O:Ostaks sandaalid , võib ka 2 paari

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

O:Ostaks sandaalid , võib ka 2 paari

Postitus Postitas kalleb »

Suurus 44 , uued kasutama , kui kellegil on pakkuda võib teada anda

Eelistatud sandaalid valmistajalt Omaking aga võib ka mingeid muid pakkuda

https://omaking.ee/wp-content/uploads/o ... -pruun.jpg
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: O:Ostaks sandaalid , võib ka 2 paari

Postitus Postitas vtl »

kalleb kirjutas:Suurus 44 , uued kasutama , kui kellegil on pakkuda võib teada anda

Eelistatud sandaalid valmistajalt Omaking aga võib ka mingeid muid pakkuda

https://omaking.ee/wp-content/uploads/o ... -pruun.jpg
Oot, rumal küsimus, aga... mis põhjusel sa sealtsamast OmaKinga veebipoest ei osta?
36...39€ ja saadetakse selle raha eest veel Türi pakiautomaati ka.

https://omaking.ee/toode/omaking-sportl ... uri-pruun/
https://omaking.ee/toode/omaking-kinnis ... otsi-must/
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: O:Ostaks sandaalid , võib ka 2 paari

Postitus Postitas kalleb »

Sellise väljapandud hinna eest ma neid loomulikult ei osta , sellise hinnaga saab osta ka röövellikest Koopapoodidest

Sandaalid on tegelikult head aga ei kesta üle 1-2 aasta sõltuvalt kasutusest

Ostsin foorumist kellegi käest eelmine aasta 2 paari uusi kasutamata aga eksisin numbriga , see tähendab et oli pakkuda 2 paari 43 aga tundub natuke väike

Seega endiselt huvi paari või kahe vastu , asjaga kiiret pole , järgmiseks suveks vaja
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: O:Ostaks sandaalid , võib ka 2 paari

Postitus Postitas vtl »

kalleb kirjutas:Sellise väljapandud hinna eest ma neid loomulikult ei osta , sellise hinnaga saab osta ka röövellikest Koopapoodidest
Vabandust. Ma ei tulnud tõepoolest selle peale, et 30...40€ on kellegi jaoks kvaliteetsandaalide eest liiga kallis ja otsib odavamalt. Teiseks ma ei kujuta hästi ette, miks peaks keegi pakkuma sama brandi alla selle hinna, millega tootja ise välja müüb. Ok, jaemüügikatte võrra ehk, aga see kate on ju selle hinna pealt suurusjärgus kümnekas ja selle eest ei saa isegi üks kord toidupoes käia.
kalleb kirjutas:Sandaalid on tegelikult head aga ei kesta üle 1-2 aasta sõltuvalt kasutusest
Minul kestsid kõige esimesed Omakinga plätud 4 aastat igapäevast kandmist (talvel toasusside asemel, suvel toas ja aias) ja siis nad ka ei läinud katki, vaid olid lihtsalt väsinud ja tahtsin värskeid. Praegu on kolmas paar käibes ja hoian igati pöialt, et see tootja jätkaks oma eksistentsi ja pillid kotti ei paneks. Mis võib aga hiina odavrämpsu invasiooni tingimustes kergesti juhtuda, mistõttu tuleb kohalikke tegijaid igati toetada!
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: O:Ostaks sandaalid , võib ka 2 paari

Postitus Postitas kalleb »

vtl kirjutas:
kalleb kirjutas:Sellise väljapandud hinna eest ma neid loomulikult ei osta , sellise hinnaga saab osta ka röövellikest Koopapoodidest
Vabandust. Ma ei tulnud tõepoolest selle peale, et 30...40€ on kellegi jaoks kvaliteetsandaalide eest liiga kallis ja otsib odavamalt. Teiseks ma ei kujuta hästi ette, miks peaks keegi pakkuma sama brandi alla selle hinna, millega tootja ise välja müüb. Ok, jaemüügikatte võrra ehk, aga see kate on ju selle hinna pealt suurusjärgus kümnekas ja selle eest ei saa isegi üks kord toidupoes käia.
kalleb kirjutas:Sandaalid on tegelikult head aga ei kesta üle 1-2 aasta sõltuvalt kasutusest
Minul kestsid kõige esimesed Omakinga plätud 4 aastat igapäevast kandmist (talvel toasusside asemel, suvel toas ja aias) ja siis nad ka ei läinud katki, vaid olid lihtsalt väsinud ja tahtsin värskeid. Praegu on kolmas paar käibes ja hoian igati pöialt, et see tootja jätkaks oma eksistentsi ja pillid kotti ei paneks. Mis võib aga hiina odavrämpsu invasiooni tingimustes kergesti juhtuda, mistõttu tuleb kohalikke tegijaid igati toetada!
No minuarust pole need omakinga sandalid mingi megakvaliteet , algul muidugi on väga head , varsti aga väsib talla seest nahk ära , läheb katki teatud kohtadelt ja pole enam nii mugavad

Viimastel juhtus isegi see et krõpud tulid õmbluste kohapealt lahti ( kanna tagant ) ning hakkasid lipendama

Kõige vanematel tulid aga nahast paelda talla küljest lahti ning läksid seega kohustusliku prügiveoplaani täitmiseks

Olen neid sandaale kasutanud ainult suvel , kummimaterjalist tald on tõesti kvaliteetne ning ei pragune

Üldhinne on selline 4+ 5 palli süsteemis esimene aasta ja teine aasta 4-

Kolmas aasta tuleb sandaalid hariliklt utiliseerida
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: O:Ostaks sandaalid , võib ka 2 paari

Postitus Postitas herman30 »

Palun osta Teva-sandaalid. Mul ovad kestanud aastaid.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist