Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
Gerlin
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 30 Dets, 2018 21:40
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Gerlin »

Kindralitele-kommodooridele on üks koht veel sobilik ja selleks on Kaitseliidu ülema ametikoht.

Mis puudutab EKRE reaktsiooni Terrase puhul, siis tegelikult sama võib ka laiendada Heremi ning muude Terrase kannupoistele, kes tänu temale said kaitseväe etteotsa. EKRE pingil on mitu väärikamat meest kaitseväe etteotsa nagu näiteks leo kunnas või alar laneman. Minu mäletamist mööda on sama öelnud ka Helme isiklikult ühel kohvikuõhtul, et Herem ei sobi kaitseväge juhtima kuna kuulub Terrase ja president Kaljulaidi tsunfi...
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Dr.Sci »

Überpolkovnik kirjutas:
Gerlin kirjutas:Ärgu uus juhtkond end pikalt sisse seadku, sest ..
Kohale jõudis, kuhu teemavaldkonda see sobib - kodumaine propaganda vms. Et ümbertõstmast ei väsi meie foorumi moderaatorite käsi!

Üldjuhul riigiasjade korraldamise otsuste (poliitika) aruteludes sõna ei võta, seekord hambad ristis tegin erandi. Anna kannatust, et miski tubli inimene sedasi ja selliselt miskise säärase kirja sai. Südantsoojendav on teadmine, et sellele on ka hurraaga tarbijaid.
Kodumaise propaganda traditsiooniline rubriik on prügikast koos postitaja arvutist eemale tootvale tööle saatmisega mingiks perioodiks.

Ning kui EKRE peaks (ebausutav) võimule tulema, ei tule mingeid kaadrimuudatusi - sest igatsugu poliitikast ajendatud kaadrimuudatused vähendavad kaitseväe usaldatavust partnerite silmis. Võimalik et toimub toolide pisem ümbervahetus Kamin-is, kuid kindlasti ei juhtu midagi kantsleriga sest korralik kantsler on suuteline üle elama portsu ministreid, mitte vastupidi. Võimalik ka et üldse ei toimu midagi - peale selle et seadus nimega kooseluseadus kaob lärmakalt unustusehõlma...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40239
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Kapten Trumm »

andrus kirjutas:Borja esimene artikkel uu-s?
Tuleb nüüd mõni viide ka või ei tule???
Muidu tekib mul tahtmine väita mõne Nelli Teataja loo kohta, et ksf andruse esimene käeharjutus.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15570
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Fucs »

Ei saa kah vaiki olla.
Parimas SPUTNIKU stiilis üllitis.

Põhiline, et sellist saasta tootvad "autorid"on alati anonüümsed.

Oled mees ja julged teiste meeste meheksolemist kritiseerida, siis ole mees ja kirjuta oma üllitisele ka alla.

Kohati tõmbavad teatud seltskonnad omale ise vee nii peale, et paha hakkab.
teeline35
Liige
Postitusi: 1562
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas teeline35 »

Mis puudutab EKRE reaktsiooni Terrase puhul, siis tegelikult sama võib ka laiendada Heremi ning muude Terrase kannupoistele, kes tänu temale said kaitseväe etteotsa. EKRE pingil on mitu väärikamat meest kaitseväe etteotsa nagu näiteks leo kunnas või alar laneman.
Millegi pärast ei kosta nende väärikate meeste häält EKRE-st välja. Leo Kunnas ei astunud isegi ERKRE-sse kuigi koostas neile vägagi väärika militaarprogrammi, mis Kaitseväe teemadel sõnavõtvate EKRE-laste taustal, näiteks Henn Põlluaas TT teemadel kui meenutada kõige hilisemaid uudiseid (mida menetletakse http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... &start=240), kõlab minu jaoks soovide lehena, mida EKRE juhtkond ei kavatse kunagi täita! :evil:
Tuleb nüüd mõni viide ka või ei tule???
Artiklis autori nime pole kuigi kirjatüki stiil meenutab akf Borjat kui ta siin EKRE-sse mitteuskujate vastu müristas ja välku lõi! :lol:
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
dm7
Liige
Postitusi: 322
Liitunud: 30 Sept, 2015 19:58
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas dm7 »

Gerlin kirjutas:Kindralitele-kommodooridele on üks koht veel sobilik ja selleks on Kaitseliidu ülema ametikoht.

Mis puudutab EKRE reaktsiooni Terrase puhul, siis tegelikult sama võib ka laiendada Heremi ning muude Terrase kannupoistele, kes tänu temale said kaitseväe etteotsa. EKRE pingil on mitu väärikamat meest kaitseväe etteotsa nagu näiteks leo kunnas või alar laneman. Minu mäletamist mööda on sama öelnud ka Helme isiklikult ühel kohvikuõhtul, et Herem ei sobi kaitseväge juhtima kuna kuulub Terrase ja president Kaljulaidi tsunfi...
Seega probleem pole inimese võimetes, vaid ''vales'' ideoloogias? Artikkel ise oli nagu leebe versioon kuskilt sputniknews-ist.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2380
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Martin Herem »

Minu mäletamist mööda on sama öelnud ka Helme isiklikult ühel kohvikuõhtul, et Herem ei sobi kaitseväge juhtima kuna kuulub Terrase ja president Kaljulaidi tsunfi...
:lol: Lahedad lood!
andrus
Liige
Postitusi: 4359
Liitunud: 02 Juul, 2004 11:39
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas andrus »

Vana-aasta lõpetuseks üks ekskursioon ajalukku:

esimesena tuli Eesti Kaitseväe ohvitseride laimamisega kapist välja siin foorumil minu teada Kapten Trumm, kes juba aastal 2006 seletas parketiohvitseridest kaitseväes (tuletan siinkohal meelde, et Trummil endal kokkupuude sõjaväega minu teada puudub). Tol ajal oli Borja igatahes Trummi peale väga kuri ja kui ta oleks siis olnud moderaator, oleks Trummi harrastav Eesti Vabariigi institutsioonide laimamine (eufemism - "konstruktiivne kriitika"), arvatavasti jäänud siin foorumil väga lühikeseks :) Kui ma õigesti mäletan, siis veel mitmes teemas taheti Trummilt tema väite kohta kommentaari saada, aga Trumm endale iseloomulikul kangelaslikul viisil ignoreeris kõiki küsimusi.

Läks mööda mõni aasta, siis tuli järgmine intsident, mis mul meeles on - postitati regnum.ru artikli viide "üsna tõepärase infoga" kaitseväe ohvitseride kohta. Ka siis pidas Borja vajalikuks veel manitseda postitajat.

Noh ja läheb mööda aastaid ja mida ma loen - loen seda, mida Martin Herem mõni aeg oma postituse allkirjaks kasutas. Kuidas tärnide ja ristidega ära ostetakse - minu eesti keele arusaamist mööda tähendab see lause, et protsess on juba käimas ja hinnas kokku lepitud. Kui oleks öeldud "üritatakse ära osta" poleks ma kulmu ka liigutanud. Siinkohal hea illustratsioon, kuidas inimesed aastatega muutuvad.

Seega, oma postitust tehes ma mõtlesin selle kõige peale, ja tegin just sellise postituse nagu ma tegin.

Aga et aastat positiivse noodiga lõpetada, siis ütlen, et ma unustasin postituse lõppu naerunäo lisada - seega ma tegelikult veel ei usu, et Borja selle uu laimuartikli kirjutas.
Lisaks on muidugi hea, et uu sellist jampsi avaldab - loodetavasti peletab see kõik mõistlikud inimesed sealt seltskonna juurest minema.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40239
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Tuleb nüüd mõni viide selle UU autori kohta või ei tule? Või vaikid/ignoreerid kangelaslikult?

Tegelikult, kui sa viimase posti kirjutamiseks kulunud aja oleksid viitsinud mõelda, küllap oleksid ka aru saanud, kes selle jura kirjutas. Aga nii tore on tegeleda rahvuslike spordialadega, eks. :D
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
teeline35
Liige
Postitusi: 1562
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas teeline35 »

Selle peale aamen ja lõpetaks akf Borja personaalküsimuse arutamise!
Head vana-aasta lõppu kõigile! 8)
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36638
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

2 postitusega kasutaja hoiatatud. Ma ei panustaks sellele, et nende loendamiseks lõpuks kahe käe sõrmi vaja läheb :|
teeline35
Liige
Postitusi: 1562
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas teeline35 »

Tegelikult, kui sa viimase posti kirjutamiseks kulunud aja oleksid viitsinud mõelda, küllap oleksid ka aru saanud, kes selle jura kirjutas.
Kui tead, kes kirjutas ära hoia vaka all, anna teistele ka teada. Kuigi see eesti tuleviku seisukohalt eriti tähtsust ei oma, aga minu silmis paneb oma märgi külge kogu EKRE-le!
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

andrus kirjutas:Borja esimene artikkel uu-s?
Mnjahh (andrusele kurvastuseks siis :lol: ) - mul pole selle juraga mingit pistmist.
Kassvõi vaid sel põhjusel, et ma kirjutan ikka kordades paremini :twisted:
Kuidagi olin ma üldse maha maganud selle teie ägeda postitamise siin - nüüd alles leidsin, mõtsin et loen ka toda artiklit ja kommin aga :oops: niimõttetu lugu, et polegi midagi kommida.. sitt päev andrusel ühesõnaga :mrgreen:
Kapten Trumm kirjutas:Tuleb nüüd mõni viide ka või ei tule???
Muidu tekib mul tahtmine väita mõne Nelli Teataja loo kohta, et ksf andruse esimene käeharjutus.
..olin juba selle oma posti siin teind, kui märkasin seda Trummi postitust - hea point, ütleks.....
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Veel.

Siin kõneallolev autorita artikkel on EKREle järjest juba teine sõjandusalane ämber - esimene oli Henn PÕLLUAASa mõnenädalatagune võstupaitamine SPIKE´i vastu.

Ma ei tea, kessneil noid ämbreid produtseerib aga ma olen siin öelnud ka varem, et EKRE kogu väärtuslik militaaralane ekspertiis baseerub vaid Leo KUNNASe isikul.. kõigi ülejäänute, sh ülekatuseedutet piirivalvekolonelide ja/või muidu tundmatute kirjatsurade "ekspertiis" ongi vaid pigem negatiivse väärtusega.

Et perek. HELMEd võiks selle üle mõelda - või hakkab sihukeste "militaaranalüütiliste ämbrite" jätkudes partei senine kõrge reiting langema.. tõsiselt :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36638
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Ja on üpris kindel, et Kunnase käsi niisugust joga kirjutama ei tõuseks.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist