Lipud autodel

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.

Kas lipud autodel on ...

normaalne nähtus
73
63%
nõmeduse tipp
26
23%
vahet pole
16
14%
 
Hääli kokku: 115

Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

Mis puudutab pronksööd, siis selles sigatsenuile, kindlasti kohe, Eesti lipp ei meeldi. Neile ei meeldi ka eestlased. Siin foorumis nii mõnigi punane propageerib oma nõukogude statistikaga. Mis meil, eestlastel, sellest, las marutaudis šaakal välgutab hambaid, ega sellepärast jahimehe käed ei värise.
Maximus
Liige
Postitusi: 301
Liitunud: 18 Veebr, 2006 14:06
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Maximus »

Kuldsed sõnad Wiking, kergitan mütsi.
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Postitus Postitas Mazz »

kümme aastat pole minu maja rahvas suutnud eesti lippu vardasse lüüa, õnneks nüüd sai asi paika!!!
SET
Liige
Postitusi: 36
Liitunud: 23 Jaan, 2006 17:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas SET »

Minumeelest on lippude autole kinnitamine igati normaalne tegevus, iseasi kas reede õhtu 20 purjus vandiga kuskil parklas lipu taustal poseerida vaja :?: .
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

kümme aastat pole minu maja rahvas suutnud eesti lippu vardasse lüüa, õnneks nüüd sai asi paika!!!
Minu tutvusringkonnas oli oioi, kui palju selliseid, keda ei huvitanud ei lipp, ega muu isamaaline.
Peale pronksiööd asi muutus, korraga mindi kaitseliitu ja abipolitseinikuks :lol:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
harri13
Liige
Postitusi: 555
Liitunud: 20 Jaan, 2006 20:30
Asukoht: haava salu
Kontakt:

Täiesti...

Postitus Postitas harri13 »

täiesti tore et on meil lipud autodel...vähemalt on rahvusmeelsust ikka olemas. Ja Lätis on ka selline aktsioon vist lahti(kuna ma nägin Läti lipuga autot ka ükspäev)
Elagu Eesti Wabariik!
Peaasi et oleksime iseseisvad ja juhid oleks õiged!
Kasutaja avatar
de Armani
Liige
Postitusi: 130
Liitunud: 06 Juul, 2006 10:30
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas de Armani »

Esimest korda ma nägin rahvuslippe autol Võidupühal Raplas, ilus oli.
Lehestki on lugeda, et üsna populaarseks muutusid need lipud hoobilt. Ma olen igaljuhul kahe käega poolt.

PS. offtopic käisin siin paar nädalat tagasi Türgis suvitamas sellises toredas hotellis nagu Kemer Dream, olime seal ainsad eestlased naisega,samuti pold seal ka Eesti venelasi, 80% olid seal Venemaa venelased ja ülejäänud siis kes kust, ma kandsin Eesti lipuga särki kuhu oli peale kirjutatud Estonia Estland, oh neid vihseid pilke :).
Viimati muutis de Armani, 27 Juul, 2007 14:47, muudetud 2 korda kokku.
Välja, välja Wabariigi seest, kes söövad meie leiba ja ei räägi eesti keelt!!!
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Täna jumalat, et elusalt tulema said! :lol:

Õnneseen!.

terv
o
Kasutaja avatar
de Armani
Liige
Postitusi: 130
Liitunud: 06 Juul, 2006 10:30
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas de Armani »

Ega norima ei tulnud keegi, ju ma siis näen nii kuri välja. Aga noh eks me sellised erilised tegelinskid olime, kes hotellis rääkisid mingis imelikus keeles ja alustasid juttu alati inglise keeles, kui inimene ilusti vabandas ja ütles, et ei mõista, et järsku vene keeles räägiks noh siis me ka rääkisime vene keeles.

Seoses autolippudega ma loodan siiski, et Eestis ei tehta nagu USA-s, et hakatakse rahvusvärvis trussasid tegema, see oleks küll nõme, eks selle piiri peab kuidagimoodi paika panema.
Iga päev ma autolipuga ringi ei sõidaks aga pühade puhul, miks mitte, vot see võidupühal ja jaanipäeval lipudega ringi sõitmine mulle kohe väga meeldis. Samas ei ole ma ka vastu, kui keegi tahab iga päev lipuga ringi sõita ning ühinen eelkõnelejatega, et lipp olgu sel juhul ikka terve ja puhas.
Välja, välja Wabariigi seest, kes söövad meie leiba ja ei räägi eesti keelt!!!
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

kõrvaltvaatajana väidan et pigem olen positiivselt meelestatud - kahe lehviva Eesti lipuga auto jättis kuidagi eriti sümpaatse mulje, teised autod olid kuidagi mahlatünnide moodi. tuimad.

tegelt on asi nii, et oleme harjunud lippe nägema ainult mingite kõrgemate tegelaste limusiinidel, seetõttu lipp autol mõjub eliidina. Pluss veel see et sinumustvalge on lihtsalt ilus.
olavik
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 02 Apr, 2007 11:13
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Täiesti...

Postitus Postitas olavik »

Erik kirjutas:
harri13 kirjutas:täiesti tore et on meil lipud autodel...vähemalt on rahvusmeelsust ikka olemas. Ja Lätis on ka selline aktsioon vist lahti(kuna ma nägin Läti lipuga autot ka ükspäev)
Pakun et 90% "liputajatest " paneks sinna ka Guatemaala lipu ...kui ehk võtta oleks...peaasi et mingeid kulinaid saaks riputada... :? Hääletasin et nõmeduse tipp kuna sobivamat varianti pole.... "lipukesed " jäägu ikka nö.punaste jms kalendri päevade peale. Väikese Sini-must-valge kleebise vastu pole mul midagi aga tatise ninaga "bemari"mehed puudelõhkumise tümps käimas mööda vihmast Viljandit traavimas....no ma ei tea... :?
Täiesti nõus Erikuga :) Viljandi asemel minu kontekstis küll Tartu, aga mõte jääb samaks :)
Maximus
Liige
Postitusi: 301
Liitunud: 18 Veebr, 2006 14:06
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Maximus »

Pakun et 90% "liputajatest " paneks sinna ka Guatemaala lipu ...kui ehk võtta oleks...
Täiesti idiootne pakkumine.
Janka
Liige
Postitusi: 425
Liitunud: 04 Dets, 2005 19:30
Asukoht: France

Postitus Postitas Janka »

Mõneti ilus, aga Erikuga 100% nõus. Lihtsalt üle viskab. Enne oli ainult plärisev tümakas ja igal ristmikul/parklas/poe ees kummivilin, nüüd käib see kõik sini-must-valge taustal.
Ära leierdavad hingele pühad asjad täpselt samuti nagu 88-89 aastal juhtus lakkutäis seltskonna poolt igal võimalikul juhul ja kõikvõimatutes kohtades lällutatud A.Matiiseni isamaaliste lauludega.
Peaks vist minema linnapeale kaameraga tõestusmaterjali koguma, kui keegi ei usu, mis tegelikult toimub.
[i]Last thing I remember, I was Running for the door
I had to find the passage back To the place I was before
"Relax", said the night man, "We are programmed to receive.
You can check-out any time you like, But you can never leave!"[/i]
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2088
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Kena on, kui oma maa lippu austatakse ja armastatakse. Samas võiks ka riiklikel tähtpäevadel majade küljes neid näha. Muidu on nii, nagu on räägitud, et kui EV sünnipäeval Leedust ja Lätist läbi Eestisse sõita, siis just sünnipäeva tähistava riigi piiri ületamisel kaovad majadelt lipud. :oops: See on tõesti häbi ja lugupidamatus oma riigi suhtes. Ehk Aprill aitas ka sellist mentaliteeti muuta.

Kui maailmas, või siinsamas Euroopas ringi vaadata, on paljusid riike, kus isegi tänavalaternatel lipud lehvivad. Sinna suunas peaks ka Eesti liikuma. Kus mujal maailmas veel loota eesti lippu näha, kui mitte siin Eestis?

Ja muidugi, Eestis võiks olla Skandinaavia maadega sarnane ristiga riigilipp(mida juba 1920 algul välja käidi). Rahvuslipp võiks aga vabalt trikoloor edasi olla.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
custom
Liige
Postitusi: 85
Liitunud: 12 Dets, 2005 20:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Täiesti...

Postitus Postitas custom »

olavik kirjutas:
Erik kirjutas:
harri13 kirjutas:täiesti tore et on meil lipud autodel...vähemalt on rahvusmeelsust ikka olemas. Ja Lätis on ka selline aktsioon vist lahti(kuna ma nägin Läti lipuga autot ka ükspäev)
Pakun et 90% "liputajatest " paneks sinna ka Guatemaala lipu ...kui ehk võtta oleks...peaasi et mingeid kulinaid saaks riputada... :? Hääletasin et nõmeduse tipp kuna sobivamat varianti pole.... "lipukesed " jäägu ikka nö.punaste jms kalendri päevade peale. Väikese Sini-must-valge kleebise vastu pole mul midagi aga tatise ninaga "bemari"mehed puudelõhkumise tümps käimas mööda vihmast Viljandit traavimas....no ma ei tea... :?
Täiesti nõus Erikuga :) Viljandi asemel minu kontekstis küll Tartu, aga mõte jääb samaks :)
Olen liputamise poolt.Sai isegi paar päeva EESTI LIPUGA ringi sõidetud.Olgu lipuga sõitja Bemariga rullnokk või paberitega kirjanik,ikkagi EESTLANE. Hääletasin,et nõmeduse tipp on anda hääl selle vastu.Arvan,et need kes selle teema vastu on kas:venelased,pensionärid või muidu imelikud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 27 külalist