50mm vene käkipress...

Padrunid, mürsud, miinid, granaadid ja kõik muu, mis lendab ja plahvatab, või tapab/vigastab/hävitab muul moel...
Vasta
JMZ
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 02 Mai, 2012 20:54
Kontakt:

50mm vene käkipress...

Postitus Postitas JMZ »

Tervisi kõigile foorumlastele! ja nyyd kysimus: ega keegi ei tea 50mm vene miini detonaatori mõõte? http://www.inert-ord.net/russ02i/mort_at/R5082.html ylemisel pildil see parempoolne, et saax koopia meisterdada. Või on kellelgi yleliigne elutu isend? Interneeduses kaevamine oodatud tulemusi ei andnud, ette tänades: JMZ
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 50mm vene käkipress...

Postitus Postitas EOD »

Sütik M-50. Teine variant on bakeliidist korpusega MP.
Mõõdud on tollides. 1" võrdub 25,4 mm.
Manused
M-50.JPG
M-50.JPG (19.1 KiB) Vaadatud 5663 korda
JMZ
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 02 Mai, 2012 20:54
Kontakt:

Re: 50mm vene käkipress...

Postitus Postitas JMZ »

Ma olin 99,5% kindel kellelt ma vastuse saan :) Tänud viibimata abi eest!

samas pean mainima,et Jeesus Maria! See asi ei klapi! Joonis näitab keerme läbimõõdux 27mm aga bakeliitkraes on M16 keere, mis rehkenduse jägi peax ka 18TPI välja andma. Ülejäänd näixe kokku kõlxuvat
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 50mm vene käkipress...

Postitus Postitas EOD »

Miski siin ei klapi.
M16 jämekeerme samm on 2 mm. 18 keermeniiti tolli kohta (TPI) teeb sammuks 1,4 mm. Praktiliselt siis 1,5 mm, kuna 1,4 mm sammuga keeret meetermõõdustikus pole. M 16x1,5 esimene peenkeere on küll olemas.
Sütikult ma vaadata ei saa, kuid proportsioonide järgi sealt 16 mm keermemõõtu küll välja ei loe.
M 27x1,5 oleks loogiline.
Kui vahetükil tõesti 16 mm sisekeere on, siis pilti sellest imeasjast tahaks küll näha.
JMZ
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 02 Mai, 2012 20:54
Kontakt:

Re: 50mm vene käkipress...

Postitus Postitas JMZ »

50-PM-38.jpg
aga palun, M16 polt sobis nigu nina pähe, pole mu silmamõõt veel nii roostes midagi :)
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 50mm vene käkipress...

Postitus Postitas EOD »

Kas sel asjandusel sabasuled ka on?
Kui pole, siis tegemist "Morkovka" ehk maakeeli porgandiga. Miinipildujamiinist valmistatud granaadiga nimelt. Kui aga sabasuled siiski on, siis mõne Kulibini omalooming samal teemal.
Sütiku UZRGM keere on tegelikult M15, kuid suur riik, suured lõtkud. Läheb ka M16 polt sisse. :wink:
Manused
Morkovka.JPG
Morkovka.JPG (8.6 KiB) Vaadatud 5309 korda
JMZ
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 02 Mai, 2012 20:54
Kontakt:

Re: 50mm vene käkipress...

Postitus Postitas JMZ »

nuvot, saimegi asja paika pika pusimise peale: tegemist on siis tavalise miinikestaga( 6-ne stabikas ja puha ) + selle porgandi krae. Ju see lätlane kes mulle selle jurbani myys pookis nad omavahel kokku - seletab ka mix krae tasane osa on tiba väixema läbimõõduga kui sytikul. Sigakoerlindelevant! Aga ple ullu, teen oma mulaaži M16 keermega ja pealtpoolt pole nähagi! Igatahes tänud, EOD, loodan, et saan kunagi ise avitada (kahtlane kyll :P).
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist