Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas herman30 »

Algataja oli siiski Madison kes ei läinud välja baarist kuigi baarmen teda palus.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

herman30 kirjutas:Algataja oli siiski Madison kes ei läinud välja baarist kuigi baarmen teda palus.
Kulla soomlane - kohtupraktikas oled sa ikka tume kui tökatipudel..
Mingi palve mittetäitmine ei ole // ei saa olla "algatamine"..
Algatamine saab olla vaid vahetu rünne - kellegi poolt ja kellegi vastu..
Antud juhul algatas ründe baarmeni tundmatuksjäänud // jalgalasknud kambamees..
Mispuhul baarmen täna valetab muidugi kuis suu suitseb - sest ta ise osales ka ründes..

Küsimusi :?:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
cabslock
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 30 Jaan, 2018 8:25
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas cabslock »

"Mine p*tsi" on siis normaalne vastus inimesele?
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Dr.Sci »

Borja kirjutas:Mul mängis täna tavapäraselt KUKU-raadio taustaks ning lõuna paiku oli seal miski bla-bla-bla saade, kus keegi meesterahvas EKREst rääkides konkreetselt sõna "natsid" tarvitas - kusjuures korduvalt ja tuima rahuga.
Kahjuks ma ei saanudki teada, kesse idikas oli - märkasin seda debiilset sõnakasutust // hakkasin kõrvu kikitama liiga hilja, saade lõppes kohe ära..

Ja ma ei teadnudki(-foorumlased ka kindlasti mitte), et meil Eestis õkva sada tuhat natsi on :shock: no vägev :lol: :lol:

Pakun, õige varssi hakkab kajakene ka EKREt natsideks sõimama :mrgreen:
Kirjanik Rein Raud, saade oli "Kaks ühes".
Rein Raud, sündinud 1961....Rein Raua vanemad on kirjanikud Aino Pervik ja Eno Raud.
2001 – Valgetähe III klassi teenetemärk
2007 – Läti Ülikooli audoktor
2009 – Eduard Vilde nimeline kirjandusauhind
2011 – Vytautas Suure Ülikooli audoktor
2012 – Tallinna Ülikooli teenetemärk
2006-2011 Tallinna ülikooli rektor.
Keegi Rein Raud on ka Isamaa liige aga arvestades nimede populaarsust, ei saa väita e sama
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kurjam kirjutas:Ei suuda enam seda uudist meedias üles leida aga natsidest mögises tuntud punaprofessor Rein Raud.
Mis sellistest ikka oodata.
..õige, rsk.. kuna ma kindel ei olnud, ei tahtnud nime välla öelda aga selle tänase KUKU-raadio saate lõpus kõlaski nimi rein raud :|

Niiet keegi nimega rein raud kuulutas täna 100 000 eestlast natsideks - Ok, mina kuulutan ta siin mölakaks :twisted:
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 05 Mär, 2019 17:49, muudetud 1 kord kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Z03 »

Mina ei saa aru, miks neid EKRE poisse niiviisi taga kiusatakse? Madisonilt rebiti baaris varrukas küljest ja Ruuben Kaalepit ei lasta Õhtulehe väitel Tartus Zavoodi sisse. Hämmastav ikka. Nad pole midagi paha teinud!
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Dr.Sci »

Tegelikult on hea et meil siin foorumis on oponente nagu Z03 ja sarnased. Sest muidu tuleb varsti kuskilt uudis et militaar.ee on uusnatsismi pesa ja seda toetavad ka kõrged kaitseväelased.

Minu isiklik poliitiline nägemus baseerub põhimõttel (ma nüüd natuke plagieerin): Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas ja riigikeel on eesti keel. Riigi eesmärgiks on tagada eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise läbi aegade. KÕIK
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4871
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Gideonic »

Borja kirjutas:Mul mängis täna tavapäraselt KUKU-raadio taustaks ning lõuna paiku oli seal miski bla-bla-bla saade, kus keegi meesterahvas EKREst rääkides konkreetselt sõna "natsid" tarvitas - kusjuures korduvalt ja tuima rahuga.
Kahjuks ma ei saanudki teada, kesse idikas oli - märkasin seda debiilset sõnakasutust // hakkasin kõrvu kikitama liiga hilja, saade lõppes kohe ära..

Ja ma ei teadnudki(-foorumlased ka kindlasti mitte), et meil Eestis õkva sada tuhat natsi on :shock: no vägev :lol: :lol:
Eks see ole mõttetu ja rahvast lõhestav sildistamine igal juhul.

Kuigi tuleb täpsustada, et EKRE valijad ja EKRE ei ole päris sama asi (reeglina peetakse viimase hulka kuuluvaks ikkagi erakonna liikmeid).

Samuti ei saa jätta mainimata, et mind tõsiselt häiris valimiste aegne näoraamatu infovoog mis oli täis inimesi, kes südamerahuga sõimasid igasugu vähem ja rohkem väljamõeldud info põhjal absoluutselt kõiki sotse + sotside valijaid mingiteks "tolerastidest multikulti värdjateks", "kes tuleks seina äärde panna" jms. Kas selliseid peaks samamoodi nimepidi foorumis risti lööma? (samas stiilis: "kahju et nime meelde ei jätnud").

Niiviisi sildistada tervet erakonna valijaskonda (ükskõik millise) on selge sigadus, ja see käib kindlasti ka eelmainitud raadiokangelase kohta.

Selline sõimaja peab olema päris inimestest irdunud oma eksikkujutelma hernehirmutiste küüsi (mida mõnusalt materdada), sest maailm lihtsalt ei ole nii mustvalge.

Tooks sihilikult mõned ekstreemsemad näited:

Oma üllatuseks avastasin, et paar Kaitseliidus eeskujulikult kohal käivat ja panustavat, muuhulgas instruktoritööd tegevat kompaniikaaslast, on sotsid, ja just liikmed, mitte valijad. Nende poliitiline maailmavaade mulle tõesti ei istu, aga õppustel kogetu põhjal läheks nendega lahingusse iga kell! Seda samas kindlasti ei ütleks näiteks ühe kodukülast pärit tegelase kohta, kes on põhikooliharidusega, sõjaväest kõrvale hiilinud ja minuteada korduvalt krimm-karistatud. Töötab hetkel Soomes ehitajana ning on üks neist näoraamatus väga aktiivselt EKREt ülistajatest ja sotside "võlla tõmbajatest".

Antud näited on sihilikult provotseerivad. Üritan lihtsalt tähelepanu juhtida, et kui sellised raadiojutud häirivad, siis võiks samamoodi aegajalt jälgida ka oma kõnepruuki enda demoniseeritud sisevaenalaste vastu. Kasvõi lihtsalt viisakamalt väljendada neid "niigi teada ja kõigile selgeid fakte".

Mis Rein Rauda puutub, siis temast (ja ka näiteks Margit Sutropist) olen viimased 15 aastat ainult halba kuulnud, nii et mis seal imestada :D
Isiklikult nendega õnneks kokkupuude puudub, aga ohtrate sõnavõttude järgi jääb küll mulje, et mõlemal on selged teened Lääne Neomarkstliku Sotsiaalteaduse importimisel Eesti õppetoolidesse.
Viimati muutis Gideonic, 05 Mär, 2019 18:10, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Sho »

Rein Raud peaks olema Mihkel "Kolmeraudse" vanem ja targem vend.
Niiet keegi nimega rein raud kuulutas täna 100 000 eestlast natsideks - Ok, mina kuulutan ta siin mölakaks :twisted:
Oot, mis, Borja.. sa kuulutad siin üle poole miljoni eestlase, keda RR esindab, mölakateks? :wink:
Natse ja homosid pole kumbagi üle 20%, olulised ja ohtlikud, kuid siiski vähemused.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Runkel
Liige
Postitusi: 2838
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Runkel »

Rein Raud:
«Praegune Isamaa on muutunud oma retoorikas väga EKRE-sarnaseks,» kõneles Raud. «Ausam oleks, kui see erakond laguneks ning üks osa liituks Reformierakonnaga ja teine EKRE-ga. Nad on kaotanud oma mõõdukalt konservatiivse, aga samas paljudes asjades liberaalse hoiaku, mis neil kunagi oli.»

Raud pakkus selgituse ka sellele, miks EKRE on Eesti poliitikas nii tugevaks kasvanud. «On suur hulk inimesi, kes tunnevad, et meil on riik küll ja võib-olla isegi edukas, aga see ei puutu kuidagi neisse,» sõnas ta. «Nad on kõrvale jäetud. Populistlikul, hirmudele apelleerival seltskonnal on lihtne neid üles korjata.»
Tasub saadet kuulata (saate teine pool), link leitav viitest.
https://poliitika.postimees.ee/6537893/ ... baonnestus
Raua EKRE edu mõttega olen päri.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Sho »

Sealtsamast..
"Raud märkis EKRE mõju sõnastades, et EKRE on Eesti poliitikas naturaliseerinud turusõimu."

Otse kümnesse.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
cabslock
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 30 Jaan, 2018 8:25
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas cabslock »

Borja kirjutas:Mul mängis täna tavapäraselt KUKU-raadio taustaks ning lõuna paiku oli seal miski bla-bla-bla saade, kus keegi meesterahvas EKREst rääkides konkreetselt sõna "natsid" tarvitas - kusjuures korduvalt ja tuima rahuga.
Kahjuks ma ei saanudki teada, kesse idikas oli - märkasin seda debiilset sõnakasutust // hakkasin kõrvu kikitama liiga hilja, saade lõppes kohe ära..

Ja ma ei teadnudki(-foorumlased ka kindlasti mitte), et meil Eestis õkva sada tuhat natsi on :shock: no vägev :lol: :lol:

Pakun, õige varssi hakkab kajakene ka EKREt natsideks sõimama :mrgreen:
Kaja Kallas ei pea seda tegema. EKRE oma liikmed saavad ka hakkama.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... NOBag-8Svw
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36625
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Sho kirjutas:Sealtsamast..
"Raud märkis EKRE mõju sõnastades, et EKRE on Eesti poliitikas naturaliseerinud turusõimu."

Otse kümnesse.
Nonoh, enne Rahvaliidu EKRE-stumist sõimas seal ju Janno Reiljan samamoodi. Ning Keskerakonnas oli nähtus Jaan Kundla, tuntud nii oma värvika kõnepruugi kui majoneesi kuluhüvitistesse kandmise poolest.

---
Pool lehekülge sisutut loba eemaldatud.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36625
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Mis veel puutub Madisoni, siis praegu teada olevad faktid:
* kõrts pandi kinni, tal paluti korduvalt lahkuda;
* ta ei läinud ära, vaid saatis kõrtsi töötajad p*tsi;
* siis läks baarileti äärde laiama ja seletama ka ega tahtnud seal ka mõistlikku juttu kuulda;
* oli joobeseisundis.

Igast kõrtsist visatakse selline isik jõuga välja. Ainuke hämar punkt on siin see, miks tema välja viskamisega alustas keegi, kes nähtavasti ei kuulunud kõrtsi töötajate hulka ja mida tema seal tegi. Baarmenile ei tohiks sellistel asjaoludel vähimaidki etteheiteid olla (nagu ei ole ka Espenbergile, kes Tarandi püüne pealt alla lükkas).

LISATUD: Nimi parandatud, aitäh, Sho!
Lemet
Liige
Postitusi: 19941
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Lemet »

Sealtsamast..
"Raud märkis EKRE mõju sõnastades, et EKRE on Eesti poliitikas naturaliseerinud turusõimu."
No Rein Raud on siinkohal küll viimane, kes võiks nokka kiremiseks avada..."moraalsed värdjad" oli vist tema väljend.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: olevtoom ja 31 külalist