Täägid

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Ma ei ole seda loa saamis asja proovinud ajada aga toll mulle ytles, et seda ei antagi kellelegi.
Siinkohal oleks liigne tagasihoidlikkus hoida saladuses sellise umbidioodist riigiametniku nime 8) Saaks kohe tuleval aastal riiklikule aurahale esitada :evil:
eerik22
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Jaan, 2006 17:02
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas eerik22 »

Nyyd on asi niikaugel, et tääknoad pole keelatud. Kes neid eristada oskab on veel kysimus. :wink:
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

eerik22, saaksid ehk viidata konkreetsetele kohtulahenditele? Teema on huvitav.
eerik22
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Jaan, 2006 17:02
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas eerik22 »

Frundsberg kirjutas:eerik22, saaksid ehk viidata konkreetsetele kohtulahenditele? Teema on huvitav.
Viitaks kyll aga kahjuks olen lugenud neid paberilt. Ma ei tea kust minu esindaja need hankis aga need pidid olema avalikud. Erinevaid kohtulahendeid saab siis ilmselt netist otsida aga ma kahjuks ise ei oska :?
Kui ma enda omaga yhele poole saan siis annan teada :wink:
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Postitus Postitas Mazz »

Milleks on vaja peedistada kolektsionääre...muide osta.ees oli ka 1 inglise tääk müüa. Niikuinii tuleb venelane kunagi, hea teibiga midagi relvakülgegi tõmmata.
Kuidas on lood täägi omamis loa taotlemisega?Ega sa kedagi tapma ikka sellega ei lähe...
eerik22
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Jaan, 2006 17:02
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas eerik22 »

Mazz kirjutas:Milleks on vaja peedistada kolektsionääre...muide osta.ees oli ka 1 inglise tääk müüa. Niikuinii tuleb venelane kunagi, hea teibiga midagi relvakülgegi tõmmata.
Kuidas on lood täägi omamis loa taotlemisega?Ega sa kedagi tapma ikka sellega ei lähe...
Kui sa minult kysisid seda kuidas loa taotlemisega on siis: ma ei taotlegi veel luba vaid üritan tääknoa ja torketäägi vahet kohtus selgeks teha. Kui ma karistada ei saa siis hakkan taotlema :cry: muidu ei saa ju kui karistatud oled :cry:
stilett
Liige
Postitusi: 1510
Liitunud: 02 Veebr, 2006 11:39
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Tääkidest...

Postitus Postitas stilett »

Väga õige, Eerik.Ootaks ühe ilusa kohtupretsedendi ära.Samas peaks/võiks keegi pöörduda sellise institutsiooni, nagu seda on ÕIGUSKANTSLER poole.Ehk oskab tema nende probleemide ja inimeste murede peale midagi kosta? Õiguskantsleri poole võib pöörduda igaüks.Millalgi peaks ju lõppema olukord, kus üks müüb oma poes kaupa, ostjal ja tulevasel omanikul korjatakse see ära.Ja nii võib karusell kesta lõpmatuseni.Tõesti, hiljuti kondasin mööda Tallinna poode, sealt oleks ju politseil, praegu kehtiva relvaseaduse valguses tegevust küll? Kui ei tohi, siis ei tohi.Kui tohib, siis tohib.

Sama totter, kui hakkaks vastutusele võtma neid, kes salaviina joovad, mitte neid, kes seda müüvad!?
kaabermats
Liige
Postitusi: 37
Liitunud: 19 Dets, 2008 16:03
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Täägid

Postitus Postitas kaabermats »

Tapper
Liige
Postitusi: 708
Liitunud: 28 Juul, 2005 9:12
Asukoht: Ütsainus Mulgimaa
Kontakt:

Re: Täägid

Postitus Postitas Tapper »

kulla miis 10a vana lugu. asi selge ju tääknuga lubatud aastast 2010
Evolutsiooni kõrvalmõju, intelligentsus
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Täägid

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Just - surnud teema. Lukku.

Tääkide "värskemast" staatusest saab teada(-arutada) RELVADe teemablokis RELVASEADUSe kleepsus :)
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 7 külalist