O: Armytek Wizard pro pealambi või mõnda alternatiivi?

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
Kasutaja avatar
PPŠ
Liige
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Juul, 2008 13:56
Kontakt:

O: Armytek Wizard pro pealambi või mõnda alternatiivi?

Postitus Postitas PPŠ »

Tere!

Soovin osta kõikvõimsa pealambi Armytek Wizard pro. Vajaksin täiest uut karbis tükki, mis oleks mõistliku hinnaga ja mille saaks juba isadepäeva eel kätte. Miks just foorumisse teema tegin?- Googeldades leidsin, et keegi oli teinud neile pealampidele ühistellimuse kunagi ning need lambid olid märksa odavamad praegu epoodides pakutavatest. Ehk on veel kellelgi sellist tutt-uut karbis versiooni alles ja tahaks mulle selle maha müüa?

Muidugi, kui siin seltskonnas on keegi, kes tegeleb pealampide müügiga ja oskab ideaalset lampi mulle pakkuda siis tulevad ka muud pealambid päevakorda. Minu eelistused lambi osas oleks: 1.Vastupidavus põrutusele/mustusele/ilmastikule. 2.Võimalikult pikaldane tööaeg ühe laadimise juures. 3.Istuks mugavalt peas, kuna lampi hakatakse kasutama välitöödel tehnika remontimiseks ja muuks sääraseks.

NB! Vajan lampi juba selle nädala jooksul, sest isadepäev tulekul ja kingitus vaja ära osta.

Pakkumised teha postkasti.

Lugupidamisega
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist