Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

AAAYEEEE :mrgreen:
- Куме! Ты чув? Росія називає Сирію своєю сестрою!
- А я тебе давно говорил, что Россия Украине не родственник.
"Сирия, сестра моя, твой русский брат защитит тебя", - российская школьница спела песню на концерте "Родина! Свобода! Путин!". ВИДЕО
http://censor.net.ua/video_news/354350/ ... _kontserte
В соцсетях набирает популярность песня о Сирии, спетая российской школьницей на митинге "Родина! Свобода! Путин!" в Уфе
Руссияне считают Украину братской, ненавидя “хохлов”.
Переживают за Сирию, ненавидя арабов.
Считают Чечню россией, ненавидя “хачей”.

Логика дебилов
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
isakene
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 29 Jaan, 2009 1:04
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas isakene »

Vähe mustemat huumorit:

Pilt

Tõlge idanaabri keele mittevaldajatele:
"Tõin teile paki Süüriast teie isa peaga, aga kätte ei anna. Sest kaotused on meil salastatud!"
Kui Teile paistab, et see on nii, siis see ongi nii - Teile paistab.
Kasutaja avatar
isakene
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 29 Jaan, 2009 1:04
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas isakene »

Lähiajaloost.

Kuidagi tuttav tunne... :mrgreen:

Alates 33.30
https://arhiiv.err.ee/vaata/meie-mats-ii-osa

25 aastat hiljem ja ikka... kuidagi aktuaalne... :write:
Kui Teile paistab, et see on nii, siis see ongi nii - Teile paistab.
Kasutaja avatar
Wots
Liige
Postitusi: 815
Liitunud: 21 Jaan, 2005 23:04
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Wots »

Vao küla pagulaskeskuse ees kükitab mugavuspagulane Ahmed ja sülitab katkiste hammaste vahelt maha. Korraga ilmub tema ette haldjas:
„Olen reformierakondlik sotsiaalne liberaalhaldjas ja täidan kolm su soovi!”
„Vaata, millised hambad mul suus on!” ägab Ahmed. „Ma soovin, et mu hambad jälle terved oleksid!”
Ei jõua Ahmed oma soovi veel lõpunigi öelda, kui riigikogu võtab juba vastu otsuse pagulaste tasuta hambaravist ja mehe suus särab 32 lumivalget hammast.
„Ma igatsen väga oma nelja naise, viieteistkümne lapse, vanemate, kuue venna ja kaheksa õe ning mu naiste vanemate-õdede-vendade järele,” jätkab Ahmed oma teise sooviga. „Majuta nad uhkesse viiekordsesse villasse, mis oleks mööbli ja kodutehnikaga täielikult varustatud.”
Plaksti kõrgub villa Vao küla madalate ja viletsate majakeste vahel, Ahmedi süles aga on kaks riigikogu poolt vastu võetud seadust: pagulaste perekonna ja kõigi sugulaste eelisjärjekorras vastuvõtmisest ja riigi tagastamatust laenust maja ostuks-ehitamiseks ja täielikuks sisustamiseks.
Õnnelik Ahmed ei teagi enam, mida kolmandaks soovida. Lõpuks lausub ta:
„Muuda mu nahk valgemaks ja õpeta eesti keel selgeks. Ühesõnaga – tee minust tõeline eestlane nimega Jaan Tamm!”
Järgmisel hetkel on kõik Ahmedi poolt soovitu äkki kadunud, tema aga kükitab taas pagulaskeskuse ees ja sülitab läbi oma vigaste hammaste maha.
„Mis juhtus?” karjatab mees.
„Kuidas teil pole häbi, härra Tamm, oma riigilt tasuta hambaravi ja soodsat kodulaenu kerjata!” noomib haldjas. „Teie olete eestlane ja peate enda eest ise hoolitsema! Kaduge mu silmist ja otsige endale töö!”
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Nali

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Otse täna tõestisündinud lugu.

KURTNA laadal leidsin siis leti, kus vene mees äritses venemeelse puutini sümboolikaga. Paraleelselt oli tal ka ohtralt suure haakristi sümboolikaga sodi pakkuda - no kohvitassid mjs pask. Aga kõige rohkem oli ikka puutjat. Võtsin siis letilt kätte nii umbes kirjaümbriku suuruse puutja portreega magnetkleepsu ja küsisin (oma kõige süütuma näoga), et kas puutinhuiloo kleepse ka on?

Reaktsioon oli järgmine: kutt kaotas kõigepealt kõnevõime - no mina kordasin selgehäälselt oma soovi. Siis oli kutt ilmselgelt seda nägu, et tuleb üle leti mulle kallale.. Ehkki ma pole ka väike mees, oli see aksel minust siiski pikem ja ma hakkasin ennast juba müügileti suhtes paremini positsioneerima (juhuks kui kutt tõesti üritab üleleti rünnakut) - aga siis kutt tiba taltus ja ma panin tema kumiiri pildiga üüratu magnetkleepsu letile tagasi.

Vot selline stoori - no päris nallakas vist ei olnud aga natuke sinnapoole ikka :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2059
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas speedsta »

Selle leti ääres tekkis minulgi idee. Ühel letil huilo tassid, kõrval toekas mutrivõti nr 32 või rohkem, mõtlesin et need kaks asja võiks omavahel ühildada sealsamas tassileti ees, ehk siis tass+ võti. Siiski jätsin enda ilma toredast perfoormansist ja müüja mõnes eurost, mis see tass maksta oleks võinud.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Пора России в Сирии спуститься уже небес на землю
Реклама. Россия – всегда свежее пушечное мясо!
Журналистов НТВ выдворили из Молдавии.
Теперь молдаване не узнают, что они фашисты..
8)
- Холмс, зачем Путин затеял сирийскую авантюру?
- Это же элементарно, Ватсон, Путин хочет, чтобы Запад усилил санкции, которые очень благотворно влияют на российскую экономику.
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
vk1
Liige
Postitusi: 1609
Liitunud: 02 Juul, 2007 22:18
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas vk1 »

oleks lahe olnud, kui järjest tulevad mingi viieminutise vahega vennad, kes talt putinhuilo stuffi küsivad.... ja siis võrrelda tüübi näovärvi muutumist
kuido20
Liige
Postitusi: 3332
Liitunud: 06 Jaan, 2004 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas kuido20 »

Pilt
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas kalleb »

Pilt
Janka
Liige
Postitusi: 425
Liitunud: 04 Dets, 2005 19:30
Asukoht: France

Re: Nali

Postitus Postitas Janka »

[i]Last thing I remember, I was Running for the door
I had to find the passage back To the place I was before
"Relax", said the night man, "We are programmed to receive.
You can check-out any time you like, But you can never leave!"[/i]
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1759
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas maksipoiss »

Et siis järjekordne ida-lääne humoristide kokkutulek palmide all toimunud. Artikli sisu põhjal käib vist siia rubriiki http://arileht.delfi.ee/news/uudised/rh ... d=72675717
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19538
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Kuhugi pole kiiret, kui korter kõrval põleb. Aeg suits ära ikka teha.
Pilt

Süüriasse humanitaarabiga saadetud korrutustabelist on alati kasu. Tähelepanu 6x6 ja 7x3
Pilt
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
2korda2
Liige
Postitusi: 1598
Liitunud: 01 Juul, 2014 11:56
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas 2korda2 »

kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7206
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

http://elu24.postimees.ee/3362367/moskv ... v#comments
See on küll hea nali,mis Moskva plaanib teha........venelased ja reede õhtul ilma viinata :D :D :D
Kas hakkavad uuesti Gorba eksperimentidega tegelema...meenutagem NSVLiidus käivitus ei joomisele 1987....riik uppis 1991 :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 37 külalist