Viimsi/Haabneeme astang

Kindlusehitised. Teed, sadamad ja lennuväljad. Kasarmud ja linnakud.
Maalinnad ja linnused. Kõik militaararhitektuurist.
Martti
Liige
Postitusi: 311
Liitunud: 21 Nov, 2004 21:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Nüüd siis pildid kenasti üles riputatud ja vaatamiseks kõigile, piltide arvuga pingutasin natuke üle, neid siiski 39 mis üles riputasin. Esimesel neljal pildil oleva torni avastasin täiesti juhuslikult kui keerasin suvalist jalgrada mööda metsa ja jõudsin lõpuks mere äärde kus oli väga pehme liiv. Eriti huvitav avastus oli veoautokabiin mis oli betooni valatud http://lypsik.nohik.net/gallery/Viimsi/ ... tibaas_058 ,tundub olevat ZIL 157 kabiin. Kohapeal uurides tundus ka kuidagi kahtlane armatuurlaua olemasolu. Äkki on tegemist stardi andmise punkriga? Asus päris raketi garaazi lähedal maasees. Kuhugi maa-alla ma üksi küll ronima ei hakka, sest ei kujuta ette mida seal olla võib ja mitmekesi hoopis julgem ka.
Igatahes head vaatamist. http://lypsik.nohik.net/gallery/Viimsi
Vanasõiduki huviline
Minu sõidukid: Gaz 22; Moskvich 412 1969
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Pigem õppeeesmärgil midagi imiteeritud.
XL
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Juul, 2005 16:00
Kontakt:

Postitus Postitas XL »

seal viimsis on veel üks torn mõnekümne meetri kaugusel merest

Mereääres on vesi kallast natuke söönd ja on tulnud mingid telefoni/elektrikaablid välja Selle esimese torni juures millest pilt seal marttil tehtud on- seal mereääres kus liiv hakkab on üks punane kaabel läheb maa sisse, ots on väljas. Kilomeeter edasi on ka aga teistvärvi kaabel telefonikaabli moodi. Ja seal metsas on suured rohekad elektrikaablid mõnes kohas on näha. Mind huvitab mis otstarbega kaablid ned olnud on?
Martti
Liige
Postitusi: 311
Liitunud: 21 Nov, 2004 21:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Seal on üldse huvitavad kaablid, käisin tööl sealkandis ja seal oli välja lükatud üks: nägi välja nagu tross, ainult et sees mõne kiu asemel oli hoopis mingi värviline traat.
Vanasõiduki huviline
Minu sõidukid: Gaz 22; Moskvich 412 1969
XL
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Juul, 2005 16:00
Kontakt:

Postitus Postitas XL »

ma käisin seal mereääres ja leidsin liivast väljas oleva umbes 6 cm valatud kivikäraka, kandiline millel on raudpolt sees nagu ja peale on kirjutatud CCCP teist sõna ei loe välja
Mis se võiks olla?
Martti
Liige
Postitusi: 311
Liitunud: 21 Nov, 2004 21:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

XL kirjutas:ma käisin seal mereääres ja leidsin liivast väljas oleva umbes 6 cm valatud kivikäraka, kandiline millel on raudpolt sees nagu ja peale on kirjutatud CCCP teist sõna ei loe välja
Mis se võiks olla?
Sdelano B CCCP(Toodetud Nõukogude Liidus)?
Vanasõiduki huviline
Minu sõidukid: Gaz 22; Moskvich 412 1969
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist