Elu vene sõjaväes

Muljeid teenistusest. Nii Eesti väeosades, N Liidus, luures või vastuluures, või hoopis partisanide juures. Kuidas kellelgi juhtunud on.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

hugo1 kirjutas:Luuraja
Sakslased oskavad Ö tähte. :wink:
noja mis selle siis naljakaks teeb? hääldavad nii nagu peabki :?
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Satakas, see mu point ongi, et Sakslased oskavad Ö tähte. Luuraja komm jäi arusaamatuks :roll:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
desert fox
Liige
Postitusi: 37
Liitunud: 14 Veebr, 2005 22:42
Kontakt:

Postitus Postitas desert fox »

Mathias Lutz kirjutas:Olin vist veel maipühade hämus ja luuraja kaasabil sattusin hoopis mälestuste teemasse oma jutuga.Sellepärast seda ``sakslaseks``olemise teemat siin üle ei kirjuta.
Olin algul utsepkas Len.oblastis Sestroretski linnas(25 km Viiburini)nii et endisel soomemaal.Peale seda sattusin Ukrainasse Donetski obl. Kramatorski linna.Mingi kinnine linn olevat olnud,numbritehaseid oli palju.Vist mingid tankiehitajad,kuigi kohalikud ise ka ei teadnud ,mida nad valmistavad.Iga mats tegi oma jubinat ja milleks see hea on ,pole aimugi.Linnas oli nii tsiviil kui ka sõjaväelennuväli.Kindlasti olid nad koos,sest pühapäeviti pidime ka oma aparaadid sisse lülitama.Väeosa nr.V/Tše 20734
ehee:) sama lugu siin. utsebka piiteri ja sestroretski all, koha nimeks oli vist gorskaja, siis aasta dnepropetrovskis ning viimased pool aastat kramatorskis komandeeringus kuna meie lennuväli läks remonti.
samas ei tea kahest viimasest kohast ühtegi eestlast, ilmselt olime erineval ajal.

olles nüüd kogu teema läbi lugenud olin ilmselt kramatorskis ka sama roodus:)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist