www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 16 Okt, 2019 5:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 141 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Ettevaatust - petturid!
PostitusPostitatud: 01 Sept, 2011 19:28 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Das Tiger kirjutas:
Ei hetkel saame Tallinnas kokku ja teeme kauba ää. :wall:

Milles seisab su mure sellisel juhul??? Saad kokku, vaatad kauba üle, kui ei istu, ei osta...

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 01 Sept, 2011 22:29 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Sellega mure laheneski. Kui kokku leppisime, et saame
kokku, siis on korras. Tänan abi eest. :write:

Üles

PostitusPostitatud: 12 Dets, 2011 22:55 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Ma ei ole nüüd 100% kindel, kuid esmapilgul tundub osta.ee lehel tegemist olevat kahe mehe (vähemalt) kunstliku hinnakergitusega (igor70 ja erasermap). Kindel olen 99.9%.

Algselt müüdud märgid, kus alghinnad väiksemad, kuid kahjuks võitis vist müüja sõber lõpp-pakkumise:

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... d=23006790
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... d=23006802

Ja nüüd uuesti on märgid müügis, kuid juba krõbedama hinnaga:
http://www.osta.ee/23323800
http://www.osta.ee/23323823

Kindel olen seetõttu petturluses, et "ostja" on saanud "müüjalt" positiivsed kommentaarid nende oksjonite eest!

Leidsin veel teise kasutaja ka (labidas), kes on pksjoni juba võitnud ning ka positiivse kommentaari saanud diili eest!
http://www.osta.ee/23254698
http://www.osta.ee/23192682
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... d=23254698

Üles

PostitusPostitatud: 16 Dets, 2011 0:50 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Imelik,olen kasutaja Igor70 diili teinud ja siiamaani ainult positiivsed kogemused.

Üles

PostitusPostitatud: 16 Dets, 2011 12:27 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Olen ka ostnud temalt ja pole probleeme olnud, aga eks kallimate asjade puhul võivad hinda üles ajada küll. Kuuldavasti olevat mõned seal lausa kahe kontoga, et hindu upida.

Üles

PostitusPostitatud: 16 Dets, 2011 14:43 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Mul ka temaga muidu positiivsed kogemused, kuid ehk on ka asi selle, et ei ole kunstlikku hinna upitamist tähele pannud. Seekord kogemata nägin, sest müüs teistkordselt samu märke, mida olin "jälgimise" alla pannud omale. Kuna ma olin lõpu maha aganud, siis vaatasin nende alt, mida ta veel müüb ja avastasingi, et uuesti samad "müüdud" ja positiivse tagasisidega märgid müügis :)

Üles

PostitusPostitatud: 16 Dets, 2011 18:55 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Paistab, et siit joonistub väga turvaline petuskeem välja jah :twisted:

Üles

PostitusPostitatud: 29 Dets, 2011 21:15 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

soovitan mitte tellida veebipoest www.4home.ee ,vanasti see toimis kenasti

nüüd aga tellid siis oota kuid ja hea kui raha tagasi saad

Üles

PostitusPostitatud: 05 Juul, 2012 9:14 
Eemal
Uudistaja

Labidas on mulle tuttav tüüp, korjab militaari.
Temast ei usu eriti midagi halba.

Üles

PostitusPostitatud: 05 Nov, 2012 11:42 
Eemal
Uudistaja

Pean ka siia listi lisama ühe nime. Pole küll foorumiga seotud, aga hoiatan ikkagi teisi foorumlasi.
Nimeks siis Kaido Kiisk, tegeleb pettuste varastamiste ja räigete valetamistega.See tüüp on ÜHE silmaga (pole vasakut silma), umbes 170 cm pikk, kõhna kehaehitusega, punakate juustega.

Saadab neti kuulutustele emaili milles palub ühendust võtta, siis saab tavaliselt õhtuti kokku, teeb lepingu ja lubab paari päeva pärast ära maksta koos intressiga. Ütleb et elab Tallinnas( tegelikult ei kusagil) ja et töötab mingis soliidses firmas. Tegelikult müüb kauba kiirelt maha näiteks Marja keskuses tegutsevale "Marja Mobiiliärile" ning enam kontakti ei õnnestu temaga saada. Hoiduge sellest kelmist!

Üles

PostitusPostitatud: 05 Nov, 2012 16:57 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

No inimene, kes annab kauba võhivõõrale lubaduse peale, et raha makstakse hiljem, väärib minu meelest ka omaette autahvlit.

Üles

PostitusPostitatud: 02 Dets, 2012 13:16 
Eemal
Uudistaja

Kuigi ma ei õigusta neid kunstlike hinnakergitajaid, tahaks ma siiski vastu vaielda sellele, et nad petturid on. Vot müüsin mõned aastad tagasi oma vana sõidukit mis juba 10 aastat vana oli. Tuli ostja kohale ja uuris ning päris auto tehnilise olukorra üle? Pidasin õigeks(erinevalt paljudest meie autoturul tegutsevatest inimestest) rääkida kõik head ja vead mis teadsin kindlalt masinal olema. Küsimus oli vaid müügi/ostu hinnas. Mina tahtsin 60 000 krooni(auto turuhind oli tollal keskmiselt 60-70 tuhat ja 60 oli igati õiglane hind), tema oli nõus andma 50 000. Siis võtsin appi kavaluse ja ütlesin, et mulle pakuti juba 57 000 (see oli väljamõeldis) ja kui Te ei soovi siis mis seal ikka müün auto ära teisele. Ta läks eemale paariks minutiks(helistas kellelegi) ja tuli ning pakkus 58 000. Tegime tehingu ära. Kas ma olin siis pettur? Kas mina sundisin teda autot ostma või mingit pakkumist tegema? Samamoodi võin öelda, et pakkudes 50 000, tahtis ta leida LOHHI( inimene kes saab alati tünga) kelle arvelt elus odavamalt hakkama saada! Minu vaatevinklist on see äri ja kui inimest ei sunnita midagi vägisi tegema, siis pole ka pettust.

Üles

PostitusPostitatud: 03 Dets, 2012 1:01 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

aga sa ju valetasid talle. sõna otseses mõttes moonutasid sa tema ees tegelikkust, mille tulemusel oli ta nõus maksma kauba eest rohkem kui algselt. sa valetasid talle, et kaup on väärt 7000 rohkem kui tema arvas. see, et sarnast kaupa müüakse ka kõrgema hinnaga, ei tähenda, et ka sinu kaup on sama hinda väärt.

klassikalise tingimisega oleks te saavutanud (arvatavasti) hinna, mis mõlema arvates on õiglane. antud juhul sa aga valetasid talle hinna kõrgemaks, kasutades ära tema vajadust auto kohe ja kiiresti kätte saada.

onju ;)

noriabooks@gmail.com

Üles

PostitusPostitatud: 03 Dets, 2012 10:57 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Satakas kirjutas:
aga sa ju valetasid talle. sõna otseses mõttes moonutasid sa tema ees tegelikkust, mille tulemusel oli ta nõus maksma kauba eest rohkem kui algselt. sa valetasid talle, et kaup on väärt 7000 rohkem kui tema arvas. see, et sarnast kaupa müüakse ka kõrgema hinnaga, ei tähenda, et ka sinu kaup on sama hinda väärt.

klassikalise tingimisega oleks te saavutanud (arvatavasti) hinna, mis mõlema arvates on õiglane. antud juhul sa aga valetasid talle hinna kõrgemaks, kasutades ära tema vajadust auto kohe ja kiiresti kätte saada.

onju ;)

+1

Ostja ei tulnud "lohhi" otsima, vaid lihtsalt nimetas enda hinna. Müüja, selmet tingida, lihtlabaselt valetas. Tagantjärgi jääb õigust ülegi, et oma pettust avalikult foorumis kuulutada ja heauskset ostjat tagaselja enda rikutuse tasemelt süüdistada-parastada. Eesti majandusime!

Üles

PostitusPostitatud: 04 Dets, 2012 4:42 
Eemal
Uudistaja

gnadenlose kirjutas:

+1

Ostja ei tulnud "lohhi" otsima, vaid lihtsalt nimetas enda hinna. Müüja, selmet tingida, lihtlabaselt valetas. Tagantjärgi jääb õigust ülegi, et oma pettust avalikult foorumis kuulutada ja heauskset ostjat tagaselja enda rikutuse tasemelt süüdistada-parastada. Eesti majandusime!

Kui ta ei oleks LOHHI otsima tulnud siis poleks ta ka oma niinimetatud hinda suuremaks pakkunud. Loogika sul ikka lonkab suure kaarega. Ja turust ja turu reeglitest ära räägi kui sa sellest midagi ei tea. Ehk siis pole ka vaja kraaksuda mingist majandusimest. Soovitan soojalt end harida selle koha pealt. Seda inimest aga ei parastanud ma kuidagi moodi. Kuigi võibolla selline mulje kellegile jäi. Vabandan nende ees, kes tundsid end puudutatuna sellest.

Viimati muutis chicago74, 04 Dets, 2012 5:01, muudetud 2 korda kokku.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 141 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: