Türklane on Eestis

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
Kasutaja avatar
turk
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 06 Juul, 2008 12:49
Kontakt:

Türklane on Eestis

Postitus Postitas turk »

vabadusõja mälestuses
Pilt
sovet tank
Pilt

2,maailmasõda Saksama ja Eesti sodurite sõjakalmistu on Narvas
Pilt
Pilt
UURALI-ALTAI Rahvast-Turanian People(Estonia,Turkey,Finlandia,Karelian,Hungarian,Tatarstan,Komi,Mariel,Udmurt,
Turkmenistan,uigur,Mongolia,Kirgis,Kazakstan,Ösbek,Gagausia,Aseri,Kumik,Kipchak,Mansi,Nenets,Sami)Uralic-Altay people
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Nibelungen »

Mis on sinu postituse mõte?
KategorieC
Liige
Postitusi: 733
Liitunud: 01 Aug, 2006 17:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas KategorieC »

Tegelikult võiks teha sellise teema ka, kus välisriikides käinud foorumlased panevad üles huvitavamate vaatamisväärsuste pilte..kas siis mingid ausambad vms.
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Kuna alafoorum --Et juttu jätkuks---siis ei peagi alati olema teemadel mingi süvamõte. Mis ses halba kui ka välismaalased meie ajaloo ja mälestusmärkide vastu huvi tunnevad.
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Hoopis huvitavam on see, et Türgist pärit militaarhuvilised on üldse foorumi üles leidnud ja räägivad veel eesti keelt. Ehk uus foorumlane tutvustaks ennast natuke lähemalt.
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas asjaajaja »

Mul oli neid pilte küll huvitav vaadata. Saaremaalt Narva on päris jupp maad, iga päev sinna kanti ei satu.
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
Kasutaja avatar
turk
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 06 Juul, 2008 12:49
Kontakt:

Narva Linnus Rahvusvaheline Baikfestival

Postitus Postitas turk »

vaadake siit
http://www.youtube.com/watch?v=4tV53h6IExQ



Mõned Eestlased ka oli Narva linnus rahvusvaheline baikfestival, aga kui ma rääkisin eesti keelt eestlasega nad oli sokis, mõned eestlased rääkisid minuga vene keelt mina ka vastasin eesti keele neile, ma ise tean vene keelt selgeks aga kui näen eestlaste alati räägin nendega eesti keelt...

väga huvitavat festival oli Narva Linnus
mina olen nii)))
Pilt
Pilt
Pilt
UURALI-ALTAI Rahvast-Turanian People(Estonia,Turkey,Finlandia,Karelian,Hungarian,Tatarstan,Komi,Mariel,Udmurt,
Turkmenistan,uigur,Mongolia,Kirgis,Kazakstan,Ösbek,Gagausia,Aseri,Kumik,Kipchak,Mansi,Nenets,Sami)Uralic-Altay people
Kasutaja avatar
Põrgust
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 07 Juul, 2006 10:37
Asukoht: Reval/Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Põrgust »

Frundsberg kirjutas:Hoopis huvitavam on see, et Türgist pärit militaarhuvilised on üldse foorumi üles leidnud ja räägivad veel eesti keelt. Ehk uus foorumlane tutvustaks ennast natuke lähemalt.
Oi,oi. Nad leiavad ka paljude Eesti piigade msn-d ja rate-d üles :D:D
Kasutaja avatar
turk
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 06 Juul, 2008 12:49
Kontakt:

Postitus Postitas turk »

Põrgust kirjutas:
Frundsberg kirjutas:Hoopis huvitavam on see, et Türgist pärit militaarhuvilised on üldse foorumi üles leidnud ja räägivad veel eesti keelt. Ehk uus foorumlane tutvustaks ennast natuke lähemalt.
Oi,oi. Nad leiavad ka paljude Eesti piigade msn-d ja rate-d üles :D:D
:wink: Türklased huvitavad teid, teie indo euroopeanlased ka elavad Eestis kogu elu, nad ei õpi eesti keelt, ma tean palju sakslasi elavad tallinnas, ei tea mis tähedab KUIDAS LÄHEB, Türklased on verd ALTAI mägedest see tõttu Türklased on lähedane UURALI rahvastele,, miks Türklased lisavad teid msn is? maailmas on palju vabariigi ,palju rahvaid, sest Verd tõmbab ,,,

Puhtas Eestlasel on verd Uuralist, soome ugri rahvad sugulasi Türklasega, kui sina lähed ungari näed Attila Kuningas mälestus, Hungary tähedab HUNN MAA, Hunni oli pooleli türklast ja Soome ugri rahvast, see tõttu võib olla palju inimesi ei tea seda jutt , muidu praegu vahetas palju kuulturno,religioni, Eesti asub läänemere ääres ammu,


Türgist kes kirjutab teile, pole kõik Türklasi, kurdi,arabi armeenlasi kreeklasi ja teisi palju rahvaid elab Türgis,,



Puhtas ja targad Türklased ei unustanud oma minevik mitte kunagi, alati seisab meie südames

:roll:
UURALI-ALTAI Rahvast-Turanian People(Estonia,Turkey,Finlandia,Karelian,Hungarian,Tatarstan,Komi,Mariel,Udmurt,
Turkmenistan,uigur,Mongolia,Kirgis,Kazakstan,Ösbek,Gagausia,Aseri,Kumik,Kipchak,Mansi,Nenets,Sami)Uralic-Altay people
Janka
Liige
Postitusi: 425
Liitunud: 04 Dets, 2005 19:30
Asukoht: France

Postitus Postitas Janka »

No selles kas Eestimaal elab veel eelväidetud puhast eestlast, kel oleks mingisugunegi side uurali- ja altaimaaga ma küll kahtlen. :lol:
Hr. turk.
Ei ole vaja seda pidevalt korrutada, et me (eestlased) ja teie (türklased) miskitpidi sugulased või vennad oleme. See on ikka nii kauge sugulus (kui üldse on), et võtab lausa silma märjaks. Hale lihtsalt.

Küsin:
Kui sinu isa õde abiellub teisest suguvõsast pärit nn. võõra mehega, kas siis see võõras mees on nüüd sinu sugulane?

Räägi parem mis asjus meie maal viibid, millega tegeled siin ja kuidas siia üldse sattusid.
Viimati muutis Janka, 31 Juul, 2008 21:37, muudetud 1 kord kokku.
[i]Last thing I remember, I was Running for the door
I had to find the passage back To the place I was before
"Relax", said the night man, "We are programmed to receive.
You can check-out any time you like, But you can never leave!"[/i]
Kasutaja avatar
turk
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 06 Juul, 2008 12:49
Kontakt:

Postitus Postitas turk »

Janka kirjutas:No selles kas Eestimaal elab veel eelväidetud puhast eestlast, kel oleks mingisugunegi side uurali- ja altaimaaga ma küll kahtlen. :lol:
Hr. türk.
Ei ole vaja seda pidevalt korrutada, et me (eestlased) ja teie (türklased) miskitpidi sugulased või vennad oleme. See on ikka nii kauge sugulus (kui üldse on), et võtab lausa silma märjaks. Hale lihtsalt.

Küsin:
Kui sinu isa õde abiellub teisest suguvõsast pärit nn. võõra mehega, kas siis see võõras mees on nüüd sinu sugulane?

Räägi parem mis asjus meie maal viibid, millega tegeled siin ja kuidas siia üldse sattusid.
tere janka, sina tead vale info,muidugi te olete Eestlased, me oleme Türklased,, siin ei teema seda :lol:

Eesti keel mis kuulub soome ugri keeltele? õige? ungari keel lähedane eesti keeltele? õige
Attila oli kuningas Ungarlasel? õige? Ungaris raha peale ATTILA kuningas pilti on? õige
HUNGARY mis tähendab ? hunn maa --õige?

soome ugri rahvad elavad venemaa all, mariel komi karelya udmurtya
siin elavad teie sugulasi, enne SENT PETERSBURg oli soome ugri rahvad linna --õige?1.petr võttis sent petersburg 17.sajandil ja tegi pealinna Venemaa
Pilt
Pilt


Eestlased on Eestlaste, siin pole teema seda,,

fašism seda on küll virus, sest valetavad et teha saksamaa emperi
punane fašisim (kominism) ka virus,et teha venemaa emperi

enne venemaa ei olnud niisama suured

enne UURALI ja ALTAI rahvad oli sel maal

me ütleme seda


kui sina ei saa aru, ma ei sega sind, kuidas sina tahad usu neisse

ungarlased ka elavad kaugelt Eestist, see ei tähenda mitte midagi



:arrow:

ma õpin eesti keelt ja tahan edasi õppida kesktasemel eesti keele, aga mis linnas te elate?
UURALI-ALTAI Rahvast-Turanian People(Estonia,Turkey,Finlandia,Karelian,Hungarian,Tatarstan,Komi,Mariel,Udmurt,
Turkmenistan,uigur,Mongolia,Kirgis,Kazakstan,Ösbek,Gagausia,Aseri,Kumik,Kipchak,Mansi,Nenets,Sami)Uralic-Altay people
Janka
Liige
Postitusi: 425
Liitunud: 04 Dets, 2005 19:30
Asukoht: France

Postitus Postitas Janka »

Esiteks, pole ma proua :lol: , seda võiks juba nime järgi välja lugeda.

Teiseks mis tähtsust on tänapäeval eestlase jaoks hiidkaugetel nüüdse Venemaa alla jäävatel aladel või Ungari tegemistel? Seal kõneldakse meie jaoks täiesti võõrast keelt, mis on aja jooksul muutunud. Samuti on muutunud eesti keel ja kahjuks muutub ka edaspidi.
Vaatame, kuidas ise hakkama saame, et meie rahvas ja keel säiliks mitte ei seguneks sisserändajate omaga.
Ei ole vaja nutta taga ja üles kiita eilset, vaja on õppida vigadest, et minevik ei korduks.

Vabanda, aga sinust on hiiglama keeruline aru saada, kui sa meie keelt ei valda. Eesti keel on raske. 14 käänet käivad paljudele ülejõu ja ainult nimisõnadega nende algvormides suheldes kaugele ei jõua. Me võime üksteisest lihtsalt valesti aru saada ja siis on tüli majas. Sul ees pikk ja konarlik tee enne kui meie keele korralikult selgeks saad, soovin edu selle poole pealt.

Aga ikkagi ei vastanud sa sellele siin:
Räägi parem mis asjus meie maal viibid, millega tegeled siin ja kuidas siia üldse sattusid.
_________________
[i]Last thing I remember, I was Running for the door
I had to find the passage back To the place I was before
"Relax", said the night man, "We are programmed to receive.
You can check-out any time you like, But you can never leave!"[/i]
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Postitus Postitas wudu »

Pealegi see, et meie esivanemad kuskilt Uurali tagant pärit on, on veidi kahtlane ...
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Kasutaja avatar
turk
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 06 Juul, 2008 12:49
Kontakt:

Postitus Postitas turk »

Janka kirjutas:Esiteks, pole ma proua :lol: , seda võiks juba nime järgi välja lugeda.

Teiseks mis tähtsust on tänapäeval eestlase jaoks hiidkaugetel nüüdse Venemaa alla jäävatel aladel või Ungari tegemistel? Seal kõneldakse meie jaoks täiesti võõrast keelt, mis on aja jooksul muutunud. Samuti on muutunud eesti keel ja kahjuks muutub ka edaspidi.
Vaatame, kuidas ise hakkama saame, et meie rahvas ja keel säiliks mitte ei seguneks sisserändajate omaga.
Ei ole vaja nutta taga ja üles kiita eilset, vaja on õppida vigadest, et minevik ei korduks.

Vabanda, aga sinust on hiiglama keeruline aru saada, kui sa meie keelt ei valda. Eesti keel on raske. 14 käänet käivad paljudele ülejõu ja ainult nimisõnadega nende algvormides suheldes kaugele ei jõua. Me võime üksteisest lihtsalt valesti aru saada ja siis on tüli majas. Sul ees pikk ja konarlik tee enne kui meie keele korralikult selgeks saad, soovin edu selle poole pealt.

Aga ikkagi ei vastanud sa sellele siin:
Räägi parem mis asjus meie maal viibid, millega tegeled siin ja kuidas siia üldse sattusid.
_________________

aga ma saan aru sind täiesti, eesti keel pole raske, ma arvan eesti keel on kerge, ma ise tean vene keelt selgeks, jaapani keel on raske :lol:

kuidas ma sattusin Eestis,,, aga ma õpin eesti keelt narvas venelasega, pole kerge sattuda Eestis :wink:

ajutine elan Eestis ja tahaksin õppida eesti keelt, praegu õpin teie keelt, ja hakkan sõita edasi kusagil

muidugi sina ei saaks aru ungari keelt, praegu ungari keel sul võõrast keelt on, sest seda jutt ammu toimub ,see tõttu nimetavad ungari keelt,eesti keelt ,türgi keelt, soome keelt ,karelya keelt,mariel keelt

aga veel nimetavad uurali-altai keelkonda
uurali altai rahvad

ma räägin seda

kui inimesed ei tea oma minevik, kuidas olla midagi?

see tõttu uurali altai rahvaid jättis venemaa all,,,,,,,,
miks VENEMAA SUURED MAA?

sest nad õppisid oma minevik ja võttis endale uurali-altai rahvast maad

SENT PETERSBURG oli soome ugri rahvad linna, 1.petr töötasid hollandis et teha venemaa emperi, võttis sent petersburg

sina ka ütled võõrast keelt


sina huvitad saksamaa emperi? muidugi sulle on huvitav hitler ,stalin,napolyon, ameerika, prantsusmaa, hispaania... ei vaja teada oma minevik, ei vaja teada kes neid ungarlased, kes neid türklased....
:cry: :cry: :cry:
Viimati muutis turk, 20 Juul, 2008 20:59, muudetud 1 kord kokku.
UURALI-ALTAI Rahvast-Turanian People(Estonia,Turkey,Finlandia,Karelian,Hungarian,Tatarstan,Komi,Mariel,Udmurt,
Turkmenistan,uigur,Mongolia,Kirgis,Kazakstan,Ösbek,Gagausia,Aseri,Kumik,Kipchak,Mansi,Nenets,Sami)Uralic-Altay people
Kasutaja avatar
turk
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 06 Juul, 2008 12:49
Kontakt:

Postitus Postitas turk »

wudu kirjutas:Pealegi see, et meie esivanemad kuskilt Uurali tagant pärit on, on veidi kahtlane ...
kallis eestlane ei vaja kahtleda, juba iga aastat soome,ungari,eesti prezidenti sõidavad venemaale ,et tähistada ja rääkida soome ugri rahvast,,,
sel aastal ka oli eesti prezident venemaal konferensti soome ugri rahvast kuulturno
UURALI-ALTAI Rahvast-Turanian People(Estonia,Turkey,Finlandia,Karelian,Hungarian,Tatarstan,Komi,Mariel,Udmurt,
Turkmenistan,uigur,Mongolia,Kirgis,Kazakstan,Ösbek,Gagausia,Aseri,Kumik,Kipchak,Mansi,Nenets,Sami)Uralic-Altay people
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: exsoldat ja 25 külalist