures ja tee klahvid korda, pole nagu mõttet minna sinna ja käia seal arsti juures, kus selgub et sul pooled hambad katki, testitest nii palju, et mina tegin venekeelseid ehk on nüüd eesti keelseid ei tea, aga vähe usutav. Lihtsad IQ testid, nr jadad, ruudud kuubikud jne, füüsiline test oli cooper, tervis oli 2 korda. esimene oli kui katsuti kotte, ja kused purki ja nägemiskontrol, teine natuke põhjalikum, kui oled sõelast läbi saanud ja see hirmus gestaapo on kõige lihtsam. Raha suurt ei teeni ja oskustega pole suurt teha tsiviilis juhul kui tahad baaris õllekannu taga näidata leegioni tätokaid, ala legio patria nostra, ja rambo jutte rääkida. olin aasta pärast leegioni erafirmas tööl sain aastaga sama palga mida seal 5ga.aga see teine jutt. Õnnetusi juhtub päris palju treeningutel, sest tamp on taga ja luumurrud pole eriti haruldased. Aubagnes saad veel hästi süüa, naudi seda, mujal seda ei saa. Kastell läheb nii kiiresti et ei pane seda tähelegi vabaaega suht vähe. Jõudu tulevastele legioneridele
Viimati muutis petro, 19 Mär, 2009 21:36, muudetud 2 korda kokku.
USP
Liige
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:19
Kontakt:

Postitus Postitas USP »

Prantususe Lütseumi õpilastel on PVLs kindlasti suur eelis... 8)
Kasutaja avatar
ancien
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Jaan, 2009 20:13
Kontakt:

Re: võõrleegion

Postitus Postitas ancien »

petro kirjutas:Läksin ise sinna asutusse 2002 aasta kevad ja olin 2rep-is.
Petro, kui oled teeninud 2. REPis siis oskad ehk vastata, mis asub Camp Raffallis 2:e kompanii peahoone esimesel korrusel koridori lõpus?
Riddick
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan, 2010 6:08
Kontakt:

TÄTOKAD ja VANUS

Postitus Postitas Riddick »

...kas keegi oskab öelda-kas tätokatega võetakse prantsuse võõrleegioni vastu.Ma olen nagu kirju koer:))..samas kui lühikeste käistega pluusi selga panen,siis ei paista tätokad kuskilt välja. Terve keha on täis -aga nii ei saa aru, kui just särki seljast ei võta.
Ja teine küsimus kas see vanusepiirang on ikka määrav. Sain just 41..vaatasin seal oli soovituslik vanus kuni 40.
Füüsis on super.Eluaeg rautejaamas transa olnud.Käsi on nagu teise mehe jalg.
Võhma peab aretama...võibolla on vähe,ei tea aga ega keegi sellisel tööl pole suurt kaua vastu pidanud nagu mina seda 10 aastat teinud olen.
Peret pole ja tööst jään ka varsti ilma. Teha pole siin eestimaal midagi.
mart69x
Liige
Postitusi: 912
Liitunud: 06 Juul, 2009 15:30

Postitus Postitas mart69x »

Vaiks kirjutas:Enne 2010-ndat aastat pole lihtsalt ajateenistuses vabu kohti.
Nüüd ma usun
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist