M: Uus Gerber Prodigy military survival knife

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
extrance
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Okt, 2009 22:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

M: Uus Gerber Prodigy military survival knife

Postitus Postitas extrance »

Tervist,

müüa oleks siis Gerber Prodigy sõjaväeotstarbeline ellujäämis nuga. Link tootja lehele: http://www.gerberuk.com/index.php/product/id/317

Seda saab edukalt kanda jala külge kinnitatuna, rakmete, molle vesti või vöö külge kinnitatuna. Noal on kaasas üks jalakülge kinnitamise rihm ja tupp ise. Noa tupp on seestpoolt ja väljastpoolt tehtud nii, et nuga oleks võimalik võimalikult hääletult kätte saada. Tupp on kaetud väljastpoolt kummist ümbrisega.

Nuga on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest ja kaetud musta värviga, et vähendada selle nähtavust. Noal on tagumises otsas nn "kolbapurustaja", millega saab edukalt klaasi või muid asju purustada.
Tera pikkus 12,1 cm. Mul endal on samasugune ja peab ütlema, et tegu on ülimugava noaga. Täpselt parajalt suur ja kerge, et seda igalpool kaasas kanda. Samas on tegu tõsise tööriistaga, millega võib vabalt ka plekki lõikuda. Käepide on väga heast materjalist ja püsib igas olukorras kindlalt käes.

Mulle juhtus enda kätte kaks nuga, kuna tellisin ühe välismaalt, aga kuna see tükk aega kohale ei tulnud ja arvati, et see kadunud on jõuti mulle juba saata teine järgi. Nüüd müüngi seda teist nuga, mis üleliia on. Ei ole seda välismaalt tulnud pakki veel lahtigi võtnud. Tegu on uue ja kasutamata noaga, mis militaar.ee poes maksis 1490 krooni ja eestis mujal olen näinud ka 1790 krooni eest.

Minu hind sellele on 850 krooni.
Kohe varsti panen ka pilte oma noast, kui leian koha kuhu neid uploadida.

Pildid siis ka nüüd:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis extrance, 11 Nov, 2009 16:22, muudetud 2 korda kokku.
kümmekrooni
Liige
Postitusi: 124
Liitunud: 05 Juul, 2009 20:20
Kontakt:

Re: M: Uus Gerber Prodigy military survival knife

Postitus Postitas kümmekrooni »

extrance kirjutas:Tervist,

müüa oleks siis Gerber Prodigy sõjaväeotstarbeline ellujäämis nuga. Link tootja lehele: http://www.gerberuk.com/index.php/product/id/317

Seda saab edukalt kanda jala külge kinnitatuna, rakmete, molle vesti või vöö külge kinnitatuna. Noal on kaasas üks jalakülge kinnitamise rihm ja tupp ise. Noa tupp on seestpoolt ja väljastpoolt tehtud nii, et nuga oleks võimalik võimalikult hääletult kätte saada. Tupp on kaetud väljastpoolt kummist ümbrisega.

Nuga on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest ja kaetud musta värviga, et vähendada selle nähtavust. Noal on tagumises otsas nn "kolbapurustaja", millega saab edukalt klaasi või muid asju purustada.
Tera pikkus 12,1 cm. Mul endal on samasugune ja peab ütlema, et tegu on ülimugava noaga. Täpselt parajalt suur ja kerge, et seda igalpool kaasas kanda. Samas on tegu tõsise tööriistaga, millega võib vabalt ka plekki lõikuda. Käepide on väga heast materjalist ja püsib igas olukorras kindlalt käes.

Mulle juhtus enda kätte kaks nuga, kuna tellisin ühe välismaalt, aga kuna see tükk aega kohale ei tulnud ja arvati, et see kadunud on jõuti mulle juba saata teine järgi. Nüüd müüngi seda teist nuga, mis üleliia on. Ei ole seda välismaalt tulnud pakki veel lahtigi võtnud. Tegu on uue ja kasutamata noaga, mis militaar.ee poes maksis 1490 krooni ja eestis mujal olen näinud ka 1790 krooni eest.

Minu hind sellele on 950 krooni.
Kohe varsti panen ka pilte oma noast, kui leian koha kuhu neid uploadida.


viimase lause kohta:upload.ee album.ee kohti küllalt.
extrance
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Okt, 2009 22:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: M: Uus Gerber Prodigy military survival knife

Postitus Postitas extrance »

[/quote]viimase lause kohta:upload.ee album.ee kohti küllalt.[/quote]

Tänud panin upload.ee-sse ülesse.
extrance
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Okt, 2009 22:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas extrance »

Hind nüüd 850 krooni. Müügiga kiire. Rohkem hinda alla lasta ei saa, kuna see isegi praktiliselt poole odavam kui peaks olema. Tegu väga kvaliteetse noaga, kvaliteet tootjalt. Müün nuga selle nädala lõpuni ja kui siis tahtjaid pole saadan tagasi USA-sse. Kuna ta saatis kogemata kaks tükki siis mul võimalus, kas üks maha müüa või tagasi saata. Mingit vaheltkasu ma ei taotle, kuna tagasi saatmine maksab mul omajagu raha. Odavamalt nii head nuga pole saada võimalik.
seiklus
Liige
Postitusi: 1534
Liitunud: 20 Veebr, 2005 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas seiklus »

extrance
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Okt, 2009 22:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas extrance »

Ok, teema lukku, saadan selle tagasi siis. Alla selle, mille mina ostsin ma seda ei müü. See amazonis pakutav on kahtlane, sest eestis on see tõesti 1490 krooniga kõige odavamalt müügis ja mina tellisin selle ebayst, kus see oli kõige odavamalt selle hinnaga, mis ma siin müün. Enam ei saa seda ka sealt nii odavalt. Niiet amazoni hind amazoni hinnaks, aga kui nii on, siis kes tahab telligu sealt. Eelmine postitaja muutis selle siin müümise mõtetuks. Enam ei hakka üritama.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 55 külalist