paha poiss vene kroonus

Muljeid teenistusest. Nii Eesti väeosades, N Liidus, luures või vastuluures, või hoopis partisanide juures. Kuidas kellelgi juhtunud on.
Vasta
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

oblää

Kood: Vali kõik

natuke rrrrr-i. kas keegi on käinud surnukuuri lahkamiskambris?Pildid,mis avanevad on erinevad.Oli juhus kus nn. kohalik jota magas teepeal..Karauuli autojuht märkas teda liiga hilja ja sõitis kapsli vaesel mehel minema.Kuna tegemist oli nn. kodutuga tuli ta väeosa kulu ja kirjadega maha matta.Läksime surnukuuri laibale järgi.Sealne kohalik laibatohter kiitis,et 200.- ja lles siis traageldab laiba kokku.Persse,me polnud kadedad..  Kiitsin,et mis sitta ,õmblen ise kokku.Sittagi me sulle maksame.Läksin siis lahkamiskambrisse.Ja mul on seniaani meeles [b]kuda seina ääres konksude otsas rippus oma 10 -kond seakeret.Jalgupidi,sisikond väljas,ribikondid läikisid tuledevalgel.AGA,tutkit,need kes seal rippusid ,olid olnud kunagi elus inimesed.Rippusid niikut sead.[/b]RRRRRR,ööögastav vaatepilt.Aga mina hakkasin niiti ja nõela nõudma,et kus on see "ülikond",mida vaja õmmelda.Tutkit,löödi välja ja tehti töö ilma igasugu 200 rutsita. 
No, on ikka mõnel mehel elav fantaasia. :roll: Ja pole häbi ka sellist täielikku jama siia kirja panna. :twisted: :twisted:

Mees, vaheta foorumit! On ju netis ka igasugu fantaasia- ja naljanurki.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
stilett
Liige
Postitusi: 1510
Liitunud: 02 Veebr, 2006 11:39
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

???

Postitus Postitas stilett »

Kogu see surnukuuri jutt tekitab ainult suuri küsimärke :?: Olen oma elus sellise kohaga, nagu surnukuur kokku puutunud oh, kui palju. Ja surnuid ka omajagu näinud...

Siit ka minu tähelepanekud:

1. Ei usu, et väeosa peab/pidi oma kulu ja kirjadega matma surnuid. Olgu nad või 1000 korda kodutud. Kui on tegemist kodutuga, matab alati kohalik omavalitsus. Olgu see nõukogudeaegne külanõukogu, linna täitevkomitee kommunaalosakond. Keegi poleks isegi selle peale tulnud, et käskida väeosal seda teha. Kuna korraldus on ebaseaduslik. Ka minu väeosa territooriumil, kus teenisin leiti kodutuid, kuid materjali vormistas kohalik miilits ja surnud veeti väeosast minema.
2. Nõukogude ajal oleks ka kodutu, pärast kohtuekspertiisi läbiviimist (ei hakka kirjeldama, mida kohtuarst ehk ekspert surnuga teeb), kinni traageldanud. Seda enam ei oleks hakanud mingite ajateenijate käest raha küsima! Täitsa usun, et mingis Venemaa pärapõrgus poleks kohtueksperti kohalegi kutsutud, korrakaitsjad oleks saanud surmatunnistuse ka kohaliku arsti käest. Sel juhul, oleks kadunuke lihtsalt tavalisse kirstu topitud ja kinni õmblemata maha maetud.
3. Surnukuur ja konksud? Mnjah. Ei tahaks eriti kommenteeridagi...
fireman
Liige
Postitusi: 463
Liitunud: 07 Mai, 2005 11:46
Asukoht: põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas fireman »

muud ma ei tea aga konksude osas võib õigus olla. Nimelt käisime ühte offe ema kroonuajal äratoomas surnukuurist ja seal olit tõepoolest need konksud olemas. Kedagi seal ei rippunud kuid surnukehad olid alumiinium plekist kanderaam-kärude peal ja kaetud linadega. Muide alasti. Ei haisenud ka seal midagi hullult. ümberringi valged plaaditud seinad ja ka selline lamp nagu tavaliselt opitubades. Konksud olid lahkamislaua kohal.
Muideks lahe foorum on see :)
donnervetter
Liige
Postitusi: 171
Liitunud: 28 Juun, 2007 21:36
Kontakt:

Re: ???

Postitus Postitas donnervetter »

stilett kirjutas:"Mida tegin?Ajasin kõik noored punanurka,see ei lugend,et kas on süüdi või ei ole.Rivisse,paariks loe.Ja tekkiski kaks mansat.Siis sai nad pandud omavahel kaklema.Algul nügiti üksteist niisama moepärast.Ergutuskisa deedide ja demblite poolt oli kõva,"Mis sõdurid te olete,kui ei oska lüüa"Noored läksid vaikselt hoogu.Eks mõni noor sai nats valusamini ja tasapisi läks togimine üle vihaseks kakluseks..."

Selle üle pole küll põhjust uhkust tunda. Samuti ei näe antud tegevuses mingit kasvatuslikku kasutegurit. Oli siis tore gladiaatorite võitlus, kus rohelised on gladiaatori ja endaga rahulolevad vanakesed muistsed Rooma impeeriiumi kodanikud... :?:
Kahjuks on hälvikuid iga rahvuse hulgas.
[i]Kui sa oled sattunud ihuüksi keset ääretut kõrbe ja sul on ainult pool liitrit vett, siis ära heida meelt.
Sul jätkub sellest elu lõpuni![/i]
stilett
Liige
Postitusi: 1510
Liitunud: 02 Veebr, 2006 11:39
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

....

Postitus Postitas stilett »

Kui loed mõnda sellist postitust, nagu Obläää kirjutas, tekkis kohe küsimus. Kas Oblää pärast ajateenistust ka oma vana väeosaa külastas? Kui jah, milline oli vastuvõtt nende "gladiaatorite" poolt, kes selleks ajaks juba aasta, või poolteist olid teeninud? Olid nad siiralt tänulikud, et neile mehist kaklemiskunsti õpetati, või...
ooblää
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 13 Nov, 2005 22:09
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ooblää »

hillart kirjutas:oblää

Kood: Vali kõik

natuke rrrrr-i. kas keegi on käinud surnukuuri lahkamiskambris?Pildid,mis avanevad on erinevad.Oli juhus kus nn. kohalik jota magas teepeal..Karauuli autojuht märkas teda liiga hilja ja sõitis kapsli vaesel mehel minema.Kuna tegemist oli nn. kodutuga tuli ta väeosa kulu ja kirjadega maha matta.Läksime surnukuuri laibale järgi.Sealne kohalik laibatohter kiitis,et 200.- ja lles siis traageldab laiba kokku.Persse,me polnud kadedad..  Kiitsin,et mis sitta ,õmblen ise kokku.Sittagi me sulle maksame.Läksin siis lahkamiskambrisse.Ja mul on seniaani meeles [b]kuda seina ääres konksude otsas rippus oma 10 -kond seakeret.Jalgupidi,sisikond väljas,ribikondid läikisid tuledevalgel.AGA,tutkit,need kes seal rippusid ,olid olnud kunagi elus inimesed.Rippusid niikut sead.[/b]RRRRRR,ööögastav vaatepilt.Aga mina hakkasin niiti ja nõela nõudma,et kus on see "ülikond",mida vaja õmmelda.Tutkit,löödi välja ja tehti töö ilma igasugu 200 rutsita. 
No, on ikka mõnel mehel elav fantaasia. :roll: Ja pole häbi ka sellist täielikku jama siia kirja panna. :twisted: :twisted:

Mees, vaheta foorumit! On ju netis ka igasugu fantaasia- ja naljanurki.
To hillart,see ei ole fantaasia,vaid reaalsus.79-80 a. nägin ja kogesin Kaug-idas nii mõndagi,mida mõni mees siin fantaasiaks peab.Jõudu siis,toomad.
kõik on võimalik,vaja ainult tahta
ooblää
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 13 Nov, 2005 22:09
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: ....

Postitus Postitas ooblää »

stilett kirjutas:Kui loed mõnda sellist postitust, nagu Obläää kirjutas, tekkis kohe küsimus. Kas Oblää pärast ajateenistust ka oma vana väeosaa külastas? Kui jah, milline oli vastuvõtt nende "gladiaatorite" poolt, kes selleks ajaks juba aasta, või poolteist olid teeninud? Olid nad siiralt tänulikud, et neile mehist kaklemiskunsti õpetati, või...

Kuule stilett,see olukord oli minu poolt tekitatud selleks,et noored teatud vanade käest haledalt tappa ei saaks.Oli meie väeosas kah teatud tüüpe,kes olid üpris julmad.Vähemalt sel korral nad pääsesid tunduvalt hullemast.
kõik on võimalik,vaja ainult tahta
donnervetter
Liige
Postitusi: 171
Liitunud: 28 Juun, 2007 21:36
Kontakt:

Re: ....

Postitus Postitas donnervetter »

ooblää kirjutas:Kuule stilett,see olukord oli minu poolt tekitatud selleks,et noored teatud vanade käest haledalt tappa ei saaks.Oli meie väeosas kah teatud tüüpe,kes olid üpris julmad.Vähemalt sel korral nad pääsesid tunduvalt hullemast.
Haa, haa, meil siin foorumis olukordade tekitaja, panan nö kõrva taha, järsku läheb millalgi vaja.
[i]Kui sa oled sattunud ihuüksi keset ääretut kõrbe ja sul on ainult pool liitrit vett, siis ära heida meelt.
Sul jätkub sellest elu lõpuni![/i]
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

laibakum

Postitus Postitas hillart »

Kood: Vali kõik

To hillart,see ei ole fantaasia,vaid reaalsus.79-80 a. nägin ja kogesin Kaug-idas nii mõndagi,mida mõni mees siin fantaasiaks peab.Jõudu siis,toomad.
Jään siiski oma sõnade juurde.
Kuid - Sageli hakkavad inimesed oma fantaasiaid aja möödudes ning ikka ja jälle meenutades + iga korraga ikka enam ja enam ilustades, ka iseenda silmis tõeks pidama. Korduvalt elus nähtud fenomen. Anekdoot vanaisast, kelle sõjajuttudes loojakarja saadetud vaenlaste hulk aina kasvas ja kasvas, on tegelikult rajatud reaalsele elule. :roll:

Aga miks ma seda räägin? Ma, nimelt, olen eelpoolnimetatud ametiasutustega oma elu jooksul VÄGA tihedalt kontaktis olnud. Amet, mida õppisin, on selline. Mis teha? Sellega viimasega seoses ka samalaadseid asutusi (laibakume) üle "1/5 kogu planeedist" nii siin kui seal, külastanud ja ka oma õrnu roosasid käekesi laibamürgis loputanud. :cry:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
ooblää
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 13 Nov, 2005 22:09
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ooblää »

Sa oled vist külastanud näidis laibakume,kus kõik särab ja hiilgab.Pakasuhat .Mine külasta mõne vene perifeeria väikelinna laibakumi.Siis räägid teist juttu. :twisted:
kõik on võimalik,vaja ainult tahta
ooblää
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 13 Nov, 2005 22:09
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Re: ....

Postitus Postitas ooblää »

donnervetter kirjutas:
ooblää kirjutas:Kuule stilett,see olukord oli minu poolt tekitatud selleks,et noored teatud vanade käest haledalt tappa ei saaks.Oli meie väeosas kah teatud tüüpe,kes olid üpris julmad.Vähemalt sel korral nad pääsesid tunduvalt hullemast.
Haa, haa, meil siin foorumis olukordade tekitaja, panan nö kõrva taha, järsku läheb millalgi vaja.
Tekitan jah olukordi.Need kukuvad mul iseenesest välja.Isegi KL õppustel oskasin staabi kärule 80 g. trotüülipaki alla panna ja selle nn. õhku lasta.Ka peastaabi esindus oma hiilguses suvatses sel hetkel seal viibida.Nii mõnigi mees ,kes seal sees viibisid on hetkel kõrgel ametikohal.Ja põhjus anti ülevalt poolt.Mingi offe julges ülbelt mainida,et kes peale öörahu ringi kondab,läheb kartsa.Tore on.Põhjus olukorra tekitamiseks oli ülevaltpoolt antud.Kui meie ei tohi,siis nemad kah üllatusest ei pääse. :twisted:
kõik on võimalik,vaja ainult tahta
stilett
Liige
Postitusi: 1510
Liitunud: 02 Veebr, 2006 11:39
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

???

Postitus Postitas stilett »

Lugedes sinu, Obläää seiklusi, eriti, mis puudutab trotüüli-juttu, ei oskagi eriti midagi juurde lisada. Võib olla paar küsimust ja mõne kommentaari.

Küsimus nr 1.
Kas pärast trotüüliga seonduvat arulagedust oled ikka jätkuvalt KL liige?

Küsimus nr 2.
Juhul, kui sind KL-st jäädavalt ei kõrvaldatud (mis oleks ainuke õige lahendus), mis malevasse sa kuulud? Peaks selle maleva pealikku informeerima, et organisatsioon on tõesti ohus.

Küsimus nr 3.
Kas sa tõesti pead oma käitumist normaalseks? Kui pead oma käitumist normaalseks, siis miks sa ei pannud käru alla kohe rohkem trotüüli? Kilo või paar, lisaks ka natuke plastiiti ja paar kotti väetist. Kas ainult 80 grammi õnnestus sisse vehkida?

Märkus nr 1.
Jumal tänatud, et sinusuguseid pole minu malevas.

Märkus nr 2.
Kui sa tõesti oled veel kaitseliidu liige, siis on malevas, kus sa hingekirjas oled, on tõesti midagi korrast ära.

Soovitus nr 1.
Astu malevast läbi ja kirjuta avaldus, et sind võimalikult kiiresti välja arvataks.

Soovitus nr 2.
Soovitan soojalt pöörduda teatud erialaarsti poole. Abi on tõesti vajalik.

Vabanda, kui solvasin ja sa mulle, kui "offele" pommi alla ei pane. Sest mine tea, järsku peale PS ohvitseride on sul allergia kõikide ohvitseride vastu.

Küsimus nr 4.
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Lp Ooblää!

1. Siin pole koht ropendamiseks.

2.
Mingi offe julges ülbelt mainida,et kes peale öörahu ringi kondab,läheb kartsa.Tore on.Põhjus olukorra tekitamiseks oli ülevaltpoolt antud.
Tähendab käsu andmine (ja justkui seadusliku -- või kuidas? -- milleks on vaja peale öörahu ringi konnata :roll: ?) on põhjus "olukorra tekitamiseks"?
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

ooblää

Lugupeetud kaasfoorumlased! :lol:
Pole mõtet lasta end üles keerata ja üritada mingit tõsist arutelu algatada.
Tegu on ilmselt DIAGNOOSIGA (teadagi mislaadsega) ja - sellise meele (vaimu)laadiga isikud tuleks mitte ainult KL-st, vaid ka muust ühiskonnast isoleerida (soovitavalt kinnisesse raviasutusse). :roll: :cry: :cry:
Soovitused eriarsti poole pöördumiseks aga pole just otstarbekad, sest reeglina taolise haiguskuluga inimesed end ise mingil määral patoloogiliseks ei pea, pigem peab ta ise selleks kõiki teisi.

Mis puutub aga vene kroonus hakkamasaamisesse, siis oleks mul üks väga markantne näide selle kohta.
Oli mul kord 1. klassis üks klassivend, kes selleks ajaks, kui minu minust 6 aastat noorem õde keskkooli lõpetas, 5. klassi lõpetamisega hakkama sai. Läks vene kroonu nagu mees muiste ja - 2 aasta pärast tuli tagasi seersandina. :roll: :roll: :roll: Tähtis kui põrguline. :twisted: Ja seda 5 klassi haridusega ! :!: :roll: :roll:
Praegu on ta küll alevi töötu abirahast elatuv valvejoodik, kuid - NA seersant ikkagi!!!!
Tõsi küll, et ta teenis kusagil Siberi pärap...s ehitusüksuses, aga see selleks. Ega talle polekski tulirelva kätte anda võinud. Tagajärjed oleksid ettearvamatud võinud olla.
Nii, et igasugused hälvikuid on meie keskel päris vabalt ringi liikumas ja iial ei või teada, et mis mõtted (kui neid on) või mõttekesed nende ajunatukeses lühiühendusi anda võivad.
Pealegi ei näe tänase päeva seisuga kehtiv seadustik ette just käesoleval momendil kaaskodanikele ohutu (ohtlikkus peab olema tõestatud, st., et kas lööb kellegi maha või muud sarnast) kaaskodaniku isoleerimist ühiskonnast, isegi kui nimetatud meede ilmselt vajalik oleks. :roll:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
ooblää
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 13 Nov, 2005 22:09
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ooblää »

To hillart; Sellest pullist on staabikärus viibinud teadlikud.Isiklikult olen seda neile õelnud.Nats täpsustust.Kui see pull juhtus,aasta 93 talv,Siis nad ise seda provatseerisid.Meil keelati öösel liikumine, ähvardati kartsaga.Kontrolliti,et kas kõik on kained.Olime kained.Ümber staabiputka patrullis tunnimees.Putkas sees käis pidu ja pillerkaar.Telgis oli meid oma 30 meest.Siis tekkis enamvähem ühine otsus offedele väike õppetund anda.Putka oli N-Liidu aegne paksu metallpõhjaga staabikas.Nii,et hullu polnud.Tahtsime näidata,et tunnimees pole võimeline nende peole turvalisust tagama ja et alkohol ei sobi õppustega kokku. Ka offitserid peavad õppustel kained olema.
kõik on võimalik,vaja ainult tahta
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist