30 kilti jooksmist, mis läheb sujuvalt üle komberdamiseks.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
MartinL
Liige
Postitusi: 93
Liitunud: 26 Apr, 2006 21:28
Kontakt:

Postitus Postitas MartinL »

Kuidas see aasta see registreerimine käib?
Kas saadan sinna lihtsalt meili osavõtusooviga või lähen 26.03 värava taha?
Valu näitab , et nõrkus hakkab kehast kaduma.
margus84
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 04 Mär, 2009 23:36
Kontakt:

Postitus Postitas margus84 »

Sai kah läbitud esimest korda ja medal kaelas, aeg alla 4:30 1/3 rajast oli jääs, mistõttu sai seal liikuda ainult joostes, muidu enamasti tegin kiirkõndi. Ühel korral sain jääl ka põlve maha.

Kahjudeks kaks lõhkist verist villi, üks läbipaistev lõhkine vill ja üks verine lõhkemata vill. Lisaks 3-4 väiksemat villi. Kandsin natike loksuvaid suht jäike saapaid, mille kohta arvasin, et sisse kantud juba (kandsin neid meelega peaaegu igapäevaselt see talv), aga selgus, et saabas on ikka jalast tugevam.

Järgmisel aastal uuesti ;)
Viimati muutis margus84, 16 Apr, 2010 10:20, muudetud 1 kord kokku.
Rudolph
Liige
Postitusi: 119
Liitunud: 06 Veebr, 2006 0:50
Kontakt:

Postitus Postitas Rudolph »

Teab keegi kui palju täna katkestajaid oli?
aivar
Liige
Postitusi: 551
Liitunud: 04 Dets, 2006 19:34
Kontakt:

Postitus Postitas aivar »

Kes kirjutas et kuulivest ja rakmed pole lubatud,pooled meestest olid rakmetega ja paljud ka kuulivestidega,ei toimunud lõpus ka kaalumist,vähemalt siis kui mina tulin,niiet segane värk,kes tahtis võis ka tühja kotiga joosta.
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

Postitus Postitas Larry »

Käisin ka esimest korda, nüüd jõuab mulle selle teema pealkiri hoopis paremini kohale :D . Eesmärk oli jõuda medalisaajate hulka ehk lõpetada vähemalt 4:30-ga. Poolel maal olin isegi pisut graafikust ees, aega oli kulunud 2:10, aga valutavad päkaalused andsid teada, et lood ei ole head. Valu läks vaikselt suuremaks, aga pressisin edasi. 24. km pikk metsasiht läks kuidagi kähku, siis tundsin ka esimest villi päka all katki minemas. Igatahes 25 km punktis oli mul "aega mahtumiseks" aega veel 45 min. Selleks ajaks oli jalgade seis aga nii kehv, et puhtalt tahtejõud sundis mind edasi, sest olin juba nii kaugele jõudnud ja oleks olnud kuidagi totter katkestada (ja ma pole ka katkestaja tüüp). Iga samm edasi oli jalgadele nagu miiniplahvatus, aga edasi ma kuidagi koperdasin. Need olid vist elu pikimad 5 km - selleks kulus mul 1:16! Lõppaeg oli 4:56, mida kamraadid siiski päris heaks pidasid, ikkagi alla 5 tunni, aga endal kergelt kripeldab. Ehk sunnib see ka tulevikus asja uuesti ette võtma :wink: . Mis kaalumisse ja varustusse puutub, siis ehk puudutab see kaalumine vaid neid, kes medaliaega e. 4:30 sisse mahtusid? Kui mälu ei peta, siis vastavalt juhendile oli kohustuslik varustus välivorm, seljakott väh. 10 kg ja teenistusrelv. Oli tõesti näha võistlejaid kuulivestide ja rakmetega, ei tea milline osa juhendist neile arusaamatuks jäi. Samas tahaks tuleviku huvides teada, kas välivorm + tossud on ok kombinatsioon? Sellist asja oli ka rajal näha. Mulle meeldis, et üks võitleja oli rajale tulnud tõesti oma teenistusrelvaga, mis sest et 2 X raskem, kui teistel - tal oli Galil täpsuspüss 8) ! Minu õnnitlused kõigile, kes 4:30 sisse mahtusid ja ka kõigile, kes üleüldse osalesid ja lõpetasid!
Kadalipp
Liige
Postitusi: 324
Liitunud: 21 Mai, 2006 15:16
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Kadalipp »

Eks nad panid kuulivesti/rakmed vms enne rajale minekut seljakotti, rajal olemise ajaks selga ning enne lõpetamist jälle tagasi.
Kasutaja avatar
priit666
Liige
Postitusi: 154
Liitunud: 27 Dets, 2007 17:13
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas priit666 »

Sai ka siis esimest korda kohal käidud ja rännaku sooritasin ajaga 3:58 . Oli ka alguses ikka plaan 4:30 sisse mahtuda, aga et nii hästi läks ei oleks arvanudki. Ilm oli ka väga ilus ja see aitas kindlasti kaasa. Esimesed 15km läks kiiresti, sai põhiliselt joostud kogu aeg. Edasi minnes tuli juba pause rohkem. Paele 22km hakkasid paremal jalal lihaskrambid tekkima ja joosta enam ei saanud hästi. Viimased 5km sai ka ainult käidud. Finisis oli ikka hea tunne, et ära tegin.
KategorieC
Liige
Postitusi: 733
Liitunud: 01 Aug, 2006 17:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas KategorieC »

No siis rebisime suht kõrvuti, mul oli 3:56 :P
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

Postitus Postitas Larry »

Uuendaks vana teemat, kuna märkamatult on kätte jõudmas Scoutsrännak 2010. Niiet härrased "sarvilised" Ehatähe alt - miks nii tagasihoidlikud, kas koduväeosa üritus ei vääri reklaami? :wink: Üritus toimub neljapäeval 01.04.2010, muud detailid esmasel vaatlusel samad, mis varasematel aastatel. Juhend ise siin http://www.scoutspataljon.ee/images/sto ... juhend.doc
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Vääää... Ma seeaasta ei saa tulla. Kuradi sideõpe!
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Kaks nädalat magamatust Sirgalas ja siis rännakule - nagu päris :D Tulen kaasa elama igal juhul :P
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
ggdag
Liige
Postitusi: 480
Liitunud: 12 Jaan, 2006 20:59
Kontakt:

Postitus Postitas ggdag »

Mina peaksin kohal olema :)
Kaitseliidu Järva malevast, sügisel sai SBK läbi :)
Loodan, et staabist relva saab, muidu suht nadi see värk, kategooria 2 all ei tahaks eriti võistelda :roll:
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

Käisin ka esimest korda nüüd. Ajaga 4:28 mahtusin napilt napilt piiridesse. Silma jäi suur hulk kaitseliitlasi ja ennast piitsutavaid ajateenijaid, kes veel lõpus leidsid jõudu jooksmiseks.
Nii mõnigi mees oli raja ääres krampidega.. ega endalgi krambid kaugel ei olnud. Tublid, kes viitsivad lõpuni käia, aga finišis oli korraks hämming ,et milleks nii palju vantsimist ja siis samasse kohta tagasi jõuda :P
MartinL
Liige
Postitusi: 93
Liitunud: 26 Apr, 2006 21:28
Kontakt:

Postitus Postitas MartinL »

Lonkisin samuti läbi . Ajaks häbiväärsed 6.06 :oops: .
Valu näitab , et nõrkus hakkab kehast kaduma.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot], Bretschneider ja 34 külalist