Kuulsuse II järgu orden

Märgid, medalid, ordenid, embleemid, mis tahes muud märgid, mis Sinu vormile ei teki iseenesest... Nendega seonduvad dokumendid. Muud sõjaväeteenistuse ja lahinguautasud.
Vasta
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Kuulsuse II järgu orden

Postitus Postitas OveT. »

Kui palju oli eestlasi, kes olid kahe järgu kavalerid?
Kuna tuli koos III järgu ja Vaprusmedaliga Eestist, siis võivad eestlasele kuuluda.
http://www.pilt.ee/view/643849/
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Nu Ma arvan, et see on originaal. Kuigi tal on medaljon suhteliselt kulunud on siiski kella sihverplaadi alumises osas näha tunnikriipse. Nimelt kui oleks korralik medaljon, siis orginaalil näitavad osutid kellaaega 11:52. Sellel Sinu piltidel oleval oleks siiski need tunnikriipsud nagu näha.
Sileda sihverplaadiga on variant kolm, snr alates ca 15 000.
Lisaks on tal veel mõned iseloomulikud detailid.

Mina ei tea täpset Eestlastest autasustatute arvu, aga ma ei usu, et neid palju on. Ka mul endal on Eestist pärit samasugune kompl. olemas kus on II, III klass ja vaprusemedal. Minu II klassi Kuulsuse ordeni nr on vist kuskil ca 24 000, III klass 90 000 ja Vaprusemedal oli vist miski 500 000. Ei mäletagi päris täpselt.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Jah, see on küll õige. III klass on 54310 ja Vapruse eest 554008.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist