Mis pull nende "uute " käemärkidega on?

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Mis pull nende "uute " käemärkidega on?

Postitus Postitas sturmkommando »

Kes on kursis tagamaadega, kelle käemärke me nüüd siis usinalt üle võtma asusime? KL'i instruktor väitis et Soome, pärnu patist väidetakse et Briti. Pärnu näide siin: http://milsim.estcamp.ee/

Üleüldse, Pärnu on neid märke kasutanud juba aastaid, Viru pani alles hiljuti üldse mingi vene süsteemi järgi tundub ja kes kuidas.
Peaks nagu ühtne süsteem olema kõigile?
A4
Liige
Postitusi: 1833
Liitunud: 13 Juun, 2005 23:55
Kontakt:

Postitus Postitas A4 »

Uued käemärgid? Neid käemärke, mis sinu poolt toodud lingis olid ära toodud, kasutati küll juba vähemasti 2001. aastast Vahipataljonis, vähemalt siis, kui mina seal ajateenistuse läbisin. Lingis toodud käemärkidest olid uued minu jaoks vaid need, mis tähistasid nt ohvitseri, allohvitseri ning erinevaid relvi. Muu oli küll tuttav.
Steiner
Liige
Postitusi: 81
Liitunud: 27 Nov, 2004 0:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Steiner »

Mhh...teenisin 2003/2004 nii Kupis kui Sidepatis. Ja enamusi neid märke näen küll esmakordselt. Mul veel Kupist lehtgi alles kuskil sahtli nurgas, nende käemärkidega, mida meile noorteajal õpetati. Sealt mingi paar on, mis ka tollel webi lehel. Kahtlane...Muidu suht asjalikud need "uued" märguanded iseenesest. :)
Stern
Liige
Postitusi: 110
Liitunud: 17 Mai, 2005 7:49
Kontakt:

Postitus Postitas Stern »

Kes seda ütles et soomlaste, need ikka brittide omad ja pärnakate lehel on mõlemast. Vanad käemärgid oli sommide omad ja paistab et on siiani, igatahes aru nad meist said.
Kasutaja avatar
kloss
Liige
Postitusi: 352
Liitunud: 31 Mai, 2004 19:51
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas kloss »

Tundub, et jah tegu briti süsteemiga. Jõgeva KL'is põhimärgid kasutusel juba hea mitu aastat.
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas sturmkommando »

Stern ise sa ütlesid et "Soome" viimati kui te neid õppisite
MetsaKurat
Liige
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Jaan, 2005 19:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MetsaKurat »

siin on mõlemaid käe märke osad sommid osad britid ja osad idegi on minu arust amide omad
"Es gibt keine verzweifelten Lagen, es gibt nur verzweifelte Menschen."
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist