M: Harri Rent - Ma jäin ellu

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

M: Harri Rent - Ma jäin ellu

Postitus Postitas MOrav »

NB! Mina ei ole müüja, vaid see on maksmata reklaam :-).

Regatilinna Tallinnat väisates jäi Pärnu maantee Rahva Raamatus silma (vanaraamatu osa, seal, kus ajalookirjandus) 125 kr hinnaga. Mõned on seda otsinud.

Rent, Harri
Ma jäin ellu: mälestuskilde sõjast ja vangilaagritest
[Tallinn]: Ortwil, 1997

Selle kõrval olid ka Steineri ja Tieke kirjutatud ning Mabire Wikingi-lugu ja Maitla-Ruusi-Riipalu-Rebase-Nugiseksi kohta käivad raamatud.

*

Ja teisena Rahvusraamatukogu antikas ilus komplekt (1-6) "Eesti saatusaastad" 690 kr eest.

Eesti saatusaastad, 1945-1960. 1, Rahu vabaduseta / toimetus: Richard Maasing... [jt.]
Stockholm : EMP, [1963]

Eesti saatusaastad, 1945-1960. 2, Ahastuses Eesti / toimetus: Richard Maasing ... [jt.]
Stockholm : EMP, [1964]

Eesti saatusaastad, 1945-1960. 3, Kommunistlikus haardes / köite autor: Arnold Purre ; toimetus: Richard Maasing ... [jt.]
Stockholm : EMP, [1965]

Eesti saatusaastad, 1945-1960. 4, Poliitilised põgenikud / toimetus: Richard Maasing ... [jt.]
Stockholm : EMP, [1966]

Eesti saatusaastad, 1945-1960. 5 : Ikestatud rahvas / toimetus: Richard Maasing ... [jt.]
Stockholm : EMP, [1968]

Eesti saatusaastad, 1945-1960. 6, Ikestus kestab / toimetus: Richard Maasing ... [jt.]
Stockholm : EMP, [1972]

*

Nädala pärast kustutan selle teate ära :wink:
Kasutaja avatar
tavuskin
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 06 Dets, 2006 19:41
Asukoht: Tallinn, kesklinn
Kontakt:

hea vihje

Postitus Postitas tavuskin »

See oli väga hea vihje! Sain kask asja- Steiner oli lännu juba. Lisaks oli veel kliendikaardiga sünnipäeva puhul 10%
Tänan.
Tore kui keegi käib Tratust vaatamas, mis linnas müüakse:)
jedem das sein
Kasutaja avatar
punker
Liige
Postitusi: 75
Liitunud: 13 Juun, 2005 19:51
Kontakt:

Postitus Postitas punker »

Tänan info eest sain omale kauaotsitud Voldemar Pinni "Rüütliristi-kandja Harald Nugiseks"
kass
Liige
Postitusi: 642
Liitunud: 15 Apr, 2005 18:55
Kontakt:

Postitus Postitas kass »

Samuti tänud. See nurk lausa meelest läinud. Aga nüüd Mabiirega meelde tuletatud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist