M: tumesinine vestialuse särk ja taktikalised püksid XXL

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
sorvvo
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 12 Okt, 2012 13:13
Kontakt:

M: tumesinine vestialuse särk ja taktikalised püksid XXL

Postitus Postitas sorvvo »

Tere!

Müüa tumesinine taktikaline vestialune särk ja tumesinised taktikalised püskdi USA firmalt Propper. Riided on uued ja kvaliteetsed ning sobivad omavahel (komplekt). Olemuselt ja välimuselt kujutavad nad endast analoogi politsei kiirreageerijate (mitte K- komando!) kasutuses olevate riietele.
Palju taskuid, väga mugav ja hingav riie.
Kes tegutseb abipolitseinikuna- sellist riietust võib politsei tegevuses osaledes kanda kui on küljes/ seljas kohustuslik embleem, sildid ja vest.
Lähevad ideaalselt selga 186 cm pikale ja ca 105-110 kg kaaluvale mehele, kuid usun, et ka veidi suuremale.

Pilti hetkel panna ei ole kuna riided on mul ladustatud asukohta kuhu lähen järgmisel nädalal.
Hind komplekti eest võiks olla 100 EUR.

Olen ise kandnud identseid pükse ja olin väga rahul+ samalaadset (mitte sama tootja) komplekti- ka väga mugav ja funktsionaalne. Ei aja kuulivesti all väga higistama ja ei sooni (vesti alla ei jää nööpe ja pakse õmblusi).

Kellel on huvi sellise suhteliselt spetsiifilise komplekti vastu- kirjutage mulle PS või meiliaadressil sorvvo@gmail.com
sorvvo
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 12 Okt, 2012 13:13
Kontakt:

Re: M: tumesinine vestialuse särk ja taktikalised püksid XX

Postitus Postitas sorvvo »

Endiselt selline komplekt saadaval. Kellel reaalne huvi/vajadus- võtke ühendust, tulge külla ja näitan reaalselt.
Endal ei ole vajadust sellise järgi, seisab niisama.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist