Paki saatmine ja saamine

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
suurpomm
Liige
Postitusi: 749
Liitunud: 17 Juul, 2005 9:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas suurpomm »

Rudolph
Liige
Postitusi: 119
Liitunud: 06 Veebr, 2006 0:50
Kontakt:

Postitus Postitas Rudolph »

Reiting paistab "5+" olevat.Eks peaks veel üritama sellesse W/Unionisse süveneda.
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Pole kasutanud, aga vaatasin ka.

Siinne hoiatus on muidugi kurjakuulutav:

http://www.westernunion.com/info/fraudi ... country=EE

Ja mujalgi see, et võõrale ära saada.

Kui nii maksta otsustad, siis lihtsaim otsustamiseks või teoks küsida või kohale minna peapostkontori, kus vastav esindus. ID kaart kaasa, seal tuleb plank täita.

Agent Location Details
ESTONIAN POST
NARVA MNT 1
TALLINN
10001
(372) (6) 257224
Hours
Monday 8:00 AM - 6:00 PM
Tuesday 8:00 AM - 6:00 PM
Wednesday 8:00 AM - 6:00 PM
Thursday 8:00 AM - 6:00 PM
Friday 8:00 AM - 5:00 PM
Saturday 9:00 AM - 5:00 PM
Sunday CLOSED
Services
* Send/Payout Money Transfer

**
Kasutaja avatar
zyndapp666
Liige
Postitusi: 64
Liitunud: 18 Aug, 2005 22:08
Kontakt:

.

Postitus Postitas zyndapp666 »

Neid naljahambaid ikka leidub, eile sain ka ühelt poolakalt vastuse et täägi saatmine lihtpostiga Eestisse - 35 EUR-i. :shock:
Krt muidu oleks isegi kaubaks läinud, täägi enda hind oli täitsa mõistlik, aga no saatmine 35 EUR-i, ajuvaba. Seega soovitan kõigil ikka enne pakkumise tegemist müüjaga kontakteeruda ja uurida palju maksab saatmine siia. Leidub ka igati mõistlikke variante: raamat saadeti siia 6 EUR-iga, leivakott ja rihm 5 EUR-iga jne.
militaarmootorrattur. Palun pakkuda kõike mis seotud Saksa sõjaväe mootorratastega: info, pildid, jupid jne.
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Ärge nüüd paanitsege, tähtis on eelkõige müüja enda reiting. Sa vaata, palju tal feedbacke on ja kas on ka negatiivseid. Kui on ütleme mingi 100+ feedbacki, siis mina küll ei kahtlustaks mingit tünga.

Ise olen piisavalt raha postiga saanud ja saatnud. Riskantne? Minu kogemuste põhjal täpselt sama suur risk kui sul tähitud kiri ära kaob (ca 1% kõikidest kirjadest).

Kuna tegu on britiga, siis nad üldjuhul ei kasuta üldse pangaülekandeid meie mõistes. Tüüpiline maksevahend on neil tshekk nagu ka ameeriklastel.

Ja see westernunion on samuti täiesti korralik süsteem, mul pole iial ühtegi probleemi seal olnud kuigi jah, pettusi tuleb seal ette. Samas tuleb pettusi ette ka krediitkaardiga, PayPali-ga, ülekandega jne.
meesmetsast
Liige
Postitusi: 341
Liitunud: 18 Veebr, 2006 14:48
Kontakt:

Postitus Postitas meesmetsast »

Kuidas võtta...
Ebays müüa on väga jama, oksjonitasu tuleb maksta jne.. Ega see nii ka ei käi, et saad üliodavalt selle asja. Enamasti lisatakse mingi summa transpordi jaoks, et midagigi tasa teenida. Oleks vot, et asja enda hind übersuper, ja transport ka veel takkaotsa, siis tuleks häält teha.
Kasutaja avatar
suurpomm
Liige
Postitusi: 749
Liitunud: 17 Juul, 2005 9:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas suurpomm »

meesmetsast kirjutas:Kuidas võtta...
Ebays müüa on väga jama, oksjonitasu tuleb maksta jne.. Ega see nii ka ei käi, et saad üliodavalt selle asja. Enamasti lisatakse mingi summa transpordi jaoks, et midagigi tasa teenida. Oleks vot, et asja enda hind übersuper, ja transport ka veel takkaotsa, siis tuleks häält teha.
Ennem tasub siis transport üle küsida!
Küsisin ühe oksjoni alguses transpordi üle- 8€ oli. Aga olin kiivrile ainuke pakkuja(1.99€). Maksin paypal-iga. Nüüd tuleb mehel kiivrist loobuda.
Kasutaja avatar
suurpomm
Liige
Postitusi: 749
Liitunud: 17 Juul, 2005 9:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas suurpomm »

1,99€ -ne kiiver kohal :) Pildid varsti üleval.

Muide kes on "Saaremaa posti" teenuseid kasutanud(saarlastel nüüd oma postiteenus)? Siit saate omale "saaremaa posti" margid, Saarlaste koduloomadega.
"Saaremaa Post
Rudolph
Liige
Postitusi: 119
Liitunud: 06 Veebr, 2006 0:50
Kontakt:

Postitus Postitas Rudolph »

Täägikene jõudis kohale.Tänud neile,kes nõuga abiks olid.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Lisan siia vaid, et ärge seda reitingut ka puhta kullana võtke. Isiklik kogemus aasta tagant kui tasusin 90 euri tähitud kirjaga. Nii oli kokkulepe. Mehe reiting oli mingi 14 000 positiivset tagasisidet. Paraku mina oma saadetist iial kätte ei saanud, saatis mulle meili, et raha pole jõudnud ja paar päeva hiljem oli mehe konto kustutatud. Ilmselt loobus oma ärist ja tegi siis enne lõppu veel suurema hulga külmarveid. Tagantjärgi mõtlen, et tal oli tõesti korraga mega kogus super-hüper ägedaid asju müügis :)
Horst
Liige
Postitusi: 363
Liitunud: 12 Veebr, 2005 0:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Diskrimineerimine

Postitus Postitas Horst »

Huvitav, mis mõned militaarveebipoed Eestit diskrimineerivad? Isegi kaugemal asuv Soome saab Läti ja Leedu hinnaga. Allpool saatmishinnad ülekandega maksmisel:

Estland: Vorauskasse: 30,00 Euro
Finnland: Vorauskasse: 20,00 Euro
Litauen: Vorauskasse: 20,00 Euro
Lettland: Vorauskasse: 20,00 Euro

Info pärit veebilehelt
http://www.troph-e-shop.com/versandkost ... 1009ce9d89
Me kõik oleme võhikud, ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
suurpomm
Liige
Postitusi: 749
Liitunud: 17 Juul, 2005 9:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas suurpomm »

Kunagi tellisin neilt 300€ eest. Kirjas oli "kui tellimus ületab 255€, siis saatmine tasuta. Aga pärast nõudsid 60€ transa eest. 5-6 meili panin teele, enne kui saabus lahendus. Tunnistasid oma viga. Pakk oli 25kg.
Horst
Liige
Postitusi: 363
Liitunud: 12 Veebr, 2005 0:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Horst »

Minu teada alates selle aasta veebruarist kadus neil (www.troph-e-shop.com) see tasuta saatmise värk (alates teatud summast) ära. Vähemalt ei ole seda enam nende lehelt kusagilt näha.
Viimati muutis Horst, 14 Veebr, 2007 14:00, muudetud 2 korda kokku.
Me kõik oleme võhikud, ainult erinevates valdkondades.
Horst
Liige
Postitusi: 363
Liitunud: 12 Veebr, 2005 0:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Horst »

Ka mitmed teised müüjad ei pane millegipärast Eestit Euroopa Liidu hinnakirja. Olen neile ka meili pannud, et uuendagu oma süsteeme, sest Eesti on juba ammu EU-s. Muudatusi pole aga näha.
Me kõik oleme võhikud, ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
Tsaar
Liige
Postitusi: 182
Liitunud: 18 Okt, 2004 21:40
Asukoht: Tartu/Pala
Kontakt:

eBAY

Postitus Postitas Tsaar »

uuriks mismoodi ebayst kauba kätte saamine konkreetselt toimub. sain siis saksa ebay oksjonil sebeni metalliotsija omanikuks. müüja oli seben.com, mitte eraisik. mismoodi see protsess nyyd edasi läheb? seben saatis mulle kirja oma kontode ja igasugu muude numbritega. kas peaxin kusagil ebay lehel mingi ankeedi täitma või mismoodi?? äkki kellegil kogemusi seal tellimisega. oskab aidata. tänud
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: olevtoom, rax ja 32 külalist