www.militaar.net
http://militaar.net/phpBB2/

Käekell sõdurile
http://militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=43&t=28148
1. leht 7-st

Autor:  puhh [ 10 Aug, 2006 14:04 ]
Teema pealkiri:  käekellad

Teab keegi nimetada häid käekelli, mis peavad maastikul müttamisele vastu ka (vesi, liiv, pürutused jne.) Ja teab ehk keegi soovitada kohta kus neid hankida saab, kuna ise huvitatud !

Autor:  ludvig [ 10 Aug, 2006 17:27 ]
Teema pealkiri: 

casio näiteks.

Autor:  Lennart [ 10 Aug, 2006 17:51 ]
Teema pealkiri: 

Asahi? :lol:

Autor:  Takishi [ 11 Aug, 2006 12:01 ]
Teema pealkiri: 

ludvig kirjutas:
casio näiteks.


+1. ma käin igal pool, 3m vee all jne. Aga see näeb välja ka selline et ülikonnaga kanda ei sobi 8)

Autor:  kass [ 11 Aug, 2006 15:56 ]
Teema pealkiri: 

Soovitan Swatch Beat (aluminium)

Autor:  mutionu [ 13 Mär, 2008 10:37 ]
Teema pealkiri:  Käekell

Tere

Loodan, et käib siia teema alla. Kui ei siis ehk targemad liigutavad kuhu vaja.
Käisin nädalavahetusel metsas jooksmas/hüppamas/pauku tegemas ja selgus tõsiasi, et käekella oleks vaja. Viimased 10a on hakkama saadud moblaga aga metsas on ta vormi vakstusarnases põuetaskus ja jube sant kätte saada, lisaks veel see, et ta valgus on öösel ikka väga erk.
Mõtlesin siis, et soetaks juba sellise kallima kella kus kompass ja baromeeter jms edevad asjad peal, lisaks veel see, et eks need kellad olegi selliseks "lõhkumiseks" ette nähtud.
On kellelgi kogemusi selliste kelladega? Teistel meestel olid sarnased asjad käe peal aga vat ei taibanud siis küsida. Hinnatase Eestis on neil üsna kõrge(ca 2500 - ... krooni) aga ehk on kellelgi võimalus väljamaalt midagi sellist odavamalt tuua? Või koguni kellelgi sarnased mõtted peas jooksmas, siis saaks mingi kollektiivostu teha? Suunto oli esimene firma, mis netis ette jäi.
On ka üks odavam kell siin aga sellest ei oska midagi arvata.

Ette tänades,

Autor:  toomas tyrk [ 13 Mär, 2008 10:43 ]
Teema pealkiri: 

Üsna sarnaseid mõtteid mõlgutatud...
http://www.milwatches.com/

Terv


Toomas

Autor:  mutionu [ 13 Mär, 2008 15:55 ]
Teema pealkiri: 

Uurisin natuke asja. Tundub, et kõige mõistlikum hinna-kvaliteedi-võimaluste suhe on Suunto Vectoril. Kell ise siis selline.
Ehk teab keegi kas seda kuidagi ka odavamalt saab? Eestis kipub ta hind 3000 krooni kanti olevat. Kui mingi kollektiivost kõne alla tuleks(kuigi huvi tundub üsna kesine olevat :)) siis ehk on keegi, kes sellised asju väljamaalt tuua saab? Kipuvad nad seal tavaliselt odavamad olema.

Autor:  Charlemagne [ 15 Mär, 2008 0:23 ]
Teema pealkiri: 

Vene kell. Toodetakse ka militaarotstarbeliste lisadega. NB: mitte osta mõnest putkast, vaid tõsisest kauplusest. Vastupidav kui kurivaim ja ei karda vett ega pori.

Autor:  mutionu [ 15 Mär, 2008 13:56 ]
Teema pealkiri: 

Kus neid vene kelli saada on või vähe lähemalt tutvuda? Pole nendega üldse kursis.

Autor:  speedsta [ 15 Mär, 2008 14:58 ]
Teema pealkiri: 

Ebays müügil suhteliselt arhailised vene kellad:

http://jewelry.search.ebay.com/polar_Wa ... sofocusZbs

Autor:  tossom [ 16 Mär, 2008 0:30 ]
Teema pealkiri: 

Tere,

ise ei ole küll CASIO mees, aga usun, et selliseks otstarbeks peaksid neilt kindlasti midagi leidma. Ei tea kuidas Pärnus selle valikuga on, aga Tallinnas on valik suur ja on igasugi põrutuskindlaid ja kompasside ja baromeetrite ja ei tea veel millega ja hinnaklassi/ kvaliteedi suhe on ka hea.

Autor:  mutionu [ 17 Mär, 2008 0:02 ]
Teema pealkiri: 

Soetasin siis peetud Casio PRG-80(tänud kasutajale Sniper ühest teisest foorumist). Pole teda eriti näppinud aga tundub täitsa hea olevat. Kompassiga ära ei eksi. Altimeetrit pole veel proovinud. Positiivne on see, et kellal on päikesepaneel küljes, mis akut laeb. Ametialaselt on väga hea, et eri ajavööndeid näitab. Aga nagu ikka uuemate asjadega, asi targem kui ise(õiged mehed ei loe manuali enne kui viimases hädas :)).
Kui seda kella poleks saanud siis oleks Suunto Vector-i ostnud. Vectoril on loodimull peale kompassi jaoks. Casiol seda pole.

Autor:  jaan59 [ 18 Mär, 2008 5:36 ]
Teema pealkiri: 

http://www.polarusa.com/consumer/multis ... oducts.asp Samuti intelligentsed asjakesed,küll pisut kallimad...

Autor:  Kilgore [ 20 Mär, 2008 15:05 ]
Teema pealkiri: 

Minu arvates peab mil. tegevuseks sobilik kell olema 1. töökindel ja 2. tegema ainult ühte asja, aga see-eest hästi - näitama täpset aega.
Kusjuures aeg peab olema "loetav" kiiresti (pilk randmele, ilma et tarvitseks ühtegi nuppu vajutada või klappi avada, seda enam et teises käes on
üldjuhul relv/kaart/kompass vms.) ja seda ka kottpimedas. Loomulikult on meist igaühel omad eelistused ja nõudmised, ei tule mina siin kellegi valikuid
maha tegema ja kellad-viled kindlasti ei jookse ka mööda külge maha, aga nende lisamine käekellale kipub üldjuhul 2. tingimuse täitmisele halvasti mõjuma :)
Endal KHS Navigator Mark II ja rahul. Tänu oma plastikkorpusele kerge, ei mõjuta kompassi, need triitium täpikesed "põlevad" väga kenasti ja ühtlaselt
ega vaja "laadimist" nagu fosfor.

1. leht 7-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/