Pisike näpuharjutus

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
timmpz
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 05 Mär, 2008 21:10
Kontakt:

Pisike näpuharjutus

Postitus Postitas timmpz »

Kuna ma ei ole eriline mehikeste meisterdaja,värvja siis on igast mudelist nad alles jäänud.Nüüd tuli aga mõte nad värvikihi alla matta ja kokku sobitada.
Nii siis hakkasgi mu DIO raam arenema .
Algul paar meest . Siis lisasin ka varustust.Lisaks panin sinna ülejäänud tanki roomikute lülisid.Traadist tegin puu jupi j.Selle kõik toppisin plastik karbi põhja . Ja päris hästi tuli välja .
Meeste näod pole kiita kuna see oli niisama näpuharjutus ,vaatasin kuda mul selline dio sobitamine välja tuleb.
Varsti on juba järgmist oodata.


Natuke siis tegevustest. püsti seisev,käega teise poole viitav on nagu mingi boss vms ja kamandab teist tööle (kaevama)
Üks imelik tüüp kes seal istub on relvastatud valvur.
Kogumõte on siis see et mehed ootavad vaenlase rünnakut ja üks neist kaevab kaitsevalle ja tassib roomikutükke kokku .
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas asjaajaja »

Kui see "boss" midagi üldse ütleb, siis kindlasti:"Mis te passite seal, tulge kaevake mind siit pasa seest välja!" Ega need kamandajad ja näpuga näitajad nii sügavale mülkasse ise ei roni, nad sitsivad ikka kusagil kõrgema/kuivema koha peal.
Ja püssimehele oleks võinud relva ikka sõrmede vahele sättida, muidu istub seal niisama käed laiali.
See traadist "puu" ei paista praegu küll puu moodi välja. Kui on proovitöö, siis olgu proovitöö - katsu see puu veidi rohkem puu moodi teha.
Jõudu tööle!
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Ehhhhh, ma ei tea!
Kelleltki nõu küsida pole?
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Täiesti tüüpiline olukord.Juhendajaid,kamandajaid on rohkem kui reaalselt töö tegijaid.

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Vaata aga, mille kõigega sa üritad rinda pista! Aga julge pealehakkamine on tihtipeale pool võitu, nii et pusi aga edasi - lahendamist vajavaid probleeme on sellise temaatika juures ridamisi, nii et avastamist-leiutamist jätkub lõputult.
Ma ei hakkaks kriitikat tegema, kuna, nagu sa isegi kirjutad, on tegu lihtsalt näpuharjutusega - seega siis mitmetest komplektidest pärit ülejäänud juppidega, kuid igaks juhuks postitan lingi siitsamast foorumist, võimalik et oled juba lugenud, aga juhul kui mitte, siis ega paha ei teeks: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=2144
Samuti tuleks dioraami plaanitsedes kõigepealt alustada ideest, kui on olemas hea kandev idee - et millist probleemi, emotsiooni, konflikti, mida iganes see dioraam peaks väljendama - siis on kõik ülejäänu lihtsalt teostuse küsimus, kui aga idee puudub, siis võib teostus olla ükskõik kui super, kuid publikut ta lähemalt vaatama ei kutsu.

Urmas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist