kaagvere

Kindlusehitised. Teed, sadamad ja lennuväljad. Kasarmud ja linnakud.
Maalinnad ja linnused. Kõik militaararhitektuurist.
Kasutaja avatar
oho
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 13 Sept, 2008 17:31
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas oho »

kle plönn kes sulle ütles et granadi pilt kaagverest :?: hülsid tulid kaagverest, see ainuke pilt mis hetkel oli :!: kaagverest leitud asjadest :!: ülejäänd otepää teema välja arvatud padrunid :!: ja usu mind ma tunnen kaagvere metsa paremini kui sina oma viit sõrme :!: ja kus ja mis on :evil: väga vabandan kui midagi valesti tõlgendasin ,siin foorumis uus maa.teised pildid mis üleval on need mis olid telefonis ja seal pole kaagvere kohta sõnakestki õeldud :!:
gti 2500
Kasutaja avatar
jaan59
Liige
Postitusi: 264
Liitunud: 06 Apr, 2006 20:53
Asukoht: Mäksa
Kontakt:

Postitus Postitas jaan59 »

Tean Kaagvere metsas paari üksikut kaevikut mis on suht suurte maakividega vooderdatud...huvitav kas neil võis olla mingi eriotstarve või on niisama mõne aktiivsema sõduri kätetöö.
Kasutaja avatar
oho
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 13 Sept, 2008 17:31
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas oho »

plönn teab kindlasti mis ja kust:D
gti 2500
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Tean Kaagvere metsas paari üksikut kaevikut mis on suht suurte maakividega vooderdatud...
Seda tahaks küll näha! Kui nii, siis on tegu muidugi idioodi hauaga.
Kusagil olen näinud betoonist valatud kaevikuid, vist olid siiski sõjajärgsed. Kui muidu läheb kild ja kuul pinnasesse, siis betoonmollis on ikka lootust rikošetist soolikad püksi lasta 8)
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Oho on vist " ohhoo"

Postitus Postitas Plönn »

Kuule Oho ! Kas sa arvad et militaarhuvilised on kuidagi debiilikud või või mõne vaimupuudega ? Mulle tundub et oled kuidagi väga ärplevalt kiitlev või muidu "kalamehe jutuga" tegelane. Sa kõrvuta oma seda mõlkides hülsilasu fotot, mida siis väidad olevat teinud Kaagveres ja seda oma roostekäraka RG fotot, teises rubriigis ja näed et pildistamise intervall on nii 20 minutit. Ja nüüd leevenda minu ebatervet uudishimu kuidas küll saab Kaagverest Otepääle 20-e minutiga !?! Kui selle ära kuidagi seletad ,jätan Su tülitamise siin foorumis, vastasel juhul oled võõraste piltidega enda ehtija ja Sinu repo on pikaks ajaks hämardunud, usun paljude silmis .
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

No mulle ei tundu võimatuna variant, et asjad asusid pildistamise hetkel lihtsalt ühes kohas, mis ei pruukinud sugugi mitte LEIUKOHT olla.
Гив Ми Мани
Kasutaja avatar
oho
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 13 Sept, 2008 17:31
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas oho »

kuule plönn haugu palju tahad ei viitsi lollile mittu korda seletada paistab et siin ikka ka tarku inimesi on kes väga ilusti saavad aru mis ja kuhu. ja konkreetselt sinu uudishimu mind ültse ei liiguta :!: ja räägi enda eest mitte minu repost.tundub et tüüpiline kadedus :D edu sulle
gti 2500
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Postitus Postitas Plönn »

Oho, ära siin räuska ! Sa ei vastanud minu küsimusele ! Ja seni kuni sa seda oma pläma lahti mulle ei seleta, oled tavaline kelkiv kraade. Aga kui juhul sinuga Kaagvere metsades kohtuma peaksin, siis küsin seda taaskord "lives" ja valet ma ei salli. Selles veendud siis üsna kohe !
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

Ei tahaks küll sekkuda, aga paistab, et siin on jälle tühjast tüli üles kistud. Kainet meelt osapooltele!
Гив Ми Мани
Kasutaja avatar
oho
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 13 Sept, 2008 17:31
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas oho »

plönn haiget iba ajad sina siin :!: oli see ähvardus :?: :twisted: sa nägu väga palju enda peale ei võtta :?: need pildid minu omad ja mul jumala savi mida sa seal tõmbled :!: ja kaagvere metsas hea meelega võime kokku saada :D jah pildid olid tõesti tehtud ühes kohas sest peale kaagvere sõitsin ottepäele ja hülsid olid kaasa võetud ja pildid olid tehtud enda jaoks ja pärast nad läksid kuusekoski sest seisukord polnud kiita :roll: ja mis kaagveres granaadid tulid nendest pilte pole sest sai nendest kohe lahti aga nood olid f1 tüüpi :!: mis siin nii aru saamatud sulle on ma ei saa aru :?:
gti 2500
Kasutaja avatar
oho
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 13 Sept, 2008 17:31
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas oho »

ei tahagi mingit tüli koos töö oleks ikka meeldivam lihtsald ei meeldi kui tehtakse ei millestki probleemi ja õeldakse et pole minu pildid ja valetan ja ni edasi :? tahtsin olla sõbralik ja jagada teistele infot oleksin neid kohti ka ette näitanud mul kahju neist pole ,otsimis kohti küll ka küll vähemalt mulle ja teistele arvan et jagub veel kauaks :roll: ise olen sellega tegelenud mittu aastat aga jah siin foorumis alles registreerusin ja vist paistab et peal vaataja rollis on parem olla :( palju olen kaas foorumlastega suhtlenud ja ei imesta miks nii vähe pildi materjali :roll: kohe hakkab nokkimine pihta mõnel .eesti tuleksin mötlesin et panen hulgi pildi materjali oma otsingutest,et ikka oleks midagi huvitavat vaadata aga jah paneb mötlema :?
gti 2500
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Postitus Postitas Plönn »

Okei Oho, niimoodi olekski pidanud kohe alguses arusaadavalt väljenduma, et näed, leidsin Kaagverest hunniku hülsse ja siis tarisin selle lasu Otepääle ja kuna seal oli kah veel erinevat militaarset träni või nodi, siis fotograaferisin oma leide nii ja naa. Ja selle vastusega ma ammendun, usun et meie seast enamus ehk
ongi niimoodi talitanud. Aga Sa hakkasid keerutama, salatsema, saad aru et mõned on nõks keevalisemad ,impulssivsemad ja sellistel puhkudel ennast ebaselgelt väljendades võid asjata karistada / pahandada saada. ( Aga otsima võime muidugi koos minna, kui siiakanti satud. Ega ma eriti vägivaldne muide pole, keevaline aga küll. See aga ei sega meid vahel pisteliselt kuskilt otsimast ! ) Ja pilte pane võimalusel ikka alati !
Kasutaja avatar
Karantiin
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 17 Jaan, 2009 15:47
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Karantiin »

Kaagvere küla ja mets peaks selliseid asju täis olema. Metsades on kaevikud ja kuid kas need on emajõe lahingust. Kunagi leidsin ka taolise hülssi kuid jätsin sinnapaika selle. Mul maal metsas on neid kaevikuid ja auke täis, osad küll kinni kasvanud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist