O: vintpüssi kal. 308win või 223rem

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
sahara
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 07 Dets, 2007 17:56
Asukoht: EW
Kontakt:

O: vintpüssi kal. 308win või 223rem

Postitus Postitas sahara »

Oleks soov osta vintpüss kaliibriga 308win või 223rem. Soetamisluba mõistagi on olemas. Kontakt PS.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36641
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: O: vintpüssi kal. 308win või 223rem

Postitus Postitas Kriku »

sahara
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 07 Dets, 2007 17:56
Asukoht: EW
Kontakt:

Re: O: vintpüssi kal. 308win või 223rem

Postitus Postitas sahara »

No on tegelane, mis kuradi arutelu. Ma tahan osta konkreetset asja. Kirjas on ju, et vintpüssi ja kaliiber on ka kirjas ja sa suunad mingisse teise teemasse. Mis ma pean sinu arvates kirjutama siia hiromandi kombel soetatava relva numbri ka veel äkki, et oleks ikka täpne? :wall: Ma saan aru kui ma oleks kirjutanud, et soovin osta relva, oleks see ebaloogiline. Mul ongi soetamisluba vintraudsele püssile ja seda ka soovin. Mis kuradi isetegevust on veel vaja teise inimese ostukuulutuses teha. Kustuta siin foorumis kõik teemad ära või tõsta kokku kui sa sellest mingi rahulduse saad.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36641
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: O: vintpüssi kal. 308win või 223rem

Postitus Postitas Kriku »

Ma ei saa nüüd aru, mis häda on. Ostukuulutus on ju alles? Kui kellelgi on müüa selline püss, ju ta siis saadab sulle sõnumi.

Teise teemasse liigutasin akf vtl palvel arutelu selle üle, mis püssi oleks parem osta, sest sel võiks olla väärtust ka eraldi sinu kuulutusest.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist