Tsiteeri:
Sul on valida ühe FN SCAR'iga võitleja ja kümne Lee-Enfield'iga varustatud võitleja vahel. Millise valiku teed? Aga kui pead valima rühma SCAR'ide ja 2-3 kompaniid Enfieldidega?
TTA, need on üsna libedad võrdlused, sest kui võtta ette soomlase Häyhä näide, kus ta oma konepistooli ja pystykorvaga tegi 1:0 ühes episoodis ryssäde kompaniile, siis polegi ju vaja rühmajagu SCAR'e

Järelikult on vaja lisaks püssile ka midagi muud - õiget tulepositsioonivalikut, vastase asukoha teadmist, nende harjumuste tundmist, täpset silma, külma närvi, jne.
Tsiteeri:
- Hänen tekonsa - 219 vihollista, vain kiväärillä ammuttuna, ja saman verran konepistoolilla - osoittaa, mitä voi saada aikaan määrätietoisesti toimiva, tarkkasilmäinen Suomen mies, joka ei turhasta hätkähdä ja jonka käsi ei vapise, totesi divisioonan komentaja eversti Svensson puheessaan.
http://www.iltalehti.fi/talvisota/2009120410608432_ts.shtmlPeale kainestavat und tahan lihtsalt öelda, et meil ei ole vaja siin üksteisele "Milan vs Spike vs Javelin" teemal asju selgitada, sest me saame üksteisest väga hästi aru. Me saame ka aru, et viimased kaks teevad paremini soomusesse auke, kui esimene. Me saame aru, et pappi ei ole paremate ostmiseks. Mind ajab lihtsalt närvi senine rahakulutamine. Mõnele mehele meeldib merd sõita (valge munder seljas küsib laevu), teine mees on tahtnud lapsest saadik lennata ja küsib koptereid, pealikud tervet lennuvälja; kolmas mees on saanud tanki maitse suhu ja nüüd tahab tanke jne. Ühed vennad on käinud USA sõjakoolides, teised vennad Nõukogude koolides, kolmandad Soomes, nüüd ka väga paljud Eesti koolis. Esimesed kaks olid suurarmeed ning peaks küsima, et kas nende mudelid sobivad väikeriigile? Kas meie rahakott suudab Soomet teha? Elu on näidanud lihtsalt seda, et võidab see kellel on suuremad munad, mitte paremad mõtted. Tõestatud
Natuke lubadustest ja solidaarsusest.
Tsiteeri:
Suurt majanduskasvu ju pole, millega võlgu maksta. Pole iseäranis Vahemere maadel, kellel euro praegust kurssi arvesse võttes puudub konkurentsivõime. Euroliitu minnes ei tohtinud ühelgi riigil olla suuremat riigivõlga kui 60 protsenti SKTst. Nüüd on keskmine 88 protsenti, Itaalial 120 protsenti ja Kreekal varsti 160.
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/majandus/johan-norberg-euroopat-ootab-lagunemine-kui-kohe-midagi-ette-ei-voeta.d?id=56874664Naljapilt selle kohta kuidas Merkel ja Sarkozy proovisid seltskonda distsiplineerida.
image uploader