natuke nalja???

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

natuke nalja???

Postitus Postitas taipohh »

noh tegime siis nii, Kohilas on neil rahuvalvajatel mingi tava õppusi korraldada, mõtlesin siis et teeks natuke säru neile, ajasin sõbrad kokku,otsisin õhupüssid välja, panime teibiga paukpadrunid suudme ette, ja sõitsime nende baasijuurde mis asub vanas sigalas, luurasime mööda võsa lähedale ja andsime 3 litakat, paugud käisid ära ja joostes karjusime ALLAH AKBAR....autosse ja minekut..!!,Enne veel sõitime kontroll punktist läbi maskid peas torud süles, vahtisid suu lahti stopp märk käes....
Pärast läksime teisepoolt, tegime jälle pauku, aga nüüd tuli suur maastur taga ajama, ja sõbra päevi näinud diisel pemm ei tahtnud 0-60km/h kiirendada alla 20 sekundi, ja blokeeriti tee ära, küll olid kärmelt väljas, ja kaelast kinni, et kes pauku tegi,,,seletasin rahulikult,et mina,miks? vastutegevus!!

vastus oli...: SELGE,AGA JÄRGMINE KORD LEPPIGE KOKKU!!

kas nad loodavad,et päriselt ka vaenlane kokku tuleb leppima millal rünnatakse......

aga noh, homme kavas suurem jalgsi rünnak teha,,,
annan teada siis kuidas läks.....
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: head mehed :lol:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
MP
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 14 Jaan, 2005 14:02
Asukoht: lõuna-eesti
Kontakt:

Postitus Postitas MP »

:D Tõeline vastutegevus, aga järgmine kord kasutaga paremat liiklusvahendit, siis on pääsemisvõimalused suuremad :D :D
Kasutaja avatar
ostius
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 22 Sept, 2004 15:58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas ostius »

Mnjaa... Ajateenistuse ajal sai kah kokku puututud kohalike "vastutegevusega". Paldiski lähedal tahtsime lasta tõusvate märklehtede pihta, aga võta näpust: "vastutegevus" oli otse laskeväljalt alumiiniumist (värviline metall!!!) märklehed pihta pannud! Ime et nad lendavaid kuule ega hülsse püüda ei proovinud. Tapa lennuvälja kaitseharjutusel mineerisime oma seljataguse lõhkepakettidega: kogu öö koperdas "vastutegevus" tõmbetraatidesse. Jne. Jne. Jne.

Ausalt öeldes ma enam ei imesta, miks tänapäeva sõdades hukkub kõige rohkem tsiviilisikuid. Uudishimu viib nad hauda :evil:
müller
Liige
Postitusi: 64
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:36

Miks KJ naljast aru ei saa...

Postitus Postitas müller »

Lugupeetud taipohh! Miks kaitseväelased õppustel ei reageeri nii nagu peaks? Kuna kõikvõimalikud intsidendid eraisikutega on lõppenud kaitseväe jaoks eranditult (peaaegu) suurte jamadega. Sa vast ei kujuta ettegi milline on tegelik suhtumine kaitseväe tegemistesse nt inimeste, vallavalitsuste jms poolt! Ühelt poolt on õõnsad ja ülespuhutud kõned avalikkuse ees, teiselt poolt on kahjutasunõuded, kaebused ning mitteametlikud jutud ametnike suust a la " mind alles valiti ja ma kavatsen veel kaua pumba juures olla". Muidugi viimane on veidi rahvakeelselt kirja pandud, kuid mõte jääb samaks. Samas ei tahaks ma ise adekvaatse reageeringu osaliseks mingis sellises situatsioonis saada.
Teine teema on muidugi väeositi erinev väljaõpe.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Jah, Taipohhi aktsioon tekitab vaimusilma ette manades keskmiseid naerupugistusi, aga lahinglaskmistele ära ikka tsäkkässi tegema mine!
Mülleri jutt tuletab meelde ühte setut ("Kui setu sündse, sis juut ikse." Võru vanasõna), kes Värska laagris peetud õppuste järgselt kaebas sõjaväe peale, et tema viljapõld on kahurite laskeharjutuste ajal tekkinud lööklaine mõjul lamandunud. Olla saanud kopsaka kompensatsiooni - viljal ei olnud häda sittagi, ajas ennast veel püstigi enne lõikust! :wink:
See lugu oli siis eelmisest vabariigist.
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

ega nad siin lahinglaskmist tee, õpivad patrullima,otsivad autosi läbi,sõidavad ringi enda paatautodega jne.
aga jah, ma ootasin natuke teist reaktsiooni nende poolt, se kargas kohe kättpidi kallale,et mis toimub me ei tea,et meid praegu peaks keegi ründama,leppige kokku,endil tigedad näod peas...

ootamatusteks nad peaks valmis olema....
mõtlesin et võtaks ühe tühja F1 kesta keeraks õppesütiku sinna sisse, ja paneks pagasnikusse,niimoodi et kui läbi otsivad ja lahti teevad siis tõmmab splindi ära, ei tea mis näo teevad kui ilma splindita granaat vastu vahib, kurat nad aint reedeni siin, niiet täna õhtu viimane aeg neid proovile panna..!
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
müller
Liige
Postitusi: 64
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:36

Postitus Postitas müller »

Kui paned ühe F-1 kesta niimoodi pakiruumi, siis pakun välja et peale seda ei tegele sinuga enam pika näoga ehmatanud kaitseväelased. Halvemal juhul vaatab mõni teine ametkond järgi milles asi (kui asjade käik seaduslikku rada läheb), paremal juhul lihtsalt mitte-pika-näoga kaitseväelased teevad sulle haiget. Minu eelnevast kommentaarist tulenevalt seda paremat varianti (sinu jaoks) ei tule. Kuna lõhkekehadega tegelevad eridemineerijad ja rahuvalvajad-jalaväelased vastutust endale ei võta, tegelevad teiega edasi ikkagi teised ametkonnad (mitte ainult eridemineerijad). Ja kui te veel midagi näitlema hakkate peale granaadi (vahet pole on ta tühi või täis) avastamist, saate haiget ka lisaks kõigele muule. Metsiku Lääne ajad on möödas-kui palju kordi on soovitatud siin foorumis madalat profiili hoida? Mõtiskle nüüd sõna "paukpadrun" üle sügavamalt järele... (ja kus seda kasutatakse ja jälgi ka uudiseid ajakirjandusest pidevalt).
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Vot Taipohh! Kõik järgnev on Sinu vastutusel! Loodetavasti ei ole Sa sama vastutustundetu kui Everesti vallutaja Sikk omal ajal, kes võttis Uuralite jõgede peale kaasa keskkoolitüdrukuid, kes kunagi ei olnud süstas istunud ja kupatas nendega koos kaljupragusid pidi alla, mille igal pöördel turritasid ristid hukkunutele. Kõva lahkumisjoomingu järgselt jäid ka süstakatted maha, päästeveste ja kiivreid need mehed lihtsalt ei olnud näinud!
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

tööstuslikud paukpadrunid ei ole minuteada keelatud.... neid saab osta ju... :?

granaadi kesta jah ei hakanud panema, mõtlesin ise ka järgi et võib jama tulla.Järsku neil on natuke karmim ,,huumori meel´´ 8)
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
müller
Liige
Postitusi: 64
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:36

Postitus Postitas müller »

Tjah, kaitseväelaste (eriti kaader) huumorimeel ja naljad on küll sellised et teinekord mõnel tõelisel tsivilistil võtab põlvist nõrgaks. Nii nagu itimeestel on omad naljad millest ristiinimene aru ei saa, on ka sõduritel (just erialameestel) naljad omapärased. Arusaamise küsimus...
PS Tööstuslikud paukpadrunid on nii militaarkäibes kui ka tsiviilkäibes ju- ühed on poes, teised pole. Ja nende teiste kohta tekivadki alati küsimused.
MP
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 14 Jaan, 2005 14:02
Asukoht: lõuna-eesti
Kontakt:

Postitus Postitas MP »

Dai bohh, nu dõ dajoš :D :D
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas sturmkommando »

tapohh, aga miks sa jändad nende kaitseväelastega, tõmba parem must mask pähe, lõhu paar poeakent ja jää siis relvamakett peos politseid ootama. räägiks siis adekvaatsest reageeringust. (mida ma ei soovita teha)

sõjaväelased õppusel töötavad nö kindla stsenaariumi järgi,
vastavalt olukorrale. nad ei peagi reageerima ühe tsivilisti naljadele, usu aga kui asi tõsiseks läheb, hakkab väga kiiresti väga valus.
Alkar
Liige
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:55
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Alkar »

Nüüd ma saan aru, miks meile sõjaväes postile minnes padruneid ei antud, oleks mingid naljamehed äkki tulnud ja kaugel see õnnetus oleks olnud.
1999 aastal osalesin öömatkal kus pruugiti tublisti alkoholi, keset ööd sattusime magava väeosa peale, tunnimees üritas küll Gaaljaga vehkides meid minema peletada, kuid meie tuiasime telkmantlite vahel ja karjusime. Kuna meil üks sõber oli tooaeg sõjaväes karjusime ka tema nime. Pärast tuli välja, et ta oligi seal aga mõistetavatel põhjustel endast märku ei andnud. Kui vihaseid sõdurpoisse juba päris palju oli meie ümber kogunenud tegime minekut. Tookord oli päris naljakas, aga peale ajateenistust näen asja teises valguses, metsas saab niigi vähe magada, kui mingid purjus tsivilistid tuleks segama siis hakkaksid rusikad sügelema küll.
malox
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 11 Apr, 2004 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas malox »

Nalja võib teha, kuid nagu kõige muuga peab ka naljaga piiri pidama.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist