Donald Trump tagasi?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Mulle jäi kõrvu ja kumisema BBC ameeriklannast ajakirjaniku lause,kes vahendas mõlema partei kongresse.
Ta ütles tõlkes midagi sellist.
Uue fenomeni valguses,kus mõlemad parteid on selgelt lõhenenud traditsioonilise autokraatliku planeeritud suuna ning rahva poolt establishmentile ebameeldiva suuna pooldajate vahel,peab poliitiline ja majanduslik juhtkond aru saama nendest tagajärgedest,mida on toonud viimased 25 aastat globaliseerimise agenda ellu viimine ja sellega seoses massilise immigratsiooni vallandumine.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Kulibin kirjutas:Ehk siis parem õudne lõpp, kui lõputu õudus ...
Midagi peab siin ilmas muutuma, sest nii enam ei saa. Trumpil on piisavalt mune selleks.
IMHO on juba see liig, et pigi on USA president olnud mõnda aega ... Maailm keeratakse baba Clintoni käes vist päris pekki.
Tore näide ju lähedalt võtta: Frau STASI ja tema pusimised. :evil:
Ehk sa tooks näiteid aga konkreetseid,mis seoks Saksamaa kansleri Stasiga aga mitte kollase ajakirjanduse veergudel võetut.
Ja Trump ei hakka maailmakorda murdma ja sinu poolt loodetud Venemaa paikapanemist harrastama.Temale ei lähe see üldse korda,mis see riik lähiümbruses teeb.
Pigem on ta vorstikaupmees,kes korraliku hinna saades müüb meid sarvede ja sõrgadega maha.
madiss
Liige
Postitusi: 409
Liitunud: 20 Nov, 2015 23:40

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas madiss »

Mitte kuuluda Venemaa mõjusfääri on mõne jaoks lõputu õudus?
Miks nii enam ei saa, siiamaani sai aga mis siis nüüd juhtunud on et äkki enam ei saa?
Kui Venemaa Narva taga üksusi manööverdas, pidas Frau STASI vajalikuks Putinile NATO artikkel 5. jätkuvat kehtivust kahel korral meelde tuletada...kas ei meeldinud?
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas Kulibin »

Kas ma pean vastama ? Võibolla võtad kätte ja nõuad dokumentaalset tõestust, et Golda oli KGB palgal ? Et Kekkonen oli ...
Et sinu koduriigi peaminister oli ... Et Putin on ... ?
Ole nüüd tore mees ja talitse pisut oma isikliku antipaatiat. Või tulevad probleemid viisa saamisel USA-se, sama käib muuseas kah Türgis toimuva kohta. Eelkõige tasuks puhtana hoida oma tallid. (Hüäna näitel).
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas Kulibin »

madiss kirjutas:Mitte kuuluda Venemaa mõjusfääri on mõne jaoks lõputu õudus?
Miks nii enam ei saa, siiamaani sai aga mis siis nüüd juhtunud on et äkki enam ei saa?
Kui Venemaa Narva taga üksusi manööverdas, pidas Frau STASI vajalikuks Putinile NATO artikkel 5. jätkuvat kehtivust kahel korral meelde tuletada...kas ei meeldinud?
Mida kurat sa tahad siin väita ? Millisest mõjusfäärist on jutt ? Ma räägin millestki muust omaarust. Ma ei taha ja ei suudagi selgitada siin paljusid asju, mis on maailmas pekki lastud tänu kellele ?
Palju toredaid inimesi !
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas PaganHorde »

Kulibin kirjutas:Hetkel arvan, et Trumpi retoorika on tugevalt ületähtsustatud. Kel huvi, palun uurige viimase 100 aasta presidendivalimiste debatte. Vidiosid on küll tubes saadaval. Võrdlusmomente ikka jagub !
Ja IMHO on mõlemad variandid halvad. Clintonimutt sõimab pada, ise on must katel ...
Vaataks nüüd mida me saame Clintoni võidu korral ? Ok, jätkub senine nämmutamine (diiply gonsörned), ei enamat.
Trumpi puhul on asjade kulg prognoosimatu, aga EI jätku senine nämmutamine. Selles ongi mängu võlu. IMHO
Millest sa järeldad et Clinton on samasugune nagu Obama? Tema abikaasa ju ei olnud. Trump ainult etleb kõva meest.
madiss kirjutas: Trumpi võidust saavad kasu lõikama pigem Venemaa, Hiina, teatud jõud Iisraelis, Likud, Netanyahu ja Pärsia lahe riigid, kes loodavad Iraanile USA kätega 1:0 ära teha jne. seega Trumpi võidu šansid on päris head.
Niipalju kui ma siin USA juutidega olen suhelnud siis nood paistavad küll vihased olema Trumpile ja toetus on selgelt Clintonile.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Kulibin kirjutas:Kas ma pean vastama ? Võibolla võtad kätte ja nõuad dokumentaalset tõestust, et Golda oli KGB palgal ? Et Kekkonen oli ...
Et sinu koduriigi peaminister oli ... Et Putin on ... ?
Ole nüüd tore mees ja talitse pisut oma isikliku antipaatiat. Või tulevad probleemid viisa saamisel USA-se, sama käib muuseas kah Türgis toimuva kohta. Eelkõige tasuks puhtana hoida oma tallid. (Hüäna näitel).
Kui sa tõestada ei saa ja puhud kuulujuttu,siis ongi see selline kaks klaasi õlut suhtumine välispoliitikasse,sinu puhul meenutab see kangesti Sputniku tüüpi infoagentuuri käitumist.
Ehk siis mustata ja sogada lootuses ehk mõned jäävad uskuma.
Täpsusta,mis sa minu all mõtlesid suhtumisest Türgis toimuvasse ja viisa saamisel USA-sse,või on see selline taktika sogamise ja vassimise kohta?
Sulle teadmiseks,et Eesti kodanikel on VIISAVABADUS juba jupp aega olemas.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas Kulibin »

Sellised asjad ei teki tühja koha peale: Üks paljudest, http://michael-mannheimer.net/2013/09/2 ... ed-regime/
Ja neid on lademes ...
Ei pea vist olema mingi Alatalu, et taibata asju. Inimesi on lihtne jagada kahte kategooriasse, on need kes usuvad ja need kes kahtlevad kõiges. Ma liigitaks ennast kergelt paranoiliseks kahtlejaks.
Keegi vist kunagi kirjutas, et iga riiklus kui selline, on kuritegu ininsuse vastu. Jagan seda mõtet. 8)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hetkel tundub mulle, et maailm vajab hullu Putleri rahustamiseks kedagi, kes suudab rusikaga vastu kõnepulti prõmmida ja esitada Kukuruzhniku stiilis komejanti.
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Kulibin kirjutas:Sellised asjad ei teki tühja koha peale: Üks paljudest, http://michael-mannheimer.net/2013/09/2 ... ed-regime/
Ja neid on lademes ...
Ei pea vist olema mingi Alatalu, et taibata asju. Inimesi on lihtne jagada kahte kategooriasse, on need kes usuvad ja need kes kahtlevad kõiges. Ma liigitaks ennast kergelt paranoiliseks kahtlejaks.
Keegi vist kunagi kirjutas, et iga riiklus kui selline, on kuritegu ininsuse vastu. Jagan seda mõtet. 8)
Pole suurem osa saksa keele oskaja aga tundub,et Merkel oli tegev tollases nn,Saksa DV komsomolis,mida ta ei ole ka varjanud.Küll aga ei ole(ma sain nii aru) konkreetset väidet seal olemises STASI agendiks ja need asjad peaks olema konkreetselt dokumenteeritud.Muidu on see kuulujutt ja spekulatsioon.
Kuulujutu ja spekulatsiooni juurde kuulub ka see lause:Ja neid on lademes.......
Mida on lademes,kas seda soppa,mida igasugu Sputnikud ja kollane ajakirjandus vorbib?
Aga ma ei imesta,st sa sellistele faktidele toetud,kahjuks just sinu tüüpi inimesi kasutab ka ära Trump,kelle kõned ausalt õeldes propa osas ongi ehitatud üles inimestele,kes kahtlevad kõiges ja tema on see ingel,kes ausa mehena kõik selgeks teeb.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas Kulibin »

Ja lugupeetav naudib frau Clintoni võitu ? Sul seal turvalises Norras hea targutada ... Või tuletaks Teie omamaist filmi meelde ? Must stsenaarium ja munadeta poliitikud ümberingi.
Elame näeme ... Sest iial ei või teada, mis milleks hea on ... Kahjuks. :evil:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lihtne retooriline ja demagoogiline vastus oleks eelnevatele siis selline, et vaadakem paljudes post-sots maades said peale revolutsioone võimule need endised ... Meil endal ju toredad näited võtta igaltpoolt. :wink:
Üks tore mees, kes meid esindab Brüsselis, ässitas kunagi lausa koeri tudengite kallale ...
Hüäna on lausa ingel mõningate tegelaste kõrval. 8)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mõned head aastad tagasi mõistis meie lugupeetav kohus riigipöördekatse eest vangi tuntud vabamõtleja ja nõukaaegse dissidendi Madissoni. Häbiplekk eesti kohtusüsteemile siiani. Spetsiaalselt väikese algustähega. Vaadakem aega ja seda kes meil toona võimul olid.
Siiani on need Augeiase tallid rookimata ja võimul on endine eliit. :evil:
Meil siin on lihtne loopida kive võõrasse kapsaaeda.
Viimati muutis Kulibin, 31 Juul, 2016 15:32, muudetud 1 kord kokku.
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
aest
Liige
Postitusi: 428
Liitunud: 30 Okt, 2011 18:12
Kontakt:

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas aest »

Ega eelpoolmainitud frau oma nõukamaal veedetud noorusaegu ka eriti varja. Olevat seal keeleõppel olnd.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Kulibin kirjutas:Ja lugupeetav naudib frau Clintoni võitu ? Sul seal turvalises Norras hea targutada ... Või tuletaks Teie omamaist filmi meelde ? Must stsenaarium ja munadeta poliitikud ümberingi.
Elame näeme ... Sest iial ei või teada, mis milleks hea on ... Kahjuks. :evil:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lihtne retooriline ja demagoogiline vastus oleks eelnevatele siis selline, et vaadakem paljudes post-sots maades said peale revolutsioone võimule need endised ... Meil endal ju toredad näited võtta igaltpoolt. :wink:
Üks tore mees, kes meid esindab Brüsselis, ässitas kunagi lausa koeri tudengite kallale ...
Hüäna on lausa ingel mõningate tegelaste kõrval. 8)
Ma naudin selle võitu,kes ei kahtle NATO aluslepingus ja ei pea Natot organisatsiooniks mis on mõõdanik.Ja ei ole vorstikaupmees,kes otsustab keda toetada mingi endale vaid teada oleva standardi alusel.
Kahjuks seda kõike ei ole Trump,kes on avalikult välja käinud selle,et Nato on obsolite ja tema toetuse aluseks on mingi standard,mida iganes see tema jaoks tähendab.
Selline sildistamine nagu sa proovid minu puhul teha a la olen Clintoni pooldaja ja kaugel Norras ei lähe minu puhul läbi,mina hindan teise riigi juhi puhul vaid üht ja see on lepingutest kinnipidamine ja järjepidevus.Norras ollakse väga mures selle üle,kui Trump saab võimule,sest nagu Eestilgi on Norral piir Venemaaga ja siiani vaidlused majandusvõõndi ja merepiiri üle,nii,et selles mõttes on ka neil meiega ühised arusaamad Venemaa üle ja hindavad sellist meest,kes on usaldatav ja järjepidev.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas Kulibin »

Oleks see vaid nii lihtne. Kas oled nõus Frau Clintonile andma oma neeru ? Mina ei annaks kummagile isegi lõigatud varbaküünt.
Mu pikaaegne ja erudeeritud haistmismeel välistaks Clintoni. Samalajal ei ole ma rahul kah uue valge peremehega ... Mis siis nüüd teha ? Pureks kõiki ja nälgiks ? :wink:
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Kulibin kirjutas:Oleks see vaid nii lihtne. Kas oled nõus Frau Clintonile andma oma neeru ? Mina ei annaks kummagile isegi lõigatud varbaküünt.
Mu pikaaegne ja erudeeritud haistmismeel välistaks Clintoni. Samalajal ei ole ma rahul kah uue valge peremehega ... Mis siis nüüd teha ? Pureks kõiki ja nälgiks ? :wink:
Mina oma valiku ütlesin ja selle,mis on oluline mulle ja mu lastele.Paistab,et sina kõhkled valiku üle ja see on sinu probleem.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Donald TRUMP - oleksoloogia

Postitus Postitas Kulibin »

Minu lapsed elavad juba aastaid saksas ja ajavad oma asju ilma papa targutamisteta, üldiselt ei ole ma üleüldse mures mis meist saab. Ma olen pigem mures mis saab sellest planeedist nimega Maa lähiaastatel. :wink:
Edu !
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist