Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19593
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Tänane Postimehe karrikatuur ikka oli tõsine tegija. http://arvamus.postimees.ee/2917487/pae ... lne-naaber Kabinetis ka nüüd suurelt väljaprindina seinale pandud.
Manused
karu ja siil.jpg
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
nordlys
Liige
Postitusi: 80
Liitunud: 20 Nov, 2012 21:51
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas nordlys »

isakene kirjutas:
ruger kirjutas:Vene-Soome piiril olev silt http://4.bp.blogspot.com/_dvoJX1RDOm8/T ... %C3%A4.jpg
:dont_know:
Täpsustus: Elvenes Grensestasjon on Norra-Vene piiril.
Kümmekond aastat tagasi, kui ma seda läbisin, oli see ainuke tsiviilidele avatud norrakate ja venelaste vaheline piiripunkt. Sõjaväe kontsentratsioon piirile eelnevatel kilomeetrikümnetel oli isegi Eesti omaaegse punaväehulgaga harjunud silmale muljetavaldav.
...piirile jõudsime õhtuhämaras. Või kes seda täpselt mäletab, polaarpäev ju. Ööbisime piirist mõned kilomeetrid eemal järvekese kaldal, kuna piiripunkt oli avatud ainult 9-16. Venelaste poolelt ei olnud erilist probleemi, täitsime oma paberid, mingi mundris töll pistis oma kärsa meile autosse, nägi matkavarustuse kuhja ning pidas seda ilmselt deržaavale ebahuvitavaks ning tähelepanu mitteväärivaks. See-eest aga norrakad... ma olen sadu tunde istunud erinevates piiripunktides, aga isegi ligilähedaselt niisuguse põhjalikkusega pole mind veel kunagi läbi puistatud. Auto polstreid just lahti ei kistud, aga läbi koputati kõik õõnsused ülima põhjalikkusega. Viimane kui kott ja pakike puistati põhjani läbi. Ma ei tea mida paha oli ülejäänutele teinud kõige pikem viiking, aga tema pidi meie mustade riiete kotti sorteerima. Viie inimese nädal otsa kinnises kilekotis marineerinud läbihigistatud ihukatted tekitasid koti avamisel lokaalse saastatuse tsooni, meie ja ülejäänud tollitegelased taandusid taktitundeliselt, kangelaslik tollimees viis aga alustatu korrektselt ja piinliku põhjalikkusega lõpuni. Hoolimata meie varustuse nappusest konfiskeeriti meilt karbitäis mune, paar kilo kartuleid ning nutsakas Valge mere äärest korjatud kuldjuurt. Kalapüügivarustus leotati ka mingi parasiidi kartuses suures vannis läbi.
Nii et arvestage sellega, kel kunagi soovi sealtkaudu Norra siseneda...
Pole mõni aasta Norrasse asja olnud,aga kasutage Norra tolli netilehekülge toll.no.Seal kirjas näiteks alko- ja suitsunormid.Kindlalt on keelatud toore kartuli sissetoomine,ei ole soositud väljaspool EL-i toodetud toidukaup.Kalapüügivarustuse desinfitseerimine on A ja O.Lapis on näiteks mõni Soome-Norra tollipunkt üldse mehitamata,ainult kaamerad,mille pilt läheb ülemaalisse keskusesse.Ja üldse,toll võib nokkima tulla ka sisemaal.
Lemet
Liige
Postitusi: 19941
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

Ning näiteks kalapüügi normide rikkumise eest võib tulla hiiglaslik trahv koos maale sisenemise keeluga. Sisseviidava alko kogused on aga minimaalsed, kordades erinevad EU sisestest määradest. Õlut oli näiteks mäletamist mööda vaid üksainus sixpack maksuvabalt lubatud. üle selle hakkab sõltuma, kelle otsa kukud või kuidas ametniku tuju hetkel on.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wudu »

Lemet kirjutas:Sisseviidava alko kogused on aga minimaalsed, kordades erinevad EU sisestest määradest.
Eestlased kui vanade piirituse vedajate jaoks ei ole see probleemiks. Puhtaks pestud plastik kanister. Hea kui sellel on silt, et on tegemist aknapesuvedelikuga. Viin sisse, lisada sinist toiduvärvi ja ...
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Lemet
Liige
Postitusi: 19941
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

...ja lastakse maha valada. See osa, mis aknapesusüsteemi sisse ei lähe. Lätlastest ehitajate peal nähtud. lasti kork maha keerata, nuusutati ja toimus eelpool kirjeldatud stseen. Muideks, piiritust ja "Karu Vinget" võrdsustatakse sealriigis narkoga, nii et ei soovita isegi katsetada...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wudu »

Mu tuttavad käivad juba aastaid iga kevad Norras kalal ja neil on siis vedanud. Igakord on läbi läinud. Eelmise aasta kevadel ma nägin kuidas nad asju bussidesse pakivad. Kaks bussi ja mõlemasse kaks viie liitrist "aknapesuvedeliku" kanistrit.
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Lemet
Liige
Postitusi: 19941
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

Ju on vedanud. Samas tasuks seda narkoteemat tõsiselt võtta. Ei mäleta täpselt, kas piir jooksis nüüd 50 või 60 kraadi pealt. aga kuskiltmaalt see narkoga võrdsustus ja nalja väga ei mõisteta.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
paul
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 31 Jaan, 2006 22:20
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas paul »

Lemet
Liige
Postitusi: 19941
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

Erik kirjutas:Reaalne vangistus spirdi eest? :shock: Tundub nagu uskumatu tänapäeva põhjamaade heaoluühiskonnas,aga ega ma ei vaidle.
60 kraadi oli piir...
Beverages with an alcohol content exceeding 60 % are prohibited

The import of beverages with an alcohol content exceeding 60 % is prohibited.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
vanahalb
Liige
Postitusi: 2643
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas vanahalb »

Viina vedades tuleb sihtkohariigi majandusgeograafiat tunda.
Enda kuuldud dialoog Soome tollitöötaja ja autojuhi vahel
- Viina, suitsu on?
- Joensuusse sõidan!
- Mäh?
- Karjalasse, tvajumatj! Viin on seal odavam kui Tallinnas!
- Aijaa, eks meilgi ole ajutisi kitsaskohti, head reisi!

Ma ise käisin kunagi Ilomantsil, see on ka sealkandis ja küsisin lolli peaga kohalikult tõstukimehelt, et kus oleks hea mõte tankida või on siin kõik hinnad ühesugused? Ta vastas, silmad suured nagu oleksin tahtnud R-kioskist jahipüssi osta, et me pole siin keegi juba 20 aastat Soomest bensiini ostnud - sa õite naljamees :shock:
antisionism
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 13 Apr, 2014 18:04
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas antisionism »

Leidsin sellise kiivri keldrist. Minu vanaisa oli vist elektrik.
Manused
1379a.jpg
1379a.jpg (106.27 KiB) Vaadatud 10639 korda
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas herman30 »

antisionism kirjutas:Leidsin sellise kiivri keldrist. Minu vanaisa oli vist elektrik.
:D Jah, tööandja vist Soome firma Suur-Savon sähkö.

Pilt
antisionism
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 13 Apr, 2014 18:04
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas antisionism »

herman30 kirjutas:
antisionism kirjutas:Leidsin sellise kiivri keldrist. Minu vanaisa oli vist elektrik.
:D Jah, tööandja vist Soome firma Suur-Savon sähkö.

Pilt

:D
eloscuro
Liige
Postitusi: 500
Liitunud: 09 Mai, 2007 21:09
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas eloscuro »

Admirali kõne:

http://www.youtube.com/watch?v=M7s_uRHD6eE

Oskab keegi lühidalt kokku võtta, milles jutu iva seisneb?

Oma viletsa vene keelega saan ainult aru, et jutt käib inimeste surma saamisest.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], Google [Bot] ja 26 külalist