Donald Trump tagasi?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
teeline35
Liige
Postitusi: 1557
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas teeline35 »

Et asi soiku ei jääks;
https://www.err.ee/898448/trump-eitas-e ... emaa-heaks
Samas minu arusaamist mööda on Trump tegelikult vaimselt piisavalt tume, et ega ta polegi aru saanud kui tegelikult venemaa heaks tegutseb. Nii öelda kasulik idioot!
Tema siplemine jätkub;
https://www.err.ee/898115/usa-president ... st-arutuks
Huvitav, kuidas asjad kujunevad Trumpi jaoks kui leiab tõestust, et ta on enda ja Putini kohtumistel räägitut varjanud või käskinud varjata.
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7206
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Ma olen aru saanud,et probleemiks võib kujuneda ärisuhted Venemaal,nii sellel valimisaastal,kui ka enne.Kirjutati alla ju kavatsuste protokoll Trump Toweri kohta juba siis,kui Geeniusest sai ametlik presidendi kanditaat ja ta eitas debattidel igasugust osalust Venemaa ärides.Tollal ta eitas igasugu sidemeid,isegi kavatsuste protokolle.
Teine probleem on Geeniuse perele kuuluva investeerimisfondi suured osalused nendega,keda seob suured ärilised suhted Venemaaga.Väimeespoiss aastal 2010 olevat avalikult ütelnud,et suurem osa nende kinnisvara investeeringutest tulebki sellisel teel.Ka nendest asjadest on Geenius vaikinud,see võib probleemiks kujuneda.
Paljud majandusega seotud isikud on näidanud näpuga sellele,et Geeniuse sidemed ulatuvad aastakümmnete taha,juba 80-nendatesse,kui algselt oli ta mestis Vene maffiaga,kes vahendas odavat tööjõudu Nõuka riigist tema ehitustele.Sellest on isegi dokumentaal olemas.
Vene maffia Läänes oli tollal ja on praegu tavaliselt väga tihedalt seotud Vene luuretega.
Seda on maininud kõik ülejooksikutest endised KGB tegelased.
Peale selle on see endise Jukose mingi osa salapärane müük,mille otsad väidetavalt läbi off shoride on jõudnud USA-sse ning arvatakse,et üheks ostjaks võis olla Geenius.Aga see on hetkel vaid spekulatsioon.
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas golem »

Ei olnud kaheksakümnendatel mingit odavat vene tööjõudu Ameerikas ja hiljem pigem ehitasid eraklientidele,mitte suurfirmade heaks,Ameerikas on ametiühingud igal pool ja kontroll on kõva.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7206
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

golem kirjutas:Ei olnud kaheksakümnendatel mingit odavat vene tööjõudu Ameerikas ja hiljem pigem ehitasid eraklientidele,mitte suurfirmade heaks,Ameerikas on ametiühingud igal pool ja kontroll on kõva.
https://www.youtube.com/watch?v=Vr1Oo03Nppk

Palun väga,tutvuge palun lugupeetud kaasfoorumlane materjaliga.
Tegemist on siis 90-nendate alguses tehtud dokumentaali katkega,kus lahatakse Trump Tower-i ehitamist,sidemeid maffiaga ja kuidas sinna tööjõudu hangiti.Ning mida asjast arvab ametiühingu esindaja.
Muideks Trump omal ajal proovis dokumentaali tervikuna kohtu kaudu seisatada aga sai seal vastu püksa.Skandaal oli nii suur,et väidetavalt lükkas see Geeniuse plaane saada presidendiks vähemalt dekaadi jagu edasi.
Midagi ma sellist NATO kohta ka juba ootasin,pange tähele,NATO leppe taganemisest hakkas Geenius rääkima peale kohtumist Putleriga.
Nüüd olen ma küll kindel,et tegemist pole lihtsalt "kasuliku idioodiga" venelastele vaid mees on tugevalt Putleri nööri otsas.Ja nööriks on majandusasjad,olen selles kindel.
Stabiilse Geeniuse teema alguses hüüdsid trumpistid,et Geenius on vaat,et uus Reigan.
Reigan tõi kaasa NATO tugevnemise ja omavaheliste vastuolude klaarimise.Geeniusest ma seda ei näe.
Kujutan ette millise nägudega seda ajalehe juttu hommikul lugesid USA Kaitseministeeriumi töötajad,kindralid ja ka Valge Maja need liikmed,kes seda enne ei teadnud,Välisministeeriumi ametnikud ning Kongressi liikmed.
Nüüd hakkab Mattise lahkumisavaldus ja avalik põõrdumine rahva poole läbi ajakirjanduse hoopis uues valguses paistma.
Vaatasin ka kiirelt Norra netilehed läbi,ka neis pole veel artiklit refereeritud.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19538
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas ruger »

Trump siis rääkis oma alluvatega eelmisel aastal korduvalt, et USA peaks lahkuma NATO-st...
There are few things that President Vladimir V. Putin of Russia desires more than the weakening of NATO, the military alliance among the United States, Europe and Canada that has deterred Soviet and Russian aggression for 70 years.

Last year, President Trump suggested a move tantamount to destroying NATO: the withdrawal of the United States.

Senior administration officials told The New York Times that several times over the course of 2018, Mr. Trump privately said he wanted to withdraw from the North Atlantic Treaty Organization. Current and former officials who support the alliance said they feared Mr. Trump could return to his threat as allied military spending continued to lag behind the goals the president had set.

In the days around a tumultuous NATO summit meeting last summer, they said, Mr. Trump told his top national security officials that he did not see the point of the military alliance, which he presented as a drain on the United States.

At the time, Mr. Trump’s national security team, including Jim Mattis, then the defense secretary, and John R. Bolton, the national security adviser, scrambled to keep American strategy on track without mention of a withdrawal that would drastically reduce Washington’s influence in Europe and could embolden Russia for decades.
https://www.nytimes.com/2019/01/14/us/p ... trump.html
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Lemet »

Karina Orlova Washingtonist...
О чем Трамп мог говорить с Путиным на встречах, которые утаивал от своей администрации


АВТОР
Карина Орлова
журналист


Газета Washington Post на прошлой неделе сенсационно сообщила, что Дональд Трамп предпринимал экстраординарные меры для того, чтобы скрыть свои беседы один-на-один с Владимиром Путиным. В частности, после переговоров с президентом России в Гамбурге в 2017 году, президент США отобрал заметки, сделанные его переводчицей Мариной Гросс, и потребовал от нее никому не рассказывать об услышанном, даже высокопоставленным чиновникам Администрации США.

Известно об этом стало, когда советник и высокопоставленный чиновник Госдепа запросили у переводчицы дополнительные детали — о разговоре Трампа с Путиным им сообщил тогдашний Госсекретарь Рекс Тиллерсон, который был в той поездке и присутствовал на официальных переговорах двух лидеров. Информация, сказанная Тиллерсоном, была неполной, и чиновники Госдепа обратились к переводчице.

Вице-президент Фонда Карнеги Эндрю Вайс у себя твиттере восстановил хронологию событий в дни встречи и ужина в Гамбурге, которые совпали с выходом новости о встрече Весельницкой со штабом Трампа в Башне Трампа в Нью-Йорке в июне 2016 года. Помог в этом Эндрю Вайсу, по его словам, федеральный следователь.

Вот что пишет вице-президент Фонда Карнеги Эндрю Вайс:

«Имейте в виду следующий таймлайн: 7-8 июля 2017 года Трамп посещает саммит G-20 в Гамбурге, где впервые лицом к лицу встречается с Путиным. Утром 7 июля 2017 года газета New York Times информирует Белый Дом, впервые, что изданию известно о встрече в Башне Трампа между Доном-мл, Джаредом Кушнером, Полом Манафортом и российским юристом со связями в российском правительстве, Натальей Весельницкой. New York Times просит Белый Дом дать комментарий.

Днем 7 июля Трамп и Путин, в компании Рекса Тиллерсона, Сергея Лаврова и своих переводчиков, проводят встречу, которая длится два с половиной часа.

Теперь мы знаем, что после встречи Трамп отбирает у своей переводчицы заметки и говорит ей не сообщать высокопоставленным чиновникам Национального Совета Безопасности или Госдепа о разговоре с Путиным.

Позднее, вечером 7 июля 2017 года, во время формального ужина саммита G-20, Трамп ищет еще одну возможность поговорить с Путиным. Переводчик Путина является единственным участником этой беседы помимо Трампа и Путина.

Об этом разговоре становится публично известно только неделю спустя, после того как журналисты сообщили об этом со ссылкой на других участников ужина (Белый Дом официально не подтверждает это до 18 июля 2017 года).


Странным образом, Трамп не проинформировал о личном разговоре с Путиным даже своих помощников.

На следующий день 8 июля 2017 года, на пути обратно в Вашингтон на борту президентского лайнера Трамп диктует теперь уже печально знаменитое ложное заявление (для опубликования сыном, Доном-мл) о встрече в Башне Трампа. Заявление Дона-мл подчеркивает: «Главным образом, мы обсуждали программу по усыновлению детей» на встрече с Весельницкой.

Расследование New York Times о той встрече в Башне Трампа выходит позднее в тот же день, 8 июля 2017 года.

11 июля 2017 года New York Times делает новое сенсационное расследование о том, что Дону-мл заранее было сообщено, что Весельницкая намеревалась предоставить компромат на штаб Хиллари Клинтон по просьбе российского правительства. Дон-мл ответил на это /в имейлах, опубликованных Нью-Йорк Таймс/ «Обожаю».

19 июля 2017 года Трамп повторяет ложное утверждение в интервью с журналистами New York Times, что он на ужине говорил с Путиным об усыновлении. В том же интервью Трамп также вбрасывает идею, что не было ничего неподобающего в том, что старшие сотрудники его штаба провели встречу с иностранными эмиссарами, который хотели помочь его штабу. «Кто бы не согласился на такую встречу?».

Из всего этого напрашивается: Что Трамп и Путин на самом деле обсуждали на той незапланированной встрече на ужине на саммите G-20 в Гамбурге 7 июля 2017 года?

Более того, почему они так мило беседовали спустя несколько часов после того, как Белому Дому стало известно, что на тот момент секретная встреча в Башне Трампа между Доном-мл и русскими будет опубликована?

Или по-другому: вскоре после того, как New York Times направила запрос в Белый Дом о секретной встрече с русскими, Трамп сам инициировал секретную встречу с русскими».
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas golem »

Trump Tower valmis kaheksakümnendate alguses,seega vene illegaalse tööjõuga seda kuidagi ei saadud ehitada.Aga Trump ise on USA s
piisavalt populaarne,keskklassi hulgas.Ärid toimivad,bensiin on odav,toit samuti,Kaljurannaga ei kannata võrrelda,aga see on minu isiklik arvamus.
Kasutaja avatar
Castellum
Liige
Postitusi: 2471
Liitunud: 27 Dets, 2008 23:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Castellum »

golem kirjutas:Kaljurannaga ei kannata võrrelda
Kaljurannaga?
Kindlusarhitektuur on osa meie elukeskkonnast
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36585
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

Palun lahkesti NATO mineerimise kohta käivad postitused teha asjalikumasse, NATO 5. artikli teemasse:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 36#p571536
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7206
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

golem kirjutas:Trump Tower valmis kaheksakümnendate alguses,seega vene illegaalse tööjõuga seda kuidagi ei saadud ehitada.Aga Trump ise on USA s
piisavalt populaarne,keskklassi hulgas.Ärid toimivad,bensiin on odav,toit samuti,Kaljurannaga ei kannata võrrelda,aga see on minu isiklik arvamus.
Teeme siis veelkord sulle kaasfoorumlane golem selgeks,kuidas vana ehituse lammutamine Trump Toweri platsil toimus ning uue ehitamine käis.
1.Ehituse jutud hakkavad 6.10 videolõigul
2.Kasutati illegaale Ida-Euroopast
3.Eirati igasugu ohutusnõudeid ja USA-s ametiühingute poolt aksepteeritud töölepinguid.Mehed lammutasid vana hoonet paljakäsi,ilma respiraatoriteta olukorras,kus vana hoone kubises asbestist.
4.Töölised olid sunnitud elama objektil ja täitma maffia korraldusi.
Kui kaasfoorumlane ei saa eriti aru inglise keelest,siis vahest saab ta abi mingist tõlkeprogrammist.Toonitan,videofilm oli tehtud 80-nendate lõpus,mida Trump proovis kohtu kaudu keelata aga ebaõnnestus selles.
https://www.youtube.com/watch?v=Vr1Oo03 ... Wt&index=5

Kui aga kaasfoorumlane on Peterburi trollivabrikust,siis meeldetuletus teile sinna Vene Fõderatsiooni.Eestis ei ole Kaljurand kunagi president olnud,ju sattusid teile kätte seal vanad lehed ja võimalik,et ka osad töötajad panid eesti keelega seal kontoris mõõda,pidades sõna presidendikanditaat sõnaks president.
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas golem »

Vaatasin lõpuks selle filmi ära,nii ja naa,kallutatud vaatevinkel minu arust.Vabandan muidugi,et Kaljulaiu ja Kaljuranna segi ajasin,minu silmis on nad peaaegu üks ja sama. Tore on see ,et kohe trollivabriku sildi sain.Mis inglise keelesse puudub,siis praktiseerin seda iga päev ja neljast presidendist,kelle valtsemisajal olen siin USA s elanud,on Trump parim.Kaugeltuuritav,väidelda on tore,aga ära mine isiklikuks,sina kritiseerid Trumpi,toetudes infole internetist,mina olen koha peal ja näen seda asja iga päev reaalselt.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36585
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

golem kirjutas:ära mine isiklikuks
Toetan :|
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4868
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Gideonic »

golem kirjutas:Trumpi,toetudes infole internetist,mina olen koha peal ja näen seda asja iga päev reaalselt.
Viitsiksid sa sellest lähemalt rääkida? Olen nõus et Trumpi kohta käiv meediakajastus Euroopa peavoolumeedias on samuti päris tihti masendavalt ühepoolne. Eriti huvitaks just see, et mis on konkreetselt läinud paremaks Trumpi tõttu, mitte lihtsalt tema ajal (kuigi ka see info oleks väga teretulnud). Lihtne on ennast kõig ehea põhjuseks tuua, kui majandus on loomulikus kasvufaasis (ja oli ta seda kuni praeguseni sisuliselt igalpool lääneriikides, terve Trumpi valitsusaja).

Mis Kaljulaidu puudutab, siis ta mulle kuigivõrd sümpaatne ei ole, kuid sellegipoolest on võrdlus kohatu. Erinevalt Trumpist ei oma Eesti President sisuliselt mingit reaalset võimu. Tema süüdistamine on üsna samaväärne, kui öelda, et Taanis on asjad hästi/halvasti nende kuninganna tõttu.
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas golem »

Olen sinuga nõus.Vastasin selleks,et aru saada,kuidas selle illegaalse tööjõuga siis lood olid,üks kord on postituses,et idaeuroopa,teine kord,et Venemaa . Fakt on see,et seitsmekümnendatel NYs venelasi massiliselt ei olnud ja ei töödanud,ainsad kes vabalt said siis liikuda,olid jugoslaavlased,aga neid ei saa venelastega samastada ja väita illegaalse vene tööjõu kasutamist.Mis on praegu parem kui enne?Kuulun sinna keskklassi kanti ja olen eraettevõtja,tööd on palju ja pigem on probleeme tööjõu leidmisega,meditsiinisfääris on lõpuks mingi stabiilsus,mehhiklased on natuke tagasi tõmmanud,ei kehtesta oma reegleid ning nimetatakse asju õigete nimedega.Bensiin on väga odav,seega on hea reisida .Soodustatakse äritegevust,laenu v krediiti on pangast väga lihtne saada,paljud tuttavad on viimase aasta jooksul majad ostnud,seega läheb ka neil normaalselt.Mis puutub Kaljulaidu,siis vb väljendusin mittearusaadavalt,arvan ,et Trumpil on suurem rahva poolehoid kui Kaljulaiul Eestis.
teeline35
Liige
Postitusi: 1557
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas teeline35 »

Mis inglise keelesse puudub,siis praktiseerin seda iga päev ja neljast presidendist,kelle valtsemisajal olen siin USA s elanud,on Trump parim.
Mulle teada olevalt lõviosa eestlastest, kes USA-s pikemalt elavad, töötavad on illegaalsed immigrandid. Mindi turismiviisaga kohale ja ära enam ei tuldud. Tudengite illegaaliks jäämist võis ka ette tulla. Kas ja kuidas ennast hiljem legaliseerida võimalik oleks, pole samuti kursis.Ametlikult USA-sse rändamiseks oli mingi loterii võimalus ja võib-olla kuidagi ajutiselt tööle, aga olen lugenud, et pidi suht võimatu olema. Seega suurt osa ameerikas elavaid eestlasi ähvardab Trumpi võimu ajal koju saatmine. Kui Trump muidugi oma juttu tõsiselt võtaks! :lol:
Ühinen siiski palvega Trumpi imetegude kirjelduste siia foorumisse ülestähendamiseks.
Tänud. Kuni oma postitust trükkisin oli juba kirjeldus saabunud.
Kuulun sinna keskklassi kanti ja olen eraettevõtja,tööd on palju ja pigem on probleeme tööjõu leidmisega,meditsiinisfääris on lõpuks mingi stabiilsus,mehhiklased on natuke tagasi tõmmanud,ei kehtesta oma reegleid ning nimetatakse asju õigete nimedega.Bensiin on väga odav,seega on hea reisida .Soodustatakse äritegevust,laenu v krediiti on pangast väga lihtne saada,paljud tuttavad on viimase aasta jooksul majad ostnud,seega läheb ka neil normaalselt.Mis puutub Kaljulaidu,siis vb väljendusin mittearusaadavalt,arvan ,et Trumpil on suurem rahva poolehoid kui Kaljulaiul Eestis.
Hm kuidas need head asjad president Trumpiga seonduvad? Kas bensiin oli enne tema võimule pääsemist palju kallim? Obama võitles omal ajal Lehmann Brothersi kokkukukkumisest alguse saanud majanduskriisiga ja riigi rahaga päästis kolmest suurest autotootjast kaks. Kolmas (Ford) sai ise hakkama. Kardan, et see krediidi rohkus oleks ka ilma Trumpita tulnud. Meenutab kangesti eelmise kriisi eelset seisu eesti panganduses.
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist