Ladu Pääskülas.

Kindlusehitised. Teed, sadamad ja lennuväljad. Kasarmud ja linnakud.
Maalinnad ja linnused. Kõik militaararhitektuurist.
Vasta
Josper
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Dets, 2011 21:23
Kontakt:

Ladu Pääskülas.

Postitus Postitas Josper »

Tekkis siis huvi, et mis seal vanas laos toimund on/ toimub, kes seal on olnud jne. Ladu iseenesest asub Kadaka viadukti juures. http://nagi.ee/photos/vooteleaer/14897593/in-set/19836/ . See on ainuke pilt mis ma leidsin. Ladu peaks asuma siis Kalda tänaval vana Maksimarketi juures. Nüüdseks on seal G4S sildid peal ja lindid ees ja sildid, et sissepääs keelatud ning maja sisse on pandud andurid. Huvitab see mis seal toimus, kes seal olid jne.

Aitäh
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Ladu Pääskülas.

Postitus Postitas Lemet »

Kas mitte omaaegse ETKVL ladudekompleksiga tegu pole :scratch:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ladu Pääskülas.

Postitus Postitas Hydrazine »

Pildil olev hoone ei saanud minu mäletamist mööda kunagi valmis. ca 15 a tagasi oli Kalda tn. poolsel küljel sama hoone ees postidel suur ja kõrge katusealune, mis mingil ajal ära kadus sealt.
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ladu Pääskülas.

Postitus Postitas Faust »

Territooriumile tuli ka sisse raudteeharu, mida teemaalgataja pildil veel liiprite näol näha on. Mingil ajal oli seal ka vanaraua ladu.
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Impiger
Liige
Postitusi: 112
Liitunud: 10 Juun, 2009 23:46
Kontakt:

Re: Ladu Pääskülas.

Postitus Postitas Impiger »

Vanaraualadu oli siiski natuke kaugemal Pääsküla poole. Sellest on nüüd mingi väike osa renoveeritud ja seal töötab mingi firma.
Selles vanaraua laos vahistati kunagi (kas mitte 1993-ndal?) kuulus jäägripealik Asso Kommer, pärast seda kui ta oli linnast teel sinna lattu komissar Pikarole kuuliaugu kerre teinud.
Minu mäletamist mööda kõne alla oleva hoone kohal varem mingit ehitist ei olnudki. Selle hoone ehitamine jäi pooleli juba siis, kui sinna kõrvale rajati omaaegne Kalda tänava Maksimarket.
Impiger
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist