Eesti ja sõprade paraadid

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19938
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

A huli,dembel naverno...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
LoCo
Liige
Postitusi: 552
Liitunud: 19 Nov, 2005 20:03
Asukoht: Lindanise
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

Tegemist on kapten Andre Lillelehega, kes on Eesti Reservohvitseride Kogu peasekretär. Aga Ovele pilt ka külje pealt :D

Pilt
Kasutaja avatar
harri13
Liige
Postitusi: 555
Liitunud: 20 Jaan, 2006 20:30
Asukoht: haava salu
Kontakt:

muljeid

Postitus Postitas harri13 »

sooviks nüüd muljeid nendelt kes seal ise seisid või marsisid
Elagu Eesti Wabariik!
Peaasi et oleksime iseseisvad ja juhid oleks õiged!
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

LoCo kirjutas:Tegemist on kapten Andre Lillelehega, kes on Eesti Reservohvitseride Kogu peasekretär. Aga Ovele pilt ka külje pealt :D
Nojah, rihmal ei jätkunud pikkust, et õigele kohale asetuda :oops:
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
hummel
Liige
Postitusi: 2079
Liitunud: 18 Apr, 2004 12:55
Kontakt:

Postitus Postitas hummel »

http://www.epl.ee/arvamus/415420

Et siis teeme paraadi? :) Ajakirjanikul ka huvitav nägemus, kuid niiplaju tehnikat me ei suudakski välja panna. Pole võtta kas mehi või valmis tehnikat, kuigi natuke rohkem saaks tõesti heal tahtmisel (või kv juhtkonna karmi käsuga :P ) välja panna küll, kui näiteks eelmisel või üleelmisel korral oli.
Teatavasti on paraad aga paras segav faktor väljaõppele ja teenistusele, millest keegi midagi kuulda ei taha. Üritataksegi väeosadest välja lasta nii vähe, kui õnnestub. Planeerimine ja proovid võtavad hulga aega ja vaeva. Lisatööd ei taha keegi ja kaadrit niigi vähe.

Kui aga ajateenistus tulevikus lüheneb, tuleb ära teha valik: kas paraadid ja muud pokasuuhhad või väljaõpe. Mõlemat korraga enam normaalselt ei tee. :?
Ajakirjanikud võiks selle asja peale enam mõelda. :idea:
BackInAction
Liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Apr, 2006 8:41
Asukoht: Kuidas juhtub...
Kontakt:

Postitus Postitas BackInAction »

Nagu ennist Hummel rääkis siin, siis minu arvamus näeks niimoodi, kui ajateenistus lüheneb, et jätame paraadid välja, sest minu arust väljaõppe ning praktika on tähtsam kui mingi tillu-tallu.Mitte, et nüüd mul midagi paraadide vastu oleks aga pigem kulutada see aeg väljaõppele, kui teha paraadiproove,sest enam mina küll Eestit ei tahaks ära anda milla ühegi püssi pauguta.Aga paraad olgu järjest paremad.
Viimati muutis BackInAction, 21 Jaan, 2008 22:34, muudetud 1 kord kokku.
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

Postitus Postitas Larry »

Iga normaalse kaitseväe lahutamatuks osaks on tema traditsioonid, mida pikemad, seda auväärsemad. Seetõttu ei tahaks eriti midagi kuulda Iseseisvuspäeva paraadist loobumisest. Iseenesest mõista ei tohiks väljaõpe sellest kannatada. Niiet tuleb teha selgitustööd, et ajateenistus ei lüheneks.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Postitus Postitas Mazz »

Gei Paraad oli ju kunagi? :D Väike offtopic.
Vaatasin just foorumit ja nägin enda ehmatuseks, et Paraad jääb ära? Aga õnneks on see eelmise aasta lugu.
Kasutaja avatar
Vabadus
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 23 Apr, 2005 12:38
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Postitus Postitas Vabadus »

Kuramus kyll. Kustutage see postitus ära :lol:
Ma kylvasin väeosas juba segadust, et paraad jääb ära :roll:
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aleks »

Vabadus kirjutas: Ma kylvasin väeosas juba segadust, et paraad jääb ära :roll:
Enne kui paanikat tekitada vaata ikka postituse aega - 2007 :D Muidu pärast ongi jutt lahti, et paraad jääb ära! Ei tahaks seda jama enda peale võtta :D
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Paraad toimub Pärnus.

Postitus Postitas Aleks »

Selle aasta Iseseisvuspäeva paraad toimub Pärnus, tähistamaks et just seal, "Endla" teatri rõdult 23.veebruaril 1918 aastal, kuulutati esimest korda välja Eesti iseseisvuse manifest.
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
Kasutaja avatar
hummel
Liige
Postitusi: 2079
Liitunud: 18 Apr, 2004 12:55
Kontakt:

Postitus Postitas hummel »

On seal Pärnus üldse mõni normaalne plats, kus piisavalt paraadil osalejaid rivistada saab? Ja on kohta, kus hulgem raskemat tehnikat koos meeskondadega öösel hoiustada?

Võiksime kaitseväes ju (ajakirjanikegi rahulduseks) paraja hulga rahvast ja tehnikat kohale saata, kuid kas need ka kuhugi sinna majade vahele ära mahuksid?
:roll:
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aleks »

Ainuke arvestatav ja sobiv koht on ilmselt "Endla" teatri esine väljak. Kõik muu - majutus, tehnika paigutamine jne. on ju organiseerimise küsimus ning arvan, et pärnakad saavad sellega ka ilusti hakkama :D
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
margo
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 16 Nov, 2008 1:50
Asukoht: Lääne-Viru ja Soome
Kontakt:

Vabariigi aastapäeva paraad 2003

Postitus Postitas margo »

Kust saada videod? Võidupühaparaad samuti 2003. Osalesin nendel ja hea kui leiaks kuskilt. Tänud info eest......
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist