Sinimäed: ND poolt tehtud pildid

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

Vabadus kirjutas:
David McKenna ja Tony Kaye on igati hea filmiga hakkama saanud.
Kui pead silmas American History X'i. siis see on hale propaganda kui vaadata tõe nurgast. Kui aga action film, siis noh jah, on üks nendest paljudest. Et ta aga inimesi köidab, ju siis see teema paljusid tegelikes hingesoppides huvitab :wink:
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Wiking kirjutas: Kui pead silmas American History X'i. siis see on hale propaganda kui vaadata tõe nurgast. Kui aga action film, siis noh jah, on üks nendest paljudest. Et ta aga inimesi köidab, ju siis see teema paljusid tegelikes hingesoppides huvitab :wink:
Huvitav, mille poolest 'American History X' propagandanurgast vaadatuna siis nii hale on? :shock:
Imho räägitakse sääl elust ja asjadest nende omade nimedega, mis usa sumbunud filmimaailmas tundub kui sõõr helesinist taevast.
Või ehk ei esine usa skinnide seas narkossitarbijaid (nagu filmis esindatud 'aarialased' vanglas) v muidu magedaid tüüpe :?:
Kindlasti leidub selliseid ka sealpool ookeani, just niisamutigi kui siinmailgi, paraku .... :roll:
TÕDEONAJATÜTAR
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

Hr.Sollmann kirjutas:
Huvitav, mille poolest 'American History X' propagandanurgast vaadatuna siis nii hale on? :shock:
Imho räägitakse sääl elust ja asjadest nende omade nimedega, mis usa sumbunud filmimaailmas tundub kui sõõr helesinist taevast.
Või ehk ei esine usa skinnide seas narkossitarbijaid (nagu filmis esindatud 'aarialased' vanglas) v muidu magedaid tüüpe :?:
Kindlasti leidub selliseid ka sealpool ookeani, just niisamutigi kui siinmailgi, paraku .... :roll:

Nüüd on siis välja ilmunud suur skinheadide spetsialist :D Iga kingsepp võiks ikka oma liistude juurde jääda :!: Pealegi kui asjaga on tutvutud vaid filmikeste kaudu, mis jutust ilusasti ka peegeldub. Ma arvan, et tegelikult sa ei tea ei Eesti, ega USA skinheadide movementist paraku tuhkagi.

JA VEEL :!: Lähme nüüd ilusasti teemasse tagasi :!:
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Wiking kirjutas:Vabadus kirjutas:
David McKenna ja Tony Kaye on igati hea filmiga hakkama saanud.
Kui pead silmas American History X'i. siis see on hale propaganda kui vaadata tõe nurgast. Kui aga action film, siis noh jah, on üks nendest paljudest. Et ta aga inimesi köidab, ju siis see teema paljusid tegelikes hingesoppides huvitab :wink:
Siinkohal nõustun Wikingiga täiesti, üks masendamavaid filmielamusi mulle oli see "American History X". Värsked muljed filmist on selles teemas: http://www.militaar.net/viewtopic.php?p ... taja#26195
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Wiking kirjutas: Nüüd on siis välja ilmunud suur skinheadide spetsialist :D Iga kingsepp võiks ikka oma liistude juurde jääda :!: Pealegi kui asjaga on tutvutud vaid filmikeste kaudu, mis jutust ilusasti ka peegeldub. Ma arvan, et tegelikult sa ei tea ei Eesti, ega USA skinheadide movementist paraku tuhkagi.

JA VEEL :!: Lähme nüüd ilusasti teemasse tagasi :!:
Siinkohal ei ole siiski tegemist paljalt 'filmispetsialistiga.
Olen ise nn nahkpea ja ka riietun sageli temaatiliselt.
Mitmesugustel üritustel olen kohtunud (koosolemised leegionäridega, pubides õlleklaasi taga jne) mitmete maarjamaiste skinnidega ja võin kinnitada - kaalikaid paraku leidub siingi.
Nii mõnigi tegelane on vormi selga ajanud, tundub, pelgalt vaid selleks, et oma madalat egot kõditada ja kes EW ajaloost ega 'skinheadide movementist paraku tuhkagi ei tea'.
Ja ookeani taga liikus vanasti ringi 1 mu hää tuttav, kes ajas asju kõikvõimalike tegelastega, sh nii skinmeeste kui 'mustade pantritega'.
Tuline kahju, et enam ta üleskirjutusi alles ei ole, riputaks mõned hää meelega siin üles - väärt ja põnev lugemine :roll:
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
LoCo
Liige
Postitusi: 552
Liitunud: 19 Nov, 2005 20:03
Asukoht: Lindanise
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

Ja siia veel üks huvitav fakt, rääkides natsismitemaatilistest märkidest jne. Pilt nende kodulehelt ( http://www.pomnim.com/index.html ) http://www.photoline.ru/photo/1148350966 seal Aljošast vasakul seisab kusjuures mees oma naisega, kes müüb kogujate kokkutulekul, Kurtna laadal jne. Saksa II MS aegsete märkide koopiaid! Niiet järgmine kord, kui keegi tema käest ostma läheb siis jätke meelde mis tegelasega on tegu! Ja tehke temast pilt ja pange igale poole see pilt üles tekstiga dozori tüüp müüb natsistlike märke! (või siis, lubage tsiteerida "Только глухой не услышит новые звуки нацизма") Ja kusjuures Kurtnas oli tema ja ta naine väga purjus ja lärmas vene keeles, rääkimate sellest jubedast muusikast!
Teeks ettepaneku teha uus teema Notšnoi Dozori tegelastest. Pildid, nimed, juhtkond jne. Õpime neid ikka tundma, et järgmine kord noaga selga ei saaks!
marksman
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 15 Nov, 2005 15:58
Asukoht: kaardilt sa seda kohta ei leia;)
Kontakt:

Postitus Postitas marksman »

LoCo idee on tervitatav.. aga kui juba uue teema lauskuteks läheb, võib sinna panna ka eestlasi küüditajate ja represseerijate ja (ex)kommarite pildid ja eluloo
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

'Бронзовый солдат должен остаться на своём месте!'
Vaidlesin just ühe endise hea tuttava venelasest treeningkaaslasega selle teema üle.
'Peab seisma ja kõik!' - kostis tuttav alguses konkretselt.
Küsimustele: 'Aga miks? Kas tead kes mälestusamba on püstitanud ning kellele ja kas tollel nn matmistapaigal ka tõelisi võitlejaid puhkab?' - ei osanud vene hing mitte midagi vastata.
Lihtsalt peab seisma ja kõik....
Pärast mitut õllet ja minupoolset pikka-pikka selgituskõnet muutus vestluskaaslane pehmemeks ja päris lõpus juba õige härdaks:
'Teie maa, teie ajalugu, teie õigus - talitage, kuidas õigeks peate!'
Teisisõnu - kohalikud Vasjad (isegi mu tuttava-taolised kel lapsed õppimas eesti koolis :!:) ei tea eesti elust-olust & ajaloost tuhkagi ja peab peaaegu nahast välja pugema et neile ajaloolist tõde vähekenegi lähemale tuua.
Raske see on aga siiski võimalik ....:roll:
TÕDEONAJATÜTAR
Oleg A
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 21 Nov, 2004 0:09
Kontakt:

Postitus Postitas Oleg A »

2 LoCo Noh ei osta tema käest midagi.Osta nendelt kes ei ole ND koosseisus.

Ei saa mina aru miks Saksa II MS aegsete märkide koopiaid ei saa venelane müüja. Või siis Venemaal, see turg on nii võrd suur ja võib öelda, et seal kõik selliseid ärimehed on reeturid? Ei usu. See ärimees tunneb huvi ajaloo vastu ja saab teenida veel raha. NORMAALNE :D
marksman
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 15 Nov, 2005 15:58
Asukoht: kaardilt sa seda kohta ei leia;)
Kontakt:

Postitus Postitas marksman »

Oleg, ma usun, et kamraad mõtles seda, et see tüüp karjub punaste poolt, aga müüb natsi asju.... umbes nii
Kasutaja avatar
LoCo
Liige
Postitusi: 552
Liitunud: 19 Nov, 2005 20:03
Asukoht: Lindanise
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

marksman kirjutas:Oleg, ma usun, et kamraad mõtles seda, et see tüüp karjub punaste poolt, aga müüb natsi asju.... umbes nii
Marksman sai asjale pihta :wink:
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

LoCo, so jutul puhas tõetera sees. Niipalju kui mina Tallinnas selle nn koopia äriga kokku puutun, siis on see puhas venelaste bussiness. seda tuleb ka t**lade seas rõhutada.

Hr. Sollmann

Kuna oma vaadete pärast läbin väga pikka aega juba ka kamraadide skinheadidega, siis pakub su jutuke mulle suisa huvi. Kus siis Eestis on selliste vaadetega skinheadid, kes peavad lugu American history X'st :?:
Võin sulle rahulikult ütelda, et see film on sulaselge propaganda ja teiseks märksõnaks silmakirjalik. Huvitav, et väites, et läbid selle seltskonnaga, väidad sina risti vastupidist :shock: See aga näitab, et tead sellest rühmitusest vähe. Loomulikult ikka on nende sissegi eksinud hetkeks mõned turakad, aga üldjuhul ikka sihid asjal paigas. See pole muidugi selle foorumi jutt ja ei saagi selleks.
Kirjuta mulle privas, mis allüksusesse sa kuulud/kuulusid :wink:

Tagasi teemasse: kel huvi idanaabri propaganda vastu, siis vaadake nende tänast ajalehte Den' Za Dnjom, kohe avakaanel pilt ja lk.10 jätkub. Hale propaganda tekst on veel taustaks. Ja selliste lehtede järgi suurem osa siinseid muulasi oma eluvaateid ju seab.
Oleg A
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 21 Nov, 2004 0:09
Kontakt:

Postitus Postitas Oleg A »

Las müüb se on tema isiklik asi.. ja keegi ei sünnita osta neid... ostke originaale kui teil on huvi saksamaa vastu ja raha piisav. Ja miks siis üldse vaja rikkastada neid inimesi kes müüb mingi simvolikat. Noh see on juba teine jutt.

Aga see inimene teeb raha teie (nendest rahakotist, kes austavad Natsisaksamaa) huvidest.
Kapral AK
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 02 Apr, 2005 7:33
Asukoht: eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral AK »

Kas see pilt kus neid tegelasi seal reas mitu..kas keskel(fotik kaelas) seisab Tartust Tauno?
Mis puudutab Eesti hümni siis minu poeg 7a. laulab seda teile vabalt. Lasteaias õpetatakse see lastele selgeks Vabariigi aastapäevaks. Eks kõik oleneb muidugi lasteaiast. Meil ida-viru väikelinnas asi toimib.
Ma arvan ka , et iga eestlane peaks seda oskama ja mitte oskamise pärast piinlikust tundma.
Kõik relvavennad ühinege
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

OlegA
Aga see inimene teeb raha teie (nendest rahakotist, kes austavad Natsisaksamaa) huvidest.
Kas Sa tead mis asi on eetika :?:
Ei ole eetiline myya natsi Saksa esemeid, kui ise oled naiteks kommunist.
See ei loe, et rikastub natside arvelt, yhtlasi ta ka aityab kaasa natsi ideloogia levitamisele.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist