Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4089
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Some »

Tegelikult mõtlesin õhtuks isegi välja, miks selline pilt sinna sattus. Algul arvasin, et tegu kohaliku veebineegri väikse huumoriga aga hiljem sain aru, et neil oli vaja lastepärast illustratsiooni sõnale "kontakt". Mul tegelikult pisut piinlik, et algselt valesti tõlgendasin.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4089
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Some »

lumeunt kirjutas:Ksf Some
Eks nad on Lõustaraamatu seltskona "Ajakirjandus- ja reklaamipärlid meilt ja mujalt!" jälgijad. :)
Aitäh, täitsa lahe grupp tundub! :D
Kasutaja avatar
lumeunt
Liige
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Mai, 2010 17:26
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas lumeunt »

Some kirjutas:
lumeunt kirjutas:Ksf Some
Eks nad on Lõustaraamatu seltskona "Ajakirjandus- ja reklaamipärlid meilt ja mujalt!" jälgijad. :)
Aitäh, täitsa lahe grupp tundub! :D
8) Võtab siis heaks.
[color=#FF4040]... ja kui ei oska, harjutame![/color]
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5211
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

jackpuuk kirjutas: kuid kahjuks pole seda va hääd jalaga tallatavat rautamise riista enam igalühel kodus (Singeri massin nimetati).
Kunagi vedeles neid massinaid isegi taaskasutuskeskuses sümboolse hinna eest, ega's need noorema generatsiooni provvad sihandsega enam miskit peale oska hakata, saaks vaid risu jalust ära. Minu emal on olemas Singer aastast 1904 (jah, 110 aastat vana, tehasenumbri järgi sain Singeri kodulehelt aastaarvu teada) ja toimib siiamaani ilma mingite probleemideta, õmbleb kõike, vajadusel ka kahekordset nahka. Tol kaugel ajal polnud plastmassi veel leiutatud ja nii olid ärimehikesed sunnitud tootma täismetallist lagunemiskindlaid asju.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Lemet
Liige
Postitusi: 19942
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

Vähegi tõsisemad masinad (rääkimata tööstusmasinatest) tehakse ka tänasel päeval ikka raskest rauast...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas jackpuuk »

Lemet kirjutas:Vähegi tõsisemad masinad (rääkimata tööstusmasinatest) tehakse ka tänasel päeval ikka raskest rauast...
Panen 2 vastust ühte posti. Õnneks minu proual käed tagumikust välja ei kasva ja saaks vastava töövahendiga hakkama küll, ainult et seda vahendit pole. Ja Lemetile sekundeerides, asisemad riistad tehakse tõesti ka tänapäeval raskest rauast (nojahh, seda sa tead tõesti ilma minutagi :)) . Tuli meelde üks ammune seik, olin siis veel ikka peris põlvepikku poisike, kooliski ei käinud. Kadunud vanaema tegi õmblusetööd nimetet raskest rauast massinaga, mina läksin korraks kääre küsima. Vanaema vastu, et milleks sul neid vaja? Noh, paberit lõigata. Kas sa hulluks oled läinud, minu õmbluskääridega paberit lõikama, hoia, et neist kaugemale saad! :lol:. Olid kah sellised raskest rauast tehtud töövahendid, riiet hammustasid ikka mahedalt (mitte nagu tänapäevased plekist käärid).
sitt päev, kellele kurdad
vanahalb
Liige
Postitusi: 2643
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas vanahalb »

Näh, Singeri koned Ostas müügis 25 EURi tükk kui ma õieti aru saan
http://www.osta.ee/singer-omblusmasinad ... 44857.html
Lemet
Liige
Postitusi: 19942
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

Olid kah sellised raskest rauast tehtud töövahendid, riiet hammustasid ikka mahedalt (mitte nagu tänapäevased plekist käärid
Heee...Sa'p täi korralike riistade eest lihtsalt raha välja käia :lol: . Ma pean ühed ostma...150 raha küsitakse...Hiinakad saab muidugi odavamalt, aga need on hiinakad- võib õnnistada nii ja naa.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2059
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas speedsta »

Tore plakat, aga lindi söötmine käib ikka vasakult küljelt või osavnäpp on teinud ringlindi. Kummaline vaadata igatahes.
orkaan.jpg
orkaan.jpg (62.92 KiB) Vaadatud 10315 korda
Kui on probleem, tõmba lõuga
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas jackpuuk »

Lemet kirjutas:
Olid kah sellised raskest rauast tehtud töövahendid, riiet hammustasid ikka mahedalt (mitte nagu tänapäevased plekist käärid
Heee...Sa'p täi korralike riistade eest lihtsalt raha välja käia :lol: . Ma pean ühed ostma...150 raha küsitakse...Hiinakad saab muidugi odavamalt, aga need on hiinakad- võib õnnistada nii ja naa.
Tööriist peab olema korralik, seega täin küll. Aga asi selles, et kahjuks pole kellegil tänapäeval niipalju aega, et kogu perele riided valmis teha. 25-ka eest Singer oleks ju hea küll, kahjuks on teadmata nende seisukord. Ka võtab see riistapuu omajagu ruumi (vanaemal oli terve tuba õmblemise jaoks sisse seatud, põlve peal ikka lõikeid ei joonista ja välja ei lõika), selline vaba ruum aga (mida vaid aeg-ajalt kasutataks) kahjuks puudub. Lemet, oskad öelda, miks näiteks korralikud käärid nii palju maksavad? Mina oskan :wink:, täna hommikul nägin saadet, mis tuli nagu tellimise peale. Ülla-ülla, need on suuremas jaos vana hea käsitöö. Küll tänapäevaste vahenditega, aga siiski enamiku protseduuridest teevad inimkäed. Isegi kääriotste õige paine antakse ..... vasaraga. Vot siis tehnikaajastu :lol:.
sitt päev, kellele kurdad
sannaman
Liige
Postitusi: 509
Liitunud: 17 Juun, 2008 7:50
Asukoht: EU
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas sannaman »

Venemaal seoses erinevate ajavöönditega pidevalt jamad ja raske asju ajada. Küll helistab Putin Jaapani keisrile ja soovib sünnipäeva puhul õnne. Selgub, seal on juba homme ja sünnipäev oli eile ära. Poliitiline skandaal!
Küll helistab Poola ja tunneb lennuki allakukkumise pärast kaasa. Tuleb välja, lennuk pole veel startinudki...
Nii otsustatigi nüüd, et kogu Venemaa läheb kevadest üle ühele, ühtsele kellaajale...
"(●̪●)"
vk1
Liige
Postitusi: 1609
Liitunud: 02 Juul, 2007 22:18
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas vk1 »

vk1
Liige
Postitusi: 1609
Liitunud: 02 Juul, 2007 22:18
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas vk1 »

huiloreguilode vapp?

Pilt
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Marissa »

Luganski ja Donetski Vabariikidel olla sõjameestel ka oma auastmed:
Manused
tunnused.jpg
tunnused.jpg (24.43 KiB) Vaadatud 12686 korda
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Marissa »

Hiljuti andis Putin Vene meediale intervjuu, kus muuhulgas mainis, et tema tütred elavad Venemaal ...
Manused
Holland.jpg
Holland.jpg (24.46 KiB) Vaadatud 12673 korda
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist