www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 26 Sept, 2020 7:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 9044 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 603  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Nali
PostitusPostitatud: 25 Aug, 2014 19:35 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Kiievi supermarketi kassatšekk
Lugege viimast rida
https://twitter.com/pkugrdwa1/status/503630601187233794/photo/1

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 25 Aug, 2014 21:38 
Eemal
Liige

http://anekdoot.ee/anecdote/show/id/32/page/2

Üles

PostitusPostitatud: 25 Aug, 2014 22:58 
Eemal
Liige

Mis otsimootor küll sellist asja soovitab

Pilt

Üles

PostitusPostitatud: 25 Aug, 2014 23:07 
Eemal
Liige

kuido20 kirjutas:
Mis otsimootor küll sellist asja soovitab

Pilt

yandex.ru

Üles

PostitusPostitatud: 26 Aug, 2014 0:17 
Eemal
Uudistaja
Kasutaja avatar

Selline tegelane minu väikses kodukohas ühele elektrikapile ilmunud.

Pilt

Üles

PostitusPostitatud: 26 Aug, 2014 1:26 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

https://31.media.tumblr.com/efd76ccc5cb ... sreb6y.gif

Üles

PostitusPostitatud: 26 Aug, 2014 19:16 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Ukraina sõjaväeluure avalikustas Novorossija poolel võitlevate tšetšeeni sõdalaste nimekirja.
NB! Vene keele mittevaldajatel ei ole mõtet loost pointi otsida!

Ушат Помоев, Рулон Обоев, Букет Левкоев, Отряд Ковбоев, Погром Евреев, Поджог Сараев, Захват Покоев, Угон Харлеев, Загул Старлеев, Камаз Отходов, Развод Супругов, Забег Дебилов, Парад Уродов, Вагон Гондонов, Отряд Кретинов, Улов Кальмаров, Обед Лемуров, Карман Пистонов, Прыжок Гиббонов, Рожок Патронов, Заплыв Матросов, Порвал Баянов, Расстрел Арабов, Исход Евреев, Отряд Дебилов, Украл Снарядов, Запой Гусаров, Сачок Моллюсков, Барак Монголов, Загон Баранов, Облом Пиндосов, Разброд Шайтанов Дисбат Солдатов, Занос Камазов, Прокат Мопедов, Пошив Костюмов, Боюсь Уколов, Имел Баранов, Поднос Патронов, Возврат Калымов, Набор Слюнтяев, Сезон Бананов, Пошив Халатов, Буксир Пиратов, Завал Шахтеров, Набор Приколов, Забой Енотов, Обряд Индусов,Приток Индусов, Привал Шоферов, Облёт Посевов, Обмен Бидонов, Ожог Пожаров, Падёж Жирафов, Ксилит Диролов, Обмен Динаров, Семьвит Аминов, Рефрен Куплетов, Укус Кайманов.

Üles

PostitusPostitatud: 26 Aug, 2014 20:30 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

:lol:
Tõepoolest, peaaegu tõlkimatu...

Üles

PostitusPostitatud: 29 Aug, 2014 18:22 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

https://www.youtube.com/watch?v=IDWHWhj68I0 see kassas kraami läbilöömise koht on ikka tase. piiks ja padrun... :twisted:

Üles

PostitusPostitatud: 29 Aug, 2014 18:41 
Foorumil
Liige
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
Ушат Помоев, Рулон Обоев, Букет Левкоев, Отряд Ковбоев, Погром Евреев, Поджог Сараев, Захват Покоев, Угон Харлеев, Загул Старлеев, Камаз Отходов, Развод Супругов, Забег Дебилов, Парад Уродов, Вагон Гондонов, Отряд Кретинов, Улов Кальмаров, Обед Лемуров, Карман Пистонов, Прыжок Гиббонов, Рожок Патронов, Заплыв Матросов, Порвал Баянов, Расстрел Арабов, Исход Евреев, Отряд Дебилов, Украл Снарядов, Запой Гусаров, Сачок Моллюсков, Барак Монголов, Загон Баранов, Облом Пиндосов, Разброд Шайтанов Дисбат Солдатов, Занос Камазов, Прокат Мопедов, Пошив Костюмов, Боюсь Уколов, Имел Баранов, Поднос Патронов, Возврат Калымов, Набор Слюнтяев, Сезон Бананов, Пошив Халатов, Буксир Пиратов, Завал Шахтеров, Набор Приколов, Забой Енотов, Обряд Индусов,Приток Индусов, Привал Шоферов, Облёт Посевов, Обмен Бидонов, Ожог Пожаров, Падёж Жирафов, Ксилит Диролов, Обмен Динаров, Семьвит Аминов, Рефрен Куплетов, Укус Кайманов.

Peris hea ja otseselt sellesse konteksti tõesti tõlkimatu, aga nimed nagu Kõrvapesu, Tapeedirull, Levkoikimp, Kauboisalk, Juudiprogromm, Kuuripõletaja, Harleyärandaja, Leitnandijooma, Jäätmekamaz, Abikaasalahutaja, Debiilide kokkutulek, Värdjate Paraad, Kantossivagun, Kretiinisalk, Kalmaaripüük jne kannataks eesti keeles vast kuidagi indiaanikonteksti ajada...

Üles

PostitusPostitatud: 04 Sept, 2014 22:42 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Et siis Obama ongi reptiloid, nagu mõned arvavad? Isikukoodi järgi igatahes sündinud juba 1861. aastal :D .
Pilt

"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.

Üles

PostitusPostitatud: 05 Sept, 2014 13:51 
Eemal
Liige

Kuidas kostümmerida iimearmas kutsu nii, et kõik kardaksid......

http://www.boredpanda.com/dog-spider-prank-sa-wardega/

Mina kuseks ja situks ennast täis, see on kindel!

Üles

PostitusPostitatud: 06 Sept, 2014 22:21 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Küllalt palju on siingi foorumis juttu olnud sellest, kuidas Lääne inimesed on võrreldes eestlastega ühed parajad pehmod. Eile ja täna leidis see väide minu isikliku kogemuse põhjal taas kinnitust. Aga alustagem algusest. Nimelt, selles Londoni hostelis, kus ma hetkel dislotseerun, pole küll õnneks lutikaid, aga see-eest hiired on täiesti olemas. Väljas prügikastide juures pirakad rotid kah, aga nood õnneks tubadesse pole veel tikkunud. Üleeile töölt tulles ostsin järgmiseks päevaks hommiku- ja lõunaeine juba valmis - ühe sausage roll'i (eesti keeles selle kõige täpsem vaste oleks lihapirukas) ja ühe samosa. See on selline kolmnurkne pirukalaadne asi. Jätsin nad omale kotti, et siis hommikul kohe hea võtta. Koti lukk jäi kinni tõmbamata ja kui ma hommikul siis oma üleõla-kotist selle väikese kilekoti toidukraamiga välja võtsin, avastasin, et kilekotis oli suur auk ja suurem kott kilekotipudi täis. Va hiirereo oli öösel minu kotis diversiooniaktiga hakkama saanud. Minu reaktsioon oli muidugi umbes nagu NATO artikkel 5: kui keegi ründab minu toiduvarusid või muid asju, siis - THIS MEANS FUCKIN' WAR :twisted: !!! Õhtul töölt tulles käisin paarist kohalikust poest läbi ja teostasin relvahanke viie hiirelõksu näol. PiltJa siit lähebki asi naljakaks. Tulen mina oma tuppa ja seletan ka teistele toakaaslastele, mis öösel juhtus ja ühtlasi kuulutan avalikult hiirtele sõja. Võtan relvastuse, st. lõksud kotist välja, et puidu sisse löödud klambrite kinnituskohad Super Attackiga üle käia (muidu lendab selline lõks peale teist-kolmandat plõksu juppideks laiali), ülejäänud toakaaslased vaatavad, silmad punnis ja uurivad, et nagu mida värki, kas ma kavatsen nüüd siis siin hiiri püüdma hakata? Mina jälle omakorda imestunult vastan, et loogiline ju. Probleem on? On! Ja siin on lahendus. Mida ma siis tegema peaks? Alguses "diipli konsöörnd" olema ja hiirtele mingid sanktsioonid kehtestama? Või oma koti peale sildi panema? Et kallid hiired, palun ärge sööge minu sööki? Igatahes mõnegi mehe jaoks tundus lihtlabane hiirelõks küllaltki hirmuäratav, maamiiniga võrreldav riist olevat. Olin veel poest toonud ka paki salaamivorsti, see sobib lõksu söödaks eriti hästi ja omale ka õlle kõrvale hüva haugata. Söödastasin siis lõksud, panin nad kenasti strateegiliselt tähtsatesse punktidesse, st. oma voodi alla, toa nurka ja valamu taha prügikasti kõrvale ja siis laskus hosteli kohale laupäevaöine õlleuimas rahu, mida ei suutnud häirida isegi mitte minu ja mu seitsme toakaaslase norskamine.
Aga lõpuks saabus hommik. Avasin minagi oma kergest pohmellist veidi paistes silmad. Aga kuna jahiinstinkt on isase inimese üks ürgsemaid kirgi, asusin kohe oma lõkse kontrollima. Esimene - puutumata. Teine - puutumata. Kolmas ja neljas samuti. Tundsin juba kerget pettumust. Aga kui ma siis viimast, viiendat lõksu, mis prügikasti kõrval asus, vaatasin, avanes pilt nagu parimas Inglise kriminaalromaanis: lõks oli kinni, lõksus polnud kedagi aga kohe lõksu kõrval lebas juba tardunud vereloigus hiire laip. Nüüd olnuks küll Sherlock Holmes'i tarvis olnud, et selgitada välja, oli see mõrv, õnnetus või sooritas hiir viimaks hoopis enesetapu? Noh, tegelikult on seda vahel harva ennegi juhtunud, et surnud hiir pole mitte lõksu raua vahel vaid lõksu kõrval, sest näriliste hävitamine on mul peaaegu et hobi ja Eestis maakodus sellega kogemusi juba poisikesest peale. Kõrvalmärkusena, toakaaslased said kõhutäie naerda, kui ma väitsin, et pest control is my hobby. Ma võtsin hiire sabapidi näppude vahele ja näitasin teistele: wa-hoo, my battle has been victorious (minu lahing on olnud võidukas)! Reaktsioon oli rabav: vuih, väkk, fui, pane see ära, vastik! Mehed nagu metsapullid, aga väikese, pealegi surnud hiirekese peale selline reaktsioon... No igal juhul, kui Kolmas maailmasõda peaks tulema, siis hakkab veelgi rohkem "nalja" saama... Viskasin hiire laiba prügikasti Pilt ja arvasin asja selleks korraks sellega piirduvat. Aga ei. Eks keegi rääkis kellelegi ja see omakorda kolmandale, et üks hull eestlane pani hiirelõksud üles ja, imede ime - sai hiire kätte! Varsti oli kogu lugu ka hosteli management'il teada ja maja omanike delegatsioon saabus tuppa sündmuspaika uudistama. See, et hoones hiiri esineb, oli neile muidugi juba varasemast teada fakt. Aga ikkagi arutati asja tähtsate nägudega, võeti vastu otsus keelata igasuguse toidukraami hoidmine toas ja, nagu kombeks, tehti sellist veeeri-diipli-konsöörnd nägu :lol: . Üks toakaaslane, pooleldi kreeklane, pooleldi britt, teatas resoluutselt, et tema tahab teise tuppa kolida ja kogu lugu. Lõpuks mul õnnestus kogu seltskond ikkagi veidi maha rahustada, et isegi kui kõik söödav toas keelata, leidub prügikastis alati midagi hiirtele atraktiivset ja et teise tuppa kolimine ei aita, kuna hiiri leidub teisteski tubades (meie toas on nüüdsest ju vähemalt meetmed hiirte tõrjeks kasutuses). Lõpuks siiski rahuneti enam-vähem maha. Aga mõelda vaid: nii palju draamat üheainsa väikese ja pealegi surnud hiirekese pärast :lol: ! Võtab päris mõtlema, kas ikka tahaks ühel hetkel ennast leida sellise seltskonnaga kõrvuti kaevikus seismas :scratch: ...
Eks näis, kas on täna öösel jälle "saak" lõksus :mrgreen: .
Pilt

"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.

Üles

PostitusPostitatud: 07 Sept, 2014 12:23 
Eemal
Liige

Rohkem situatsioonikoomika, aga samast valdkonnast, mis Manurhini mure Lääne ühiskonna saamatuse vallas.

Töö asjus viibisin ühe Rootslase suvilas Vormsi saarel. Ta niitis parasjagu murutraktoriga muru, aga rihm tuli pidevalt maha. Peale kiiret olukorra hindamist sain aru, et ta pani rihma mööda mingist lihtsast vedruga rulist, mis pidi toimima pingutina. Kui ma ise selle rihma korralikult peale panin, siis oli hämming ja wauw väga suur ning ta küsis, et kuidas sa seda oskad.
Ma ei teadnudki, midagi muud vastata, kui et: "We used to drive russian cars" (me sõitsime vanasti vene autodega), mille peale ta omajagu naerda sai.
Pole küll päris tõsi, sest ma ise olen oma ea tõttu õnneks või kahjuks vaid vene autodega kuskil platsil harjutanud, ning avalikus liikluses olen osalnud vaid nende kasumiahnete kapitalitlike imperialistide autodega.

Eiei, ärge arvake, et lääne autod on head. Kui ma nüüd ei eksi (ja selle võimalus on naeruväärselt väike), siis raamat "100 autot" ütles mingi lääne auto kohta nii: "sel perioodil hakati autodesse paigutama turvavöösid, mille eesmärk oli, et peale avariisse sattumist saaks inimesed neid kapitaliste uuesti toetada ja järgmise auto osta."
Sõnastus ei olnud selline, aga mõte oli küll.
See on üks selline järjekordne venelaste loogika, mida kuuldes jääb lihtsalt suu ammuli rippu ning igasugune ratsionaalne diskuteerimisvõime kaob.

Üles

PostitusPostitatud: 08 Sept, 2014 0:43 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudi ... d=69684391

Võttis kõkutama, tahaks teiega jagada. :)
Hea kaader. :)

Суровый Челябинский Дисней - Karm Tšeljabinski Disney :)

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9044 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 603  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: