KIRKU TÄNAN SIND TOETUSE EEST

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
CÄÄRFIILD
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 09 Juul, 2018 21:01
Kontakt:

KIRKU TÄNAN SIND TOETUSE EEST

Postitus Postitas CÄÄRFIILD »

Kirku kirjutas-Avaldan toetust EUROKOLONIALISMI arutelu jätkumisele 4x4 foorumis.
Kahjuks sulgesid 4x4.ee moderaatorid K.Kotkas, Moovistaar teema EUROKOLONIALISm , kuigi see vastas koigile 4x4 kehtestatud reeglitele ja ka EV pohiseadusele. Neid see ei huvitanud, memad on jumalad ja kusevad tavainimesel lihtsalt päehe, mul sai moot täis ka kasutajal jaan mmc sai moot täis, soovisime ,et meie kontod kustutataks mina vabandasin koigi eest ja alguses lubati kontod kustutada ,aga hiljem oeldi et pole voimalik, mia seda ei usu. Nad hoiavad teemat meie kontosid uleval et meid veel monitada ja solvat selle eest ,et me julgesime oma arvamust välja oelda, et me tahaks meoe oma eestit ,kus o väikesed maksud sobralikud iniesd ja meie lastel alati silmad saraksid. Aga ei nemad on ju need kes ultevad mifda mei vime teha, Tuleb meelde ENSV aeg kui selle lopus mid tänu sellistele Moovistaaridele pandi patareisse 1,5 aastas eeluurimisele a toendite puudumise tottu lasti otse kohtusaalist vabaks, need ajad on tagasi uule 10 rahvyuslase blogi on netis lukku loodud, Eurokolonlis suletud sisemnister Anvelt nimetas rahvuslasi VENE agentideks.
aGA PLE HULLU ME VOITLEME EDASI, MUL JAHH KERGEM SEDA TEHA KUNA OLEN KAHE RIIGI KODANIK JA KUI MIND ev SOTSIALISTLIKU VOIMUD HAKKAVAD REPRESEERIMA SIIS MU TEINE KODUMAA ASTUB MINU KAITSEKS VÄLJA JA KOGU MAAILM SAAB TEADA MIS EESTIS TOIMUB
EEE
aGA eurokolonialis ON NUUSEST fbS https://www.facebook.com/esti.meieoma.3 ESTI MEIEOMA


Siin on moned näited kuidas moned 4x4.ee registreeritud liikmed monitavad inimesi selle eest ,et nad foorumi reegled rikkkumata ja vastavalt EV poiseadusele julgesid suu laghti teha.Tuld antakse ka miltaarfoorumi adminni pihta asi on juba läinu väga inetuks, he seltsimehega vestleb lähipäevil KAPO, kuna ta läks ule piiri. nuud tahavad imimesd mina ära 4x4.ee foorumist ja kustutad oma kontod ja koik postiused aga adminnid vädavad ,et ei saa seda teha, saava ikka kull aga o n vaja lihtsalt inimesi peksta ja monitada. Ka sellel on piir käes kui nad seda monitamist tänase päeva jooksul ei lpoeta siis tombab IDF internetikontrolliuksus selle 4x4.ee foorumi kogu täiega netist minema ja kui nd panevad ules varukoopia tehakse ka see tuhaks ja tolmusk ja piustatakse laiali interneti arvarudtesse

Re: Igasugused arusaamatud teemad.
PostitusPostitas Feeliks Jalgraud » N Aug 02, 2018 2:57 am

Omal ajal lasti "taaveti tähega" vennad läbi korstna... aga vot praegu ei tohi nende laulu isegi netiruumist ära kustutada... -muidu oled räme terrorist/antisemiit ja muidu M*nn (niiet terve nett on kiunu täis)
███████████]99% fucked up!
Kui sind solvavad minu postitused, -siis süüdista oma vanemaid, et nad sinust sellise "tussi" on kasvatanud!!!
Re: Igasugused arusaamatud teemad.
PostitusPostitas uputaja » K Aug 01, 2018 10:23 pm

GURU 2.0 In da house. Wtf. Oleks ma mode, siis ma kustutan enamus kõvamehi userlistist ära :D

Gaarfiildil murdus midagi sisse ära? Mul üks tuttav medõde rääkis, et mingi mees oli sampoonipudeli ilma korgita sitaauku ära murdnud...

PS: Puid alla, ammu pole head teemat olnud.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Re: Igasugused arusaamatud teemad.
PostitusPostitas isakene » N Aug 02, 2018 12:44 am

Ei olnud ju poliitilist arutelu, vähemalt mitte viimasel ajal. Oli ühe mehe antiperistaltiline poliitpropa. Ning võibolla üks postitus lehekülje kohta lisaks suht piiratud seltskonnalt. Kui ma oleksin 4x4 mode, ajaks tõsiselt närvi mustaks, kui peaks sihukese produktsiooni peale iga päev aega raiskama, ma juba imestasingi, et poistel on ikka hea kannatus...

Ning kui milnet juba jutuks tuli, siis lühike arvamus jutuksolnud moderaator Krikult isand Cäärfiildi (enese)reklaami peale. Tsitaat milnetist, sellega on vist kõik öeldud:

Kriku kirjutas:
CÄÄRFIILD kirjutas:
Tervitused kõigile militaarfoorumi lugejatele ja liikmetele maasturite foorumi 4x4.ee rahva poolt.
Olete kõik oodatud lugema teemasid iseehitatud maasturitest ja sellest kuidas remontida oma neliveolist sõpra. Kui probleem autoga küsige alati nõu ja abi:)
Kel huvi poliitika ja EU teemade vastu siis foorumis alajaotuses- ajaviide ja muidu huvitav jutt- on
viimasel ajal populaarseks osutunud teema EUROKOLONIALISM.
Olete alati teretulnud!

Avaldan toetust EUROKOLONIALISMI arutelu jätkumisele 4x4 foorumis.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: KIRKU TÄNAN SIND TOETUSE EEST

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..kas haiguste ravi on ikka kontrollitud :roll: :?
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1759
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: KIRKU TÄNAN SIND TOETUSE EEST

Postitus Postitas maksipoiss »

Ilmselt troll sai vastu nina ja nüüd möllab,mustab ning ähvardab mitmel rindel.
Walter2
Liige
Postitusi: 4001
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: KIRKU TÄNAN SIND TOETUSE EEST

Postitus Postitas Walter2 »

Miks peab poliitilisi vaateid igasvõimalikus mõeldavas foorumis teistele peale suruma? See foorum on siin niigi paari aastaga liialt politiseerunud imo- heameelega loeks ja arutleks militaarteemadel edasi nagu algselt mõeldud oli. Muud teemad võiks jääda mujale - näiteks skeptik.ee või para-web.org keskkonda.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: KIRKU TÄNAN SIND TOETUSE EEST

Postitus Postitas Kriku »

Esiteks, minu nimi on KRIKU.

Teiseks, avaldan jätkuvalt toetust kõnealuse arutelu jätkumisele kas 4x4 foorumis või FB-s või ükskõik kus mujal kui siin. Nagu akf Walter2 õigesti märkis, ei haaku see siinse foorumi temaatikaga.

Selle optimistliku noodiga siinkohal ka lõpetame.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist