müüa sõjaaegne vene jalgrattakummi parandamis komplekt

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
olen_huvitatud
Liige
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Nov, 2006 21:04
Kontakt:

müüa sõjaaegne vene jalgrattakummi parandamis komplekt

Postitus Postitas olen_huvitatud »

müüa sõjaaegne vene jalgrattakummi parandamis komplekt 25eek hind pildid saab varsti :!:
olen_huvitatud
Liige
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Nov, 2006 21:04
Kontakt:

pildid

Postitus Postitas olen_huvitatud »

pildid tulevad umbes... nüüd

Pilt

asi ise päris tutikas(piisavalt tutikas et kasutada) HOIATAN kui te pildilt ei näinud sest see on sita kvaliteediga siis tähelepanu karbi tagaküljel on väike auk
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Postitus Postitas kalleb »

vanasti olid sellised komplektid igal müüdaval ereliukasel ja schkolnikul kaasas

ja seda 70-80 aastatel

ega austatud müüja veebruariga segi aja? :D
jrgen20
Liige
Postitusi: 595
Liitunud: 12 Sept, 2005 14:01
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas jrgen20 »

hehe selline mul maal tööriistakastis täitsa olemas
Kasutaja avatar
suurpomm
Liige
Postitusi: 749
Liitunud: 17 Juul, 2005 9:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas suurpomm »

oleneb mis sõda. Kas venkudel oligi jalgrattaid enne sõda?
valdo
Liige
Postitusi: 375
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:03
Asukoht: Kehra/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas valdo »

Foto on küll tuvastamiseks nigel, aga ülitõenäoliselt ei ole see komplekt vanem kui 1960-70ndad. Minul jalgrattakollektsionääri ja -restauraatorina on selliseid mitmeid.

Mis puudutab Teist maailmasõda, Nüukogude armeed ja jalgrattaid, siis need kolm asja kokku ei käi. Minuteada N. Armee jalgrattaid küll ei kasutanud.
Valdo

[b][url=http://tinyurl.com/rattad]Eesti Jalgrattamuuseumi[/url][/b] looja ja eestvedaja
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk tn 9. Maist septembrini oleme avatud R,L,P 11-18, muul ajal kokkuleppel
Tutvustame jalgratta ajalugu eesti vaates, meie seitsmes saalis on välja üle 120 ratta
valdo
Liige
Postitusi: 375
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:03
Asukoht: Kehra/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas valdo »

suurpomm kirjutas:Kas venkudel oligi jalgrattaid enne sõda?
Ära tee nalja.

1890ndatel aastatel Riias asutatud Rossija jalgrattatehas evakueeriti Esimese Ilmasõja ajal Harkovisse. Uuesti sai tehas 1920ndate lõpul jalad alla. 1930ndatel valmistati N.Liidus jalgrattaid ka mitmes muus tehases, sh Leningradis ja Moskvas. Isegi Eadie Coaster'i vabajooksu litsentsi olid nad ära ostnud, see oli Venemaal 1930ndatel tuntud kui Inglise vaba (Torpedo oma aga mitte).
Valdo

[b][url=http://tinyurl.com/rattad]Eesti Jalgrattamuuseumi[/url][/b] looja ja eestvedaja
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk tn 9. Maist septembrini oleme avatud R,L,P 11-18, muul ajal kokkuleppel
Tutvustame jalgratta ajalugu eesti vaates, meie seitsmes saalis on välja üle 120 ratta
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist