Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Kuskil Saksamaal alles hiljaaegu leiti metsast haakristikujuliselt istutatud teist sorti puud - tegemist olevat olnud Hitlerjugendi kingitusega Führerile, et see lennukiga üle lennates ikka nende fanatismi tähele paneks
Seda uudist käsitleti umbes paar aastat tagasi maasimeedias, teles näidati ka pilti. Mul on meeles, et tegemist oli pädeva metsavahiga, kes tahtis füürerile muljet avaldada. Hõbekuused olid vist tavaliste kuuskede vahele õiges geomeetrilises kujunduses istutatud Aga jah, lageraie sai vist sellele asjale lõpuks omaks.
Sellest olen ka mina midagi kuulnud. Kas mitte ei olnud tegu tammedega :?: Lennukiga üle lennates pidi ilus haakrist näha olema.
Lageraiet vist ei tehtud, kuid raiuti piisavalt, et haakristi enam näha ei olnud. Tegid haakristist risti, või midagi sarnast. Täitsa nõme minu arust. Kui keegi sellest pilte on leidnud võiks ülesse lasta. Ise otsisin aga ei leidnud.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Tänud jõulutroll, päris head pildid, kas peale puudemahavõtmist ka pilte on :?:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2197
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Eks järgmine kord tuleb midagi vastikumat istutada, mida ikka peab hoolega juurima, näiteks pajud kaasikusse.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
desert fox
Liige
Postitusi: 37
Liitunud: 14 Veebr, 2005 22:42
Kontakt:

Postitus Postitas desert fox »

Soobel kirjutas:See olla tõestisündind lugu (lootkem, et adminnid mind selle eest kartsa ei pane)


Üks tuttav machomees reisis sõpradega Läti pinnal. Õlled sees, kuraasi täis ja vaja näidata end muidu kõva mehena.
Läks hamburgeri kioski ette ja tellis: "Seitse türa jobikastmes!"
"Kas ära ka sööd või?" kostis kioskiluugist vastus.
Niimoodi sumbus eneseupitamise missioon Lätti eksinud eestlasest hamburgerimüüja sõnadesse.

Olen kuulnud, et niimoodi lolli mängides on mujalgi juhuslike kaasmaalaste otsa komistatud.

mingil tuttava tuttaval oli kuskil lennujaamas sarnane ämber juhtunud. ootesaalis tegi mingi vana läpakaga tööd ja siis meie loo kangelane kommenteeris, et vaata kus munnil on vihane läpakas. vastuseks tuli, et on jah ja päris kallis oli ka teine. päris piinlik võis ikka olla.
Kasutaja avatar
Clash
Liige
Postitusi: 70
Liitunud: 26 Veebr, 2005 19:46
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Clash »

Fighter Pilots

Q: How do you know if there is a fighter pilot at your party?
A: He'll tell you.
Q: What's the difference between God and fighter pilots
A: God doesn't think he's a fighter pilot.
Q: What's the difference between a fighter pilot and a jet engine?
A: A jet engine stops whining when the plane shuts down.

eestikeeli...

K: Kuidas sa tead, et peol osaleb sõjaväelendur?
V: Ta ütleb seda sulle

K: Mis vahet on jumalal ja sõjaväelenduril?
V: Jumal ei arva, et ta on sõjaväelendur

K:Mis vahet onsõjaväelenduril ja reaktiivmootoril?
V: Reaktiivmootor lõpetab vingumise kui ta maapinnal on
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Tegelikult on järgenev uudis küll sulatõsi, kuid Vene propaganda lausrumalus pöörab ta naljaks.

Eestlased olevat Prantsusmaal mürgeldanud

Vahetult enne Pariisi äärelinnades toimunud rahutusi sõitis Prantsusmaale suur grupp Balti riikidest pärit natsionaliste, teiste seas ka eestlasi, teatab Vene internetiportaal News12.ru.

Portaali andmeil püüdsid Euroopa Liidu uusliikmed avaldada mõju vanadele arenenud liikmesriikidele.

“Kasutatakse kogemust, mis omandati eelmise sajandi 90-ndatel aastatel, mil Venemaale saabusid sajad natsionalistidest löömamehed Ukrainast, Eestist, Lätist ja teistest riikidest. Nüüd, töötuiks jäänuina, otsivad nad uusi väljakutseid Lääne-Euroopas.”

News12.ru meenutab, et kõik soome-ugri rahvusriigid (Eesti, Ungari ja Soome) võitlesid teise maailmasõja ajal faљistliku Saksamaa poolel.

“Tänapäeval kõnelevad revanљistlikke meeleolusid toetavad balti poliitikud avalikult oma võimupretensioonidest euroliidus. Mõistes, et Euroopas ei oota neid keegi, kasutatakse mõjutusvahendina ka “metsavendi”,” lõpetab portaal oma paskvilli.


:lol:
Oi jah,see on nii loll jutt, et naera kohe ribadeks. Nüüd tuleb meelde veel Zirinovki jutt, kui ta pakkus omi "poisse" Prantsusmaale korda lööma.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
kusti
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:14
Kontakt:

Postitus Postitas kusti »

kuidas me ainepunkti maha tapsime

et kõik algusest peale ära rääkidda , pean ma alustama sellest, et mingi viimase kolmveerand aastat oleme iga neljapäev stabiilselt vanaisaga tema pool gandzi teinud. Leonhard (vanaisa nimi ) õpetaski mind gandzi tegema. Ta oli Afganistanis vanemleitnant ja seal afgaanid õpetasidki ta tõmbama, koju tulles jätkas ka sedasi auru välja laskmist, ning kui sain 18 , siis vanaisa õpetas mindki gandzi tegema.
Nooh olimegi Leonhardiga jälle tema pool kuulasime Buju Bantonit rahulikult, ta rääkis oma Afganistani seiklusest, kuidas nad bluntis peaga granaadiheitjaga Afganistani lehmi tulistasid, ja siis afgaanidele seletasid , et see ei ole nende tehtud, vaid seda tegid kaamelid, ise täiega naerdes.
Buju Bantonit kuulates tekkis mõte, et võiks vanni sulistama minna, meil on mingi sony widesreen 200 lidrane vann ju. Noh aga kaks meest ühes vannis ei ole ju good look. Noh vanaisa ei ole pede ja ma ka mitte - uskumatu kokkusattumus sellisel uuel ajal. Siis ehitasimegi vanaisa lapselapse suurtest legoklotsidest ja plasteliinist vaheseina. Sai rahulikult sulistada seal: tema ühel pool legoklotsidest tara , ma teisel pool, tegime tara natuke suurema ju, ja mängisime lauatennise reketite ja palliga väikestviisi veevõrkpalli.
Me seal rõõmsalt muhedalt mängisime. Üks kord lendas pall pesumasina taha , Leonhard kohe välja palli ära tooma, järsku jäi ta näost täitsa kaameks, ta tardus hetkega. Hakkas pomisema , et "ähhhh khkkk ttttt " , midagi ma mõtlesin , et wtf , pöörasin ka pea rohkem sinnapoole, ja wtf - seal oli selline loom lihtsalt - mingi keskmise paksu koera suurune elukas , nagu väga hästi suur rott , koerasuurune rott noh, rõve, musta värvi ja karvane, selga kattis roheline kilp - nagu kilpkonnal. Ta liikus hästi aeglaselt. Ma muidugi ehmusin täiega , et wtf mingi rott nii suure kilbiga ja karvane, ma olin ka kergelt šokis nagu, a siis läks see üle, kuna rott hakkas rääkima. Ta rääkis aeglaselt , umbes sama aeglaselt kui kõndis mingi 2 km/ h , jutt oli nagu selline, et 5 1/3 kiirusel kuulad hiphopi noh. Tüüp rääkis :
"Teeeeeeehreeeeeeee ! Maaaaaaaaa oooolelllllleeeeeennn aiiiiiinneeeeeppuunnnkkttt . noh ta rääkis hästi venivalt , nii oli lihtne aru saada ka, tüüp rääkis oma pika monoloogi jooksul , et ta on ainepunkt, ja ta tuli välja mu matriklist , et ma pean hüdrostaatikat talle praegu järele vastama, kuna ta muidu ei lähe mu matriklisse tagasi ja kaob ka teistest dokumentidest , esimesena pidin ma rääkima Bernoulle´i valemist. Fakk ma mõtlesin, taff lakk on majas, käisin vaatamas, tüüp oligi kadunud matriklist. Mõtlesin ,et eriti ei viitsiks vastata, a ainepunkt tahtis ,et ma kohe vastaksin , ähvardas seal midagi. Mingi Leonhard algselt täitsa kaame olles ja šokis, ainepunkti jutu jooksul läks aina julgemaks, ja jutu lõppedes oli juba ta jälle vana hea elurõõmus Leonhard, kui jutt läks Bernoulle´i valemi peale läks ta juba kergelt närvi. Nüüd ma seal mõtlesin ,et mida teha, et prooviks valetada ,aga ainepunkt nägi suht hirmuäratav välja. Ei julgenud. A mingi Leonhard läks aina rohkem närvi ja ma nägin mõtiskledes silmanurgast kuidas Leonhard tegutses kiiresti. " Ah , et mingi hembi neljapäeval selline asi! " , kisas ta. " Arva ära ! Rotile jalaga näkku , ja mendile rusikaga makku ! " , kisas ta veelkord, samal ajal lüües palja jalaga rotist ainepunktile vastu kurku. Jooksis kiiresti elutuppa ja klammerdas eluka suu kinni ise öeldes " ei viitsi eriti seda venivat pläma kuulata" kirjutas veel vannituppa sinise vildikaga keraamilise plaadi peale " irw " .
Me panime riidesse end, ja mõtlesime, kuidas elukast lahti saada. Leonhard kurvastas, et miks talle tema teenistusrelva kuulipldujat kaasa ei antud. Aga tüübil tuli kohe mõte " atsurr Arva ära, mul tuli mõte" ja läks välja, jättes mind üksi ainepunkti valvama. fakk nõme oli valvata seal seda elukat.
Vanaisa käis samal ajal korteriühistu ülema juures, kes soovitas pöörduda kohaliku turu gängsterite poole, kellele millegipärast makstakse ka osa korteri maksudest. Leonhard läkski kohaliku turu poole, mida kontrollisid need tüübid. Rääkis oma väikese mure ära, gängsterid ütlesid ,et okey saab tehtud, ütlesid " pitnatsat minut blin" , et mingi 15 mindi pärast on põhimees kohal. Oligi vanaisa jõudis koju , siis mingi 5 mindi pärast tuli ju maffia saadetud mees. See oli nagu nad kõik mingi tumedam kutt, vist mingi grusiinlane või midagi sellist. Tüüp oli mingi absurdikutt üldse nagu , ta üldse ei kartnud nagu seda olendit , tüüp võttis lihtsalt Beretta ja tulistas lambist kolm lasku vastu broilerit, nii ,et kahest august hakkas vaikselt vett välja jooksma, siis ise mõtles ja tegi sellise näo ,et miks ma seda küll tegin. siis võttis olendi turjast kinni ja tõstis ta ühe käega enda ette ja hakkas ära minema.
Samal ajal tulid alt naabrid, mingid vene mutid, kisades , et mis juhtus. pätt viskas eluka uuesti nurka,võttis püssi kätte, tegi kavala rumcajsliku päti näo ja keerutas püssi näpudel , ütles muttidele " blin babõi ne šumite ja ubil svajevo kata toljka blin joptavaju , ja i vas magu ubit".Mutid panid jooksu padavai. Siis tulid mingi noored kutid ülevalt, kes pidu panid, ise natuke ehmunult. Maffiamees vastas puhtas eesti keeles " Yo homeboyd , no worries, me siin kuulame vanakooli räppi , Boogie down productions on teema onju" , tüübid jäid väga rahule , ütlesid word ! , et äge ,et sellised vanad tüübid ikka räppi kuulavad, ja siis Leonhard andis käppa ja nad rääkisid veel sellest ,et millal Põhjamaade plaat tuleb ja , et mingi päev võiks tõmmata yo . Gängster tõstis eluka enda kätte nagu mingi raskekaalukergejõustiklane ja viisakalt vabandas ja ütles, et community peab kokku hoidma, ütles , et teeb sellest elukast hakkliha, mille ta müüb maha Balti jaama turul. ütles head aega, ja lahkus. me jäime vanaisaga mõtlema ja kõnelema. Järgmised kuud, me liha Balti jaamast ei ostnud.


Vabandan sellise nilbuse pärast, aga mind ajas küll naerma..
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Nali elust enesest.
Poisikesena meeldis mulle hirmasasti vaadata telekast sõjaväeparaade. Noh, ühel 7.novembril siis oli kell 10 hommikul jälle teleülekanne. Hiilisin isa-ema tuppa (nad magasid veel), panin teleka käima ja et vanemaid mitte üles ajada keerasin telekal häälenupu nulli. Veneaegsetel must-valgetel teleritel käis see veel nupuga teleka tagant. Aga ei tea, kuidas ma küll segamini ajasin, igal juhul keerasin hääle valele poolele lõppu. Pilt tuli ette, oli täiesti vaikne ja kui siis korraga käratas:"
PARAAAAD.......SMIRRRRNA!!!
Oh sa issand, isa oli nagu välk voodist püsti, ema röögatas ja mina püüdsin meeleheitlikult õiget nuppu leida, et häält maha võtta! :D :D :D
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2197
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Kui juba teiste autorite naljajuttude peale läks, siis lugege, kuis parodeerib Eesti esiulmik Indrek Hargla kadunud esimilitaarulmikut Lew.R.Bergi:

Sõber selvas
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Epaminondas »

1941. aastal, kui küüditamine olnud, saadetud taevast ingel alla, vist olukorda kontrollima. Ingel pole tagasi tulnud. Saadetud teine, kolmas jne. Lõpuks läinud Peetrus ise asja järele uurima, temagi pole tagasi tulnud, kuid tüki aja pärast saatnud telegrammi: "Zhiv i zdorov. Komissar Petrov."
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

http://www.multgames.onru.ru/swf/mult/597.swf väike multika.. download võtab aega
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2059
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Naljakas ja ropp, tegelikult tekstist hästi aru ei saanud :(
Kui on probleem, tõmba lõuga
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

noh praktiseerid vene keelt siis natuke
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Leidsin sellise toreda pildi:

Pilt

:lol:
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Marvin ja 11 külalist