Donald Trump tagasi?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Some »

Seersant Steiner kirjutas:minu arvamus on see : juutidel on ÕIGUS pealinnale Jeruusalemas sest see on juutide püha linn ! Trump tegi õigesti sest nii see on ja nii see jääb! JA kui palestiinlastele see ei meeldi siis mingu nad minema sealt! Ma ültse imestan miks juudid on lubasid nendel seal elada kui arvestada mida need palestiinlased neile kogu aeg teinud on! :write:
Jeruusalemm on püha linn nii juutidele, kristlastele kui ka moslemitele. Olen sealse Kolgata tee läbi kõndinud, juudi teoloogist teejuhiga, kes orienteerus vabalt kõigis kolmes usundis.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Some kirjutas:
Seersant Steiner kirjutas:minu arvamus on see : juutidel on ÕIGUS pealinnale Jeruusalemas sest see on juutide püha linn ! Trump tegi õigesti sest nii see on ja nii see jääb! JA kui palestiinlastele see ei meeldi siis mingu nad minema sealt! Ma ültse imestan miks juudid on lubasid nendel seal elada kui arvestada mida need palestiinlased neile kogu aeg teinud on! :write:
Jeruusalemm on püha linn nii juutidele, kristlastele kui ka moslemitele. Olen sealse Kolgata tee läbi kõndinud, juudi teoloogist teejuhiga, kes orienteerus vabalt kõigis kolmes usundis.
Eks kõrgeltharitud seersandiisand omades kõrgemat haridust,kui kõik kaasfoorumlased kokku,tea paremini aga mina oma rumala harimata peaga(nagu seersandiisand kunagi vihjas) pigem jään nõusse kaasfoorumlase Somega.See linn on tõesti püha kõigile kolmele religioonile.

Isiklikud märkused eemaldatud.

Kriku
Avatar
Liige
Postitusi: 2286
Liitunud: 17 Veebr, 2009 21:30

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Avatar »

Täiesti ot. Minule jääb seersant Stainer alati kujuks Raudristist :):
...ma näitan sulle kus raudristid kasvavad...
...kuidas ma salve vahetan, kuidas ma salve vahetan!...
kakapissi....:)
jajaa ma saan aru ta on see teine - tõsine mees...
Hänschen klein..
https://www.youtube.com/watch?v=Ye9J4nQrz5s
kallek
Liige
Postitusi: 226
Liitunud: 11 Mai, 2016 20:22

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas kallek »

Chupacabra kirjutas:Eks juute USAs jagub üle kogu poliitspektri. Peaks neid seal olema 35 miljoni kanti.
Kas vähe palju ei saand?
Maailmas on 13,8 miljonit juuti, kellest kõige suurem osa elab Iisraelis (6 miljonit) ja USA-s (5,5 miljonit).
The world's core Jewish population was estimated at 14.41 million in 2016.
Jewish population figures for the United States are contested, ranging between 5.7 and 6.8 million.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19196
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas ruger »

Vene häkkeri lugu, kes ründas USA erakondade servereid
https://thebell.io/ya-byl-zaverbovan-ha ... my-v-ssha/

Inglisekeelne artikkel ka
https://americanmilitarynews.com/2017/1 ... ce-agents/
Viimati muutis ruger, 12 Dets, 2017 20:40, muudetud 1 kord kokku.
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Kasutaja avatar
kaur3
Liige
Postitusi: 6208
Liitunud: 26 Juul, 2005 12:09
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas kaur3 »

Washington Posti mammutlugu Trumpist ja Venemaast.

https://www.washingtonpost.com/graphics ... 337cf47aba
teeline35
Liige
Postitusi: 1543
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas teeline35 »

Üks paljudest kes Trumpi vastu sõna võtnud. Jutus on loogikat.
http://observer.com/2017/12/james-clapp ... lin-asset/
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
aht0
Liige
Postitusi: 1249
Liitunud: 19 Juul, 2014 18:18
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas aht0 »

Spekulatsioonid Trumpi tervisliku seisundi üle
https://www.google.ee/amp/s/www.express ... -fears/amp
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas golem »

Huvitav,kelle jaoks Trump kasulik idioot on,oma valijate jaoks kindlasti mitte.Majandus on tõusuteel,valimiseelsed lubadused on ka enamvähem ellu viidud või kongressis arutusel.Eesti ja Euroopa saavad kogu info ju vasakpoolse ajakirjanduse kaudu,kes ei taha ja ei suuda oma lüüasaamist tunnistada.Kui sotsid ja liberaalid Eestis võimult kaovad,hakkavad ka siin asjad ülesmäge liikuma.Momendil on meediat ja ka seda foorumit lugedes tunne,et vasakpoolsed poevad nagu tarakanid igast praost välja ,et barikaadidele ronida.
Elagu Ukraina
Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 04 Apr, 2017 1:39
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Elagu Ukraina »

golem kirjutas:Huvitav,kelle jaoks Trump kasulik idioot on,oma valijate jaoks kindlasti mitte.Majandus on tõusuteel,valimiseelsed lubadused on ka enamvähem ellu viidud või kongressis arutusel.Eesti ja Euroopa saavad kogu info ju vasakpoolse ajakirjanduse kaudu,kes ei taha ja ei suuda oma lüüasaamist tunnistada.Kui sotsid ja liberaalid Eestis võimult kaovad,hakkavad ka siin asjad ülesmäge liikuma.Momendil on meediat ja ka seda foorumit lugedes tunne,et vasakpoolsed poevad nagu tarakanid igast praost välja ,et barikaadidele ronida.
Eestis on ka majandus justkui tõusuteel.
chac
Liige
Postitusi: 475
Liitunud: 19 Mär, 2014 12:31
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas chac »

Elagu Ukraina kirjutas:
golem kirjutas:Huvitav,kelle jaoks Trump kasulik idioot on,oma valijate jaoks kindlasti mitte.Majandus on tõusuteel,valimiseelsed lubadused on ka enamvähem ellu viidud või kongressis arutusel.Eesti ja Euroopa saavad kogu info ju vasakpoolse ajakirjanduse kaudu,kes ei taha ja ei suuda oma lüüasaamist tunnistada.Kui sotsid ja liberaalid Eestis võimult kaovad,hakkavad ka siin asjad ülesmäge liikuma.Momendil on meediat ja ka seda foorumit lugedes tunne,et vasakpoolsed poevad nagu tarakanid igast praost välja ,et barikaadidele ronida.
Eestis on ka majandus justkui tõusuteel.
Eesti majandus tõenäoliselt sõltub rohkem Soome, Rootsi, Saksamaa ja Venemaa majandusest kui eesti peaministrist :)
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas nimetu »

Ega Trumpki pole kõikvõimas. Seetõttu ei saa praegust majandusarengut tema nimele kirjutada. Tingimused selleks luuakse oluliselt varem. Olgu muude asjadega kuidas on, kuid majanduse osas tegi tollane Kongress, valitsus ja Obama õigeid otsuseid.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist