Nõukogudeaegsed tööalased rinnamärgid

Märgid, medalid, ordenid, embleemid, mis tahes muud märgid, mis Sinu vormile ei teki iseenesest... Nendega seonduvad dokumendid. Muud sõjaväeteenistuse ja lahinguautasud.
Vasta
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Arnold Veimeri nimeline preemia. Milline märk või hoopis lauamedal käis siia juurde? Preemia ise asutati minu teada kaheksakümnendatel ja ei ole väga levinud.

Pilt

Pilt

Pilt
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Dokumendiga ( üsna suur aukiri ) huvitav:

Pilt

Pilt
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Selline väike vigur:

Pilt

Pilt
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

Kolmeteistkümnendal leheküljel on sama märk küll juba näidatud aga siin on koos dokumendiga. Saan ma õigesti aru, et märgi põhikiri on kinnitatud 1946. aasta 10. septembril? Kas on teada, mis aastani neid välja jagati?

Samuti nagu Ove märgil on ka sellel kasutuses maha käiatud "ROMAN TAVAST" kirjaga Tavasti mutter.

Pilt

Pilt

Pilt
foorum.rindeleht.ee
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Ka omalt poolt midagi. Pole sellist varem näinud ja ei usu, et neid on palju.


Pilt


Pilt

Pilt
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

tossom kirjutas:Ka omalt poolt midagi. Pole sellist varem näinud ja ei usu, et neid on palju.


Tunnistusi on trükitud 300. Küllap telliti ka märke sama kogus.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Nii, ons keegi varem midagi sellist näinud ? Mina vähemalt mitte. Varane märk, Tavasti kiri on mutikalt maha viilitud.

Neid üllatusi ilmub ikka jätkuvalt välja. Märgi pildid saatis mulle üks venemaa kollektsionäär, kelle kogus ta on.

Pilt

Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline