V.Putini seisukoht I MS suhtes

Lahingud ja väeosad. Relvad ja tehnika. Eestlased I maailmasõja rinnetel.
Vasta
Kasutaja avatar
kaur3
Liige
Postitusi: 6222
Liitunud: 26 Juul, 2005 12:09
Kontakt:

V.Putini seisukoht I MS suhtes

Postitus Postitas kaur3 »

Президент Владимир Путин, отвечая на вопросы сенаторов, неожиданно погрузился в область исторических размышлений. Его заинтересовал вопрос сенатора Анатолия Лисицына о том, как Россия собирается отмечать столетие начала Первой мировой войны. Не ограничившись признанием особой значимости этой даты, президент неожиданно высказал совершенно не тривиальное суждение: по мнению Путина, причина официального равнодушия к Первой мировой в советские годы объяснялась тем, что коммунисты чувствовали историческую вину за проигрыш России.

Президент высказался даже еще более жестко: «большевики совершили акт национального предательства…». Итогом поражения в войне стали «громадные человеческие и территориальные потери», которые замалчивались в угоду «партийным интересам». Уникальность этого поражения состояла в том, что «наша страна проиграла проигравшей стороне». Справедливости надо отметить, что президент сделал оговорку: победой во Второй мировой большевики искупили свою вину за поражение в Первой.
http://izvestia.ru/news/528844
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: V.Putini seisukoht I MS suhtes

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kogu oma orgaanilise vastumeelsuse kiuste selle kalapilguga kagebiidi suhtes olen sunnitud tunnistama, et antud juhul on tal ju 100% õigus :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
soesilm
Liige
Postitusi: 902
Liitunud: 07 Sept, 2007 20:40
Kontakt:

Re: V.Putini seisukoht I MS suhtes

Postitus Postitas soesilm »

Keegi võiks nendest ütlemistest kogu teha. Tõenäoliselt keegi kuskil instituudis teebki. Need ütlemised (kusjuures meie mõistes pole ju isegi valimistega tegemist) panevad ohkama ... ja tulebki mul kunagi vanaisa kombel sõtta minna. :scratch:
Kasutaja avatar
soesilm
Liige
Postitusi: 902
Liitunud: 07 Sept, 2007 20:40
Kontakt:

Re: V.Putini seisukoht I MS suhtes

Postitus Postitas soesilm »

No ja nüüd lugesin artiklit. Tegemist ongi rohkem päevapoliitikaga ehk:
Как говорил командир корабля в фильме «Экипаж», лететь невозможно, остаться — погибнем, остается взлетать. Победить невозможно, но нужно побеждать, не думая о победе.
Kuid siis võib sealt koopast juba kõike oodata.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist