www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 28 Jaan, 2021 1:18

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 8852 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 591  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 22 Jaan, 2019 21:17 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 12 Dets, 2006 22:43
Postitusi: 10574
Asukoht: Metsas / Ämbris
Teateid helbekeste töömailt...

Reporter: Keskerakond läks riigi vastu kohtusse
Tsiteeri:
Keskerakond läks riigi vastu kohtusse, sest ei soovi ühes osas tagasi maksta üle 200 000 euro suurust keelatud annetust.

https://tv.postimees.ee/6505358/reporte ... u-kohtusse

Õiguskomisjon: Danske rahapesust võisid saada oma noosi ka poliitikud
Tsiteeri:
Eesti sisuliselt ei suutnud koostada efektiivset arengukava ega koordineerida praktilisi tegevusi finantssektoris rahapesu tõkestamiseks. See omakorda võib olla seotud korruptsiooniga, mis rahapesu suurest kasumlikkusest tulenevalt võis tõmmata ligi nii finantssektori kui õiguskaitseorganite töötajaid, kelle ülesandeks oli rahapesu ohjata ja selle vastu võidelda. Ei saa välistada ka poliitilist korruptsiooni

https://majandus24.postimees.ee/6505263 ... poliitikud

Tsiteeri:
„Mart Helme vene šanss" - just niisuguse pealkirja all mõned kuud tagasi Rossija Segodnjaga seotud Kremli propagandaportaalis Sputnik artikkel pani üks jagu imestama. Kirjutise sisu seisneb selles, et Helme partei pole üldse nii paha, kui mõned tahavad teda näidata ning et venelastest valijad võiksid järgmistel riigikogu valimistel tema poolt vabalt hääletada.
http://epl.delfi.ee/news/arvamus/vene-m ... d=85098711

***

ETV-s kell 21.40: "Esimene stuudio" võtab pulkadeks suurparteide majanduslubadused
https://www.err.ee/902792/etv-s-kell-21 ... slubadused

Kaitseliit on üks valimiste kindel võitja
https://www.postimees.ee/6505222/kaitse ... del-voitja

_________________
Kohustuslik riigikaitseõpetus väldib hilisemaid ERROR-eid riigikaitses !


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 8:47 
Eemal
Liige

Liitunud: 16 Apr, 2008 19:19
Postitusi: 1395
Asukoht: Soome
http://epl.delfi.ee/news/eesti/peksjad- ... d=85091383

Kas oleks võimalik saada terve artikel?


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 9:54 
Eemal
Liige

Liitunud: 02 Jaan, 2012 0:54
Postitusi: 165
Tsiteeri:"Erakonnas on sadu kriminaalkorras karistatud liikmeid – oma naisi klohminud mehi, ohvreid vereloiku peksnud sadiste, narkoärikaid, roolijoodikuid.
Kokku on Eesti Konservatiivses Rahvaerakonnas 264 seadusrikkujat. Täpselt pooled neist on sooritanud räige kuriteo, veri ja ohvrid järel. Ligi poolesajal ekrelasel on praegu kehtiv kriminaalkaristus.

* „Mis sa lõid emmet,” kostis lapse nuttev hääl 2016. aastal häirekeskusesse tehtud telefonikõne taustal. Helistajaks oli Uuno Lootmäe endine elukaaslane, keda Lootmäe Põltsamaal asuvas majas lõi. Taustal nuttis nende laps. Lootmäe liitus EKRE-ga eelmisel aastal kümme päeva pärast lapse esimest koolipäeva.

* Svjatoslav Mäeots peksis inimese vereloiku. Nooremana paistis Mäeots silma väiksemate kuritegudega: sõitis juhiloata ning esitas politseile teisele inimesele kuulunud loa. Mõned aastad hiljem varastas ta Kohtla-Järvel koos Juriga kaableid. Vangi pandi Mäeots aga 2012. aasta septembris Kohtla-Järve pubis Alex toimunud peksmise eest. Mäeots peksis ohvrit nii, et sellel tuvastati kolju ja näoluude hulgimurrud ning verejooks peahaavast. „[Ta] lõi maas lamavat kannatanut pea piirkonda, seda mitu korda järjest, kannatanul hakkas peast ka verd jooksma, põrand oli kannatanu ümber verine,” rääkis tunnistaja kohtus ning osutas Mäeotsa poole, kui küsiti, kes peksis. EKRE-sse astus Mäeots 2016. aasta oktoobri viimasel päeval.

* Kümneid lapsi lõksu meelitanud pedofiilil Margus Traksil on viieaastasest vanglakaristusest kanda veel aasta. Varem ettevaatamatusest inimese surma põhjustanud Traks mõisteti 2009. aastal lapseealiste (noorem kui 14) seksuaalses ahvatlemises. Ta saatis kahele lapseealisele telefoniga piltsõnumi peenisest ning meelitas lapsi oma korterisse, et näidata neile oma suguelundit. Kuus aastat hiljem oli Traks taas kohtus, ohvriteks 17 last. Kahe aasta vältel sundis ja mõjutas ta Facebookis lapsi saatma talle endast pornograafilise sisuga pilte ning ta talletas need pildid. Omakorda saatis ta lastele endast samalaadseid pilte ja vestles nendega seksuaalsetel teemadel. Neli poissi neist lastest kutsus Traks enda koju, andis neile raha ja suitsu ning vastutasuks katsus neid intiimpiirkondadest või üritas seda teha. Ühe nähes masturbeeris. Traks on EKRE liige 2009. aastast.

* Ühel 2007. aasta septembripäeval pani Mart Heinvee lapseootel elukaaslase seina äärde seisma sõnadega: „Vaatame, kuhu see löök tabab, kas näkku, makku või vastu seina.” Seejärel lõi ta rusikaga vastu seina ja ütles elukaaslasele, et rasedat ta ei löö ja peksa saab naine pärast seda, kui on sünnitanud. Arvestades Mart Heinvee eelnevat käitumist, oli elukaaslasel alust karta ähvarduse täideviimist. 2008. aasta 23. juuli õhtul võttis Heinvee oma elukaaslasel kõrist kinni ja lohistas ta korterist välja, põhjustades valu. Sama aasta 5. detsembril lõi Mart Heinvee korduvalt elukaaslasele lahtise käega näo ja kukla piirkonda, seejärel ühe korra rusikaga nina piirkonda, millega tekitas tervisekahjustused – peaaju vapustuse ja peapõrutuse.

* Martin Peetersoo löömamehe-odüsseia sai alguse enam kui kümme aastat tagasi. 2008. aasta veebruaris lõi ta pubis teda korrale kutsunud inimest rusikaga silma alla. Mõni kuu hiljem tahtis politsei Peetersood väärteo eest kinni pidada, kuid appi tuli hea sõber Ovod, kes konstaablil vestist haaras ja ta eemale tõukas. 2009. aasta novembris tungis Peetersoo kolme sõbraga Kolga-Jaanis korterisse ning läks seal elanud mehele kallale. Ta lõi kannatanu rusikaga vastu maad ning seejärel lõi ohvrit jalaga näkku. Päev hiljem ähvardas ta ohvril kõri läbi lõigata. Viis aastat hiljem peksis Peetersoo koos sõbraga Tallinnas Musumäel kaks inimest läbi. Paar kuud pärast karistuse lõppemist, kaks päeva enne eelmise aasta jõululaupäeva, liitus Peetersoo EKRE-ga.

* Vägivallatsemises süüdi mõistetud, Tartu linnavolikokku kandideerinud Timo Luhtist kirjutas Kadri Ibrus Eesti Päevalehes juba 2017. aasta septembris, mil oli lõppenud Luhti tingimisi karistuse aastane katseaeg. Ligi kaks aastat varem lõi Luht rüseluse käigus raketipüstoli päraga ohvrit kaks korda vastu pead, veri lahti, haavad järel. Kaheksa päeva enne kaklust astus Luht EKRE-sse. Samal kuul jäi ta haiguslehele, kus oli endiselt ka üheksa kuud pärast ohvri pea lõhkumist.

* Pool aastat vanglas olnud Andres Pokk ei tohiks järgmised neli aastat ühtegi vääratust teha, muidu tuleb ka ülejäänud viis aastat määratud karistust trellide taga veeta. 2016. aasta lõpus tulid talle külla kaks sõpra, kaasas kolm pooleliitrist Ekstra viina. Ühe pudeli olid sõbrad juba tee peal enamjaolt tühjaks joonud. Joobes mehed istusid Andres Poki köögis, kui ekrelane lõi ühele noaga kaela – kannatanu oleks peaaegu verest tühjaks jooksnud. Teine sai Pokilt noaga pähe, õlga ja abaluu piirkonda, paremale kämblale, kaela ja selga. Imekombel ei olnud need vigastused eluohtlikud. Andres Pokk on EKRE liige 2014. aastast.

* Juba alaealisena kohtumaja uksi kulutanud Risto Järvlepp vabaneb vanglast umbes kolme aasta pärast. Pool karistusest on tal juba trellide taga kantud. Esimesed kaheksa aastat hiilgas noormees varguste ja varastatud kraami müümise ning korduvate peksmistega. Viis aastat tagasi terroriseeris Järvlepp koos sõber Kalmeriga Tallinnas Pärnu maanteel tegutsevat Humanat, loopides riidepuid ja muid poes olnud esemeid ning nõudes asju tasuta. Järvlepp astus järjekorras seisnud inimese juurde ja tõukas teda. Ohver väljus poest. Järvlepp ja tema sõber ei jätnud inimest rahule ning järgnesid talle. Õues ässitas Järvlepp Kalmerit, et too ohvrit lööks. Lõigi ning ohver lamas maas. Järvlepp lõi maaslamajat korduvalt jalaga. 20 päeva hiljem oli Järvlepp veel tabamata ning endiselt Tallinnas. Seekord marodööritses ta Otiga, kellega koos löödi võõral Toyota Corollal aknad sisse ja püüti autot käivitada. Järvlepp ja sõber jäid vahele ning jooksid ära. Risto Järvlepa kirstunaelaks sai sõber Reimoga 2015. aasta augustis peaaegu surnuks pekstud inimene. Kuid enne seda peksid nad üht teist kannatanut. Esimest ohvrit löödi korduvalt kurika ja rusikaga, kuni ta kukkus maha, misjärel kurikaga peksmine jätkus. Kurjategijad põhjustasid kannatanule „ülalõualuumurru, pea pindmised hulgivigastused, peapõrutuse ning hematoomid rindkerel roiete ja kõhu piirkonnas nii paremal kui ka vasakul kehapoolel”. Kaks päeva pärast ohvri läbipeksmist sai Järvlepp sõbraga uuesti kokku ning koos rünnati järgmist inimest. „Süüdistatavad lükkasid kannatanu pikali ja väänasid välja tema vasaku õlaliigese,” seisab kohtutoimikus. Maaslamajale löödi kirvevarrega oimupiirkonda. Teda peksti valimatult käte ja jalgadega pea ja keha piirkonda. Kõige lõpuks löödi maaslamajat kolm korda noaga selga. Inimese hävitamine lakkas alles siis, kui mööduv takso lasi signaali. Ründajad põgenesid sündmuskohalt. Järvlepp on EKRE liige 2009. aasta algusest.

Ühe lehekülje saaks ääreni täita pelgalt seadusrikkujate nimedega.
Selliseid tegusid on EKRE liikmed korda saatnud rohkem, kui neid lehte mahub. On narkootikumidega kaubitsejaid, peksjaid, lapsele elatise maksmisest kõrvalehoidujaid, roolijoodikuid, ahistajaid, vargaid ja lapsepilastaja. Ka on ebaseaduslikku relva ja lõhkematerjalide käitlemist. Ühe lehekülje saaks ääreni täita pelgalt seadusrikkujate nimedega. Kõikide EKRE kriminaalkurjategijate nimed ja lühikirjeldused nende minevikust leiab Eesti Päevalehe veebiversioonist.

Liikmeid võtavad vastu erakonna ringkonnad, kus inimest kontrollitakse vaid kahtluse korral.
Erakonna juhatuse liikme Urmas Espenbergi sõnul nad nimekirja kuuluvate inimeste taustast teadlikud ei olnud. „Ükski erakond ei soovi kurjategijaid oma erakonda,” ütleb Espenberg. Ta selgitab, et liikmeid võtavad vastu erakonna ringkonnad, kus inimest kontrollitakse vaid kahtluse korral. Pealegi on enamik liitunud seadusrikkujaid Espenbergi sõnul erakonda jäänud Eestimaa Rahvaliidu pärandina. „Enamik neist inimestest on mulle kui juhatuse liikmele tundmatud,” sõnab ta.

Praegune EKRE kasvas välja Eestimaa Rahvaliidust. Pärast maailmavaate- ja nimemuutust võib uue erakonna ehk EKRE tinglikuks alguseks lugeda Mart Helme esimeheks saamist 2013. aasta 13. aprillil, ehkki partei kandis seda nime juba kaks aastat varem. Toonase EKRE juht Margo Miljand lahkus korruptsioonisüüdistuste tõttu ja sellest ajast saadik on erakonda juhtinud Helme. Erakonna seadusrikkujate nimekirjast on Helme valitsemise jooksul liitunud EKRE-ga ligi pooled ehk 115 inimest.

Erakonna seadusrikkujate nimekirjast on Helme valitsemise jooksul liitunud EKRE-ga ligi pooled ehk 115 inimest.
Ehkki erakonna liitumistaotluses ei ole lünka, kuhu märkida varasemat või kehtivat karistust, siis määrab EKRE põhikiri, et erakonna liige ei või olla ega selleks võtta isikut, kel on kehtiv kriminaalõiguslik karistus. Umbes viiendikul kurjategijate nimekirjast on kehtiv karistus. Need liikmed lubab EKRE juhatus erakonnast välja arvata.

„Oleme seadusrikkujaid jooksvalt erakonnast välja arvanud, kui meieni on jõudnud info nende süüdimõistmise kohta. Meil puudub võimekus tagantjärele uurida kõigi kaheksa ja poole tuhande liikme tausta. Küll aga suudame kontrollida liituvaid liikmeid,” kommenteerib Urmas Espenberg.

Umbes viiendikul kurjategijate nimekirjast on kehtiv karistus.
Erakonnaga liitudes kandis karistust 23 inimest, kellest üks – Heiki Vilep – kandideerib ühtlasi ka tänavu riigikokku. Eelmise aasta kevadel EKRE-sse astunud Vilep oli erakonda astudes veel katseajal, kuna juhtis autot kriminaalses joobes. Ta tabati Tartus kell viis hommikul umbes kahepromillise joobega.

Erakonnaga liitudes kandis karistust 23 inimest, kellest üks – Heiki Vilep – kandideerib ühtlasi ka tänavu riigikokku.
„Ma ei ole kurjategija, olen kirjanik,” ütleb Vilep ja kinnitab, et on karsklane. „See oli katseaeg. Ma olin korralik.” Ta vabandab, et ei osanud teadmatusest oma kehtivat karistust kusagilt vaadata, kui erakonnaga liitus. Praegu on tema katseaeg läbi ja erakonna põhikirjaga vastuollu minemist peab ta inimlikuks eksituseks. „Keegi ei tule selle pealegi, et täiskarsklane ja kirjanik – ning mingi liiklustrahv siis,” ütleb Vilep.

Mart Helme: meil pole võimalik sellega tegeleda

Mart Helme: meil on 30. jaanuaril juhatus ja see on see organ, mis kriminaalkaristusega inimesed erakonnast välja arvab.

Joosep Tiks: Neid on päris vanast ajast seal. See pole uus asi. Karistatuid on 264.

Helme: Meil on ka pikk nimekiri. (Naerab.)

JT: Kas see on siis esimene kord, kui inimesi nimekirjast välja arvatakse?

Helme: Oleme inimesi arvanud välja ühel ja teisel ja kolmandal põhjusel.

JT: Praegu on ju nimekirjas inimesi, kes on kriminaalkaristusega eelmisest, üle-eelmisest aastast või ei tea mis ajast ja päris räigete kuritegude pärast. On pedofiile, vargaid.

Helme: Vaadake, väga kena. Me ka tegeleme sellega. Aga nagu ükskord varem olen öelnud, siis meil ei ole sellist administratiivset võimekust, et saame inimesi... Meil astub inimesi massiliselt praegu liikmeks ja me ei jõua kõikide nende tausta praegu kontrollida, kõiki kohturegistreid läbi kammida. Saan aru, kuidas tahate jälle kirjutada, kuidas oleme hirmus erakond, mis koosneb vägivallatsejatest, laimajatest ja trollijatest. Pidage natuke ikka hoogu.

JT: Te pole erand, kõiki erakondi uuritakse.

Helme: Meil on põhikirjas ka, et kehtiva kriminaalkaristusega inimesed arvatakse välja. See kõik võtab aega. Juhatus koguneb kord kuus ja väljaarvamisõigus on ainult erakonna juhatusel.

JT: On isikuid, kellele on meedias varemgi tähelepanu pööratud, aga nad on endiselt erakonnas.

Helme: Ma ei oska öelda. Ma ei tegele personaliaga niimoodi, et igapäevaselt istun arvutis ja guugeldan. Meil on üks inimene palgal. Tegeleb valimiskampaaniatega ja kõikide erakonna jooksvate küsimustega. Pole lihtsalt võimalik tegeleda.

JT: Eks see on ju üpriski piinlik, kui erakonnas on inimene, kes on kümnete kaupa alaealisi poisse ahistanud.

Helme: Väga tore, et me seda teada saame. Hea, et olete meie eest töö ära teinud.

JT: Aga mis nende inimeste saatus on?

Helme: Arvatakse erakonnast välja."


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 10:13 
Eemal
Liige

Liitunud: 30 Okt, 2015 12:59
Postitusi: 2255
Mjah, EKRE vastu alustati sõda. Kuna on tegemist ühe liikmete arvult suurima erakonnaga (ligi 10k, täpselt ei viitsi uurida) siis OOTAKS VÄGA uurivalt ajakirjanduselt sarnaseid andmeid teiste suurparteide kohta.

ps, vaadates nimekirja siis väga suur osa on "joobes juhtimine". Praegu on joobes juhtimine siis kriminaalne kui jääd vahele 1,5 promilli või narkoga, varasemalt oli nii et kui oli 1 kehtiv rikkumine (oli vist juba alates 0,2 promillist) ja tuvastati teine , oli ka kriminaalne laks. Kusjuures - Kui olid korra joobega vahele jäänud ja juhtusid vahepeal tegema mõne muu rikkumise (tüüpiliselt piirkiirus) pikenes ka joobes rikkumise aegumine, tean juhtumit kus kriminaalkaristus väänati selle eest et 5 aastase vahega võeti kohaliku patrulli poolt tavalise (mitte nagu tänapäeval tõendusliku) alkomeetri piiripealse näiduga inimene vahele, lihtsalt vahepeal olid trahvid piirkiiruse ületamise eest.

_________________
Nations whose nationalism is destroyed are subject to ruin.
Muammar al-Gaddafi


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 10:32 
Eemal
Liige

Liitunud: 30 Jaan, 2018 9:25
Postitusi: 91
EKRE-le siuke artikkel meeldib, saab näidata ennast kui märtrit, kes siin õigete eestlaste eest võitleb.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 10:40 
Eemal
Liige

Liitunud: 25 Juul, 2007 3:40
Postitusi: 579
Tsiteeri:
.... “Kõik, ka meie kliendid, marssima sel laupäeval 19.01.2019 Tallinnas!” – Maarjo Mändmaa ...

Ja täna Ekspressist artikkel pealkirjaga: Hooldekodu töötaja: „Valklas töötamine on enesetapp!“
Tsiteeri:
Maarjo Mändmaa, AS Hoolekandeteenuste juht, kes kutsus hooldekodude töötajaid laupäeval toimunud naistemarsist osa võtma ja oma õiguste eest seisma, unustas ära, et ta ise pole oma töötajate eest alati seisnud...

https://ekspress.delfi.ee/kuum/hooldeko ... d=85078369


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 10:48 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 22482
Asukoht: Viljandimaa
Mina näeks ka probleemi siis, kui neid ei arvataks välja või sellist kaadrit teadlikult juurde võetaks.

Muidu on aga tore, et siis, kui vabandust vaja, siis kõlbab rahvaliitlikku päritolu mainida küll :)

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 12:06 
Eemal
Liige

Liitunud: 14 Juun, 2005 0:55
Postitusi: 1652
Dr.Sci kirjutas:
Mjah, EKRE vastu alustati sõda. Kuna on tegemist ühe liikmete arvult suurima erakonnaga (ligi 10k, täpselt ei viitsi uurida) siis OOTAKS VÄGA uurivalt ajakirjanduselt sarnaseid andmeid teiste suurparteide kohta.Aga palun. Siin hiljutine lugu Eesti 200 liikmete kohta: http://epl.delfi.ee/news/eesti/praeguse ... d=85043897

Ja siin Keskerakonna kohta: https://poliitika.postimees.ee/6496522/ ... jategijaid

Ilmselt käib ajakirjandus enne valimisi kõik erakonnad sellise rehaga läbi. Ei ole EKRE ainukene ega isegi mitte esimene.

Suures pildis on see muidugi pseudoprobleem selles mõttes, et isegi kui kontrollida kõiki uusi liikujaid, või lasta hügieeni mõttes kogu oma erakonna liikmete nimekiri nt sagedusega kord aastas karistusregistrist läbi, siis pole ikka mingit garantiid, et vahepealsel ajal mõni juba kontrollitud parteiliige endale karistust ei saa ja seda erakonna eest varjata ei ürita. Teisalt – kui sellise kontrolliga saavad ilma suurema vaevata hakkama 1-2 ajakirjanikku (ja ei ole Eesti ajakirjandusel erinevalt suurtest Lääne väljaannetest aega kuude kaupa ühte teemat uurida), siis ei tohiks see parteikontoritele ka väga ülejõukäiv pingutus olla. Kasvõi kord nelja aasta jooksul paar kuud enne valimisi.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 12:59 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 22482
Asukoht: Viljandimaa
Suure aktivisti Maarjo Mändmaa enda haldusalas Valkla hooldekodus on korralagedus: https://ekspress.delfi.ee/kuum/hooldeko ... d=85078369

Artiklit kopeerima ei hakka, aga põhimõtteliselt hullud (vabandust, kliendid) rohtu ei võta, märatsevad nagu tahavad ja peksavad töötajaid (valdavalt keskealisi naisterahvaid) vigaseks. Andrese-nimelise vägitegudest on kirjutatud ka teemas "Olukorrast riigis".

Et siis äkki alustaks maailma parandamist sellest nurgast, mille eest otseselt vastutab...?

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 13:14 
Eemal
Liige

Liitunud: 09 Dets, 2018 21:26
Postitusi: 1515
Kriku kirjutas:

Et siis äkki alustaks maailma parandamist sellest nurgast, mille eest otseselt vastutab...?


ei-ei-ei, see on liiga väike väljakutse sellistele :)

PS. Panin küll naerunäo aga asi on tegelikult kurb. See He-woman on minu jaoks üks järjekordne müstika riigiaparaadi sees, nagu ka MKM kantsler Kuningas. Ükskõik kui sitt nende juhitav valdkond on, on nad ikka paigas nagu superliimiga liimitud ja elavad üle kõik ministrid.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 13:29 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 12 Dets, 2006 22:43
Postitusi: 10574
Asukoht: Metsas / Ämbris
Kasutajanimi kirjutas:
Tsiteeri:
.... “Kõik, ka meie kliendid, marssima sel laupäeval 19.01.2019 Tallinnas!” – Maarjo Mändmaa ...

Ja täna Ekspressist artikkel pealkirjaga: Hooldekodu töötaja: „Valklas töötamine on enesetapp!“
Tsiteeri:
Maarjo Mändmaa, AS Hoolekandeteenuste juht, kes kutsus hooldekodude töötajaid laupäeval toimunud naistemarsist osa võtma ja oma õiguste eest seisma, unustas ära, et ta ise pole oma töötajate eest alati seisnud...

https://ekspress.delfi.ee/kuum/hooldeko ... d=85078369


Eile oli veel vaheetapina selline uudis kah
Tsiteeri:
Tervise- ja tööuminister Riina Sikkut, kelle haldusalasse kuulub AS Hoolekandeteenused, ei leia midagi halba selles, et selle juhataja Maarjo Mändmaa avaldas ettevõtte uudiskirjas üleskutse nii töötajatel kui hoolekandeasutuste klientidele Naiste marsil osalemiseks. Ka Tartu Ülikooli eetikakeskuse juhataja Margit Sutrop arvates oli tegemist tasakaalustatud vormis tehtud üleskutsega.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=85099563

*

Anvelti lahkumisele eelnenud õiguskomisjoni istungil kõlasid laussüüdistused
https://www.err.ee/902993/anvelti-lahku ... uudistused

Anvelti poliitikast lahkumise põhjus võis olla suhe Anton Geriga
https://www.err.ee/902941/leht-anvelti- ... ton-geriga

_________________
Kohustuslik riigikaitseõpetus väldib hilisemaid ERROR-eid riigikaitses !


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 14:41 
Eemal
Liige

Liitunud: 15 Mär, 2013 18:37
Postitusi: 390
Kriku kirjutas:
Suure aktivisti Maarjo Mändmaa enda haldusalas Valkla hooldekodus on korralagedus: https://ekspress.delfi.ee/kuum/hooldeko ... d=85078369

Artiklit kopeerima ei hakka, aga põhimõtteliselt hullud (vabandust, kliendid) rohtu ei võta, märatsevad nagu tahavad ja peksavad töötajaid (valdavalt keskealisi naisterahvaid) vigaseks. Andrese-nimelise vägitegudest on kirjutatud ka teemas "Olukorrast riigis".

Et siis äkki alustaks maailma parandamist sellest nurgast, mille eest otseselt vastutab...?

Juba aastaid on probleeme.https://www.postimees.ee/2330636/pealtn ... ohver-suri


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 15:03 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juul, 2005 16:35
Postitusi: 30789
Selle Mändmaa lugu on hoopis põnevam, kujutan ette, mis teksti paneks siia nt Borja, kui talle see teatavaks saaks. Googeldage natuke.

_________________
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 17:08 
Eemal
Liige

Liitunud: 09 Dets, 2018 21:26
Postitusi: 1515
Kapten Trumm kirjutas:
Selle Mändmaa lugu on hoopis põnevam, kujutan ette, mis teksti paneks siia nt Borja, kui talle see teatavaks saaks. Googeldage natuke.


Ära hoia küünalt vaka all.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.
PostitusPostitatud: 23 Jaan, 2019 18:08 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 12 Dets, 2006 22:43
Postitusi: 10574
Asukoht: Metsas / Ämbris
AMvA kirjutas:
Kapten Trumm kirjutas:
Selle Mändmaa lugu on hoopis põnevam, kujutan ette, mis teksti paneks siia nt Borja, kui talle see teatavaks saaks. Googeldage natuke.


Ära hoia küünalt vaka all.


Seda või?
Tsiteeri:
Maarja Mändmaa lõpetas 1996. aastal Eesti Riigikaitse Akadeemia korrektsioonikolledzhi cum laude.


Pikaro omal ajal kommenteeris nii, et vähe ei olnud 8)
Pikaro: homolembene sotsiaalministeerium
Riigikogulane sarjab sotsiaalministeeriumi homolembuse eest
Geiklubi soovib Pikaro suhtes menetluse alustamist

Seda tsirkust on juba omajagu olnud küll


Jätkuvalt helbekeste töömailt...
Sõnasõda riigikogu saalis: ma ei teadnudki, et Eesti põhiseaduse alusväärtuseks on vulvamütside kandmine
https://www.ohtuleht.ee/935227/sonasoda ... de-kandmin

Reformierakond alustas välireklaamidega kampaaniat Lätis
https://www.err.ee/903098/reformierakon ... niat-latis

Linnar Priimägi: Anu Saagim ja Mart Sander ei taha minna riigikokku riiki juhtima, vaid parasiteerima!
https://www.ohtuleht.ee/935251/linnar-p ... asiteerima

_________________
Kohustuslik riigikaitseõpetus väldib hilisemaid ERROR-eid riigikaitses !


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 8852 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 591  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Eestikeelne tõlge phpbb.ee poolt