uurin maad militaarhuvilise reisi jaoks.

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
Kasutaja avatar
okaloka
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 13 Okt, 2006 14:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

uurin maad militaarhuvilise reisi jaoks.

Postitus Postitas okaloka »

HUVIKÜSITLUS

Ehk siis - naases kaasvõitleja peterburist, ja küpsemas meil peas säherdune mõte -

plaanime panna koostöös mõne reisifirmaga kokku ühe reisi peterburgi, aga mitte tavalise a la ermitaažhi, aga just sõjandusteemalise. plaaniks sisse siis sõjaajaloomuuseomi (vaatame veel mõne juurde ka) ja ka kroonlinna kindlustuste külastamise.

konkreetset plaani ei ole veel, asi on idee tasemel, küsimus on ainult selles kas siit foorumist ka huvilisi oleks? hind ma arvan kujuneb nii 2000 kanti sõit + ööbimine ja siis niipalju kui viisa, toit ja tulivesi (tegemist on ilmselgelt MEESTE väljasõiduga) individuaalselt kokku veel läheb. muuseas võib peterburist ka kolada militaarvarustuse kauplustes ja seal sisseoste teha .. seljakotte jms hea hinnaga seal saada.

noota beene kasumit ei taha me ise sellega teenida, ja aega kah pole seda kokku panna, nii et selle pärast ka mõnele reisifirmale selle kokku panna anname (buss ja hotell sebida jne)
Pauk või paar peab ikka olema - kasvõi selleks et 50 aastat hiljem avada debatt teemal "okupatsioon".
juss000
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 13 Dets, 2005 9:02
Kontakt:

Re: uurin maad militaarhuvilise reisi jaoks.

Postitus Postitas juss000 »

okaloka kirjutas:HUVIKÜSITLUS

Ehk siis - naases kaasvõitleja peterburist, ja küpsemas meil peas säherdune mõte -

plaanime panna koostöös mõne reisifirmaga kokku ühe reisi peterburgi, aga mitte tavalise a la ermitaažhi, aga just sõjandusteemalise. plaaniks sisse siis sõjaajaloomuuseomi (vaatame veel mõne juurde ka) ja ka kroonlinna kindlustuste külastamise.

konkreetset plaani ei ole veel, asi on idee tasemel, küsimus on ainult selles kas siit foorumist ka huvilisi oleks? hind ma arvan kujuneb nii 2000 kanti sõit + ööbimine ja siis niipalju kui viisa, toit ja tulivesi (tegemist on ilmselgelt MEESTE väljasõiduga) individuaalselt kokku veel läheb. muuseas võib peterburist ka kolada militaarvarustuse kauplustes ja seal sisseoste teha .. seljakotte jms hea hinnaga seal saada.

noota beene kasumit ei taha me ise sellega teenida, ja aega kah pole seda kokku panna, nii et selle pärast ka mõnele reisifirmale selle kokku panna anname (buss ja hotell sebida jne)
Tõenäoliselt hea idee,mis on isegi teostatav.Huvilisi peaks olema.Ennem peaks mingiks kuupäevaks teatud arvu militaarmehi kokku saama.Siis saab edasi sellel teemal tegutseda.Olen osaleja.
mürakaru
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 26 Juun, 2006 15:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mürakaru »

Tahaks ka tulla aga mis vanus on minimaalne (olen 16 :( )
Kui see sobib ja asi toimub nädalavahetusel või kooli vaheajal olen väga valmis tulema, et seal kolada.
Eelmine kord kui Peterburis käisin jäin Peterburi suurtükiväemuuseumi ukse taha (jäin 5 minutit viimasest sisse saamis ajast hiljaks ja tädi ei müünud mulle piletit ) sain ainult t-80 katsuda :cry: :cry: :cry:

kurvalt,
mürakaru
hunditar
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Apr, 2005 13:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hunditar »

...hmm..kas NAISED jäävad siis reisiseltskonnast välja...?!
juss000
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 13 Dets, 2005 9:02
Kontakt:

Postitus Postitas juss000 »

hunditar kirjutas:...hmm..kas NAISED jäävad siis reisiseltskonnast välja...?!
Tere tulemast militaarmeeste meeskonda ,kuidas militaarset õrnemasooesindajat õieti kõnetada???
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

tore yritus
2H
Liige
Postitusi: 92
Liitunud: 11 Veebr, 2005 7:57
Kontakt:

Postitus Postitas 2H »

Minul oleks pakkuda 8 kohaline reisikas.Masinaid saaks ka juurde kui vaja.
Kasutaja avatar
okaloka
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 13 Okt, 2006 14:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas okaloka »

hunditar kirjutas:...hmm..kas NAISED jäävad siis reisiseltskonnast välja...?!
ei absoluutselt mitte ei jää välja, lihtsalt teematika on selline, et ilmselt meessoost osalejate osakaal saab olema märgatavalt suurem
Pauk või paar peab ikka olema - kasvõi selleks et 50 aastat hiljem avada debatt teemal "okupatsioon".
juss000
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 13 Dets, 2005 9:02
Kontakt:

Postitus Postitas juss000 »

okaloka kirjutas:
hunditar kirjutas:...hmm..kas NAISED jäävad siis reisiseltskonnast välja...?!
ei absoluutselt mitte ei jää välja, lihtsalt teematika on selline, et ilmselt meessoost osalejate osakaal saab olema märgatavalt suurem
See olukord on ju normaalne ja tõenäoline.Isased on ju igal militaarsel osalusel ülekaalus.
MP
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 14 Jaan, 2005 14:02
Asukoht: lõuna-eesti
Kontakt:

retk

Postitus Postitas MP »

Olen ka tulija.
Tingimused privasse.

MP.
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

2 matsi weel juures
Immelmann
Liige
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Sept, 2005 14:55
Kontakt:

Postitus Postitas Immelmann »

Olen huvitatud.
Kasutaja avatar
okaloka
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 13 Okt, 2006 14:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas okaloka »

tundub et huvi on siinse rahva hulgas - võtame nüüd lähinädalal mõne reisibürooga ühendust ja paneme selle info ka teemakohastesse KL listidesse. eks siis panen siia täpsemalt üles kogu info - millal, kui palju, marsruut ja ajakava jne. registreerumisel rakendub põhimõte - kes ees see mees, ehk siis kui kohti ei peaks jätkuma, on need eelises, kelle post on varasem.

kui asjad selguvad, jätkame.
Pauk või paar peab ikka olema - kasvõi selleks et 50 aastat hiljem avada debatt teemal "okupatsioon".
hunditar
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Apr, 2005 13:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hunditar »

ootame ära..
Kasutaja avatar
Vabadus
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 23 Apr, 2005 12:38
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Postitus Postitas Vabadus »

Jään samuti poole kõrvaga asjaga kuulama. :twisted:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist