Churchill

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
timmpz
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 05 Mär, 2008 21:10
Kontakt:

Churchill

Postitus Postitas timmpz »

Nii eile soetasin endale uue masina .Selleks siis Churchill Crocodile. Põhjuseks see kuna ta kere juba natuke omapärane ja lisaks tal ka järelkäru taga + veel võimalus kahe masina vahel valida. (CHURCHILL CROCODILLE , CURCHILL Mk IV )

Churchill
Pilt

Kaanepildil on et see 1:72 . Tegelt mul 1/35 see lihtsalt teine kaanepilt.

Nii natuke infot masina kohta .

Kaal : 38.5 tonni

pikkus : 7.3 meetrit

laius : 3 meetrit

Meeskond : 5 liikmeline

Kiirus : 24 KM/H

Kasutuses oli 1941 - 1952

ehitati aastatel 1941-1945

ehitati neid 7368 tükki


Nende kahe masina (CHURCHILL CROCODILLE , CURCHILL Mk IV ) vahe oli see et Crocodille oli relvastatud peale kahuri ka leegiheitjaga ja seetõttu tal oli see järelkäru. Aga Mk IV oli relvastatud peale kahuri ka kuulipildujaga.

Pilt
Viimati muutis timmpz, 13 Apr, 2008 7:00, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
timmpz
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 05 Mär, 2008 21:10
Kontakt:

Postitus Postitas timmpz »

Nii kokku nüüd masinat 2 päaeva ehitatud. (eile ja täna)
Ja valmis ta ongi.
Sai algul ta roheliseks värvitud siis sai ta kollaka pesu ja lõpptulemus on minu arust super . Arvan et se mul parim mudel mis ma üldse teind .
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Soppa ma seekord väga palju panna ei tahtnud kuna elevandi juures tegin selle vea ja sain vasta päid ja jalgu.
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

Tead masin näeb iseenesest vägagi ilus ja muhe välja aga sa võiks sellisetele asjadele tähelepanu pöörata nagu trossid jne, trossid peaks ikka roostes, või metteli tooni olema aga kahtlen ,et nad rohelisesd olid ja kas 2 päeva pole mitte kiirustamine, isegi kui ma oma Grillet tegin(nädalakese) peeti seda kiirustamiseks :D
Aga Lõpptulemus mulle küll väga meeldib, mõnusalt soppane elukas :wink:
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Esimest korda elus näen käruga tanki :)

Tubli töö, näeb päris terviklik välja.
Ainult pane teemale nimeks Churchill - siis on hiljem hea otsingu abil ka sinu tanki leida nendel kes tahavad Churchilli näha.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nonii, nüüd on siis järjekordne kähkukas karbi kallal ära tehtud.. :wink:
Aga seekord on tulemus eelmisest kordades parem, nii et positiivne areng on lausa silmaga näha, selle eest tuleb sind igal juhul kiita!

Pori ja sopaga oled seekord palju tagasihoidlikumalt ümber käinud, mistõttu jätab tulemus hoopis realistlikuma mulje. Aga nagu janno8 juba kirjutas, oleksid võinud trossid metalseks värvida, samuti ka tagavara roomikulülid, viimastele oleks võinud ka veidi roostet lisada -ikkagi ligunevad pidevalt ilmastiku käes. Kuid tross reeglina ei roosteta - trossi südamik on taimne ja see on läbi immutatud spets. trossimäärdega, mis tõmbe korral, kui trossi läbimõõt väheneb, surutakse trossi kiudude vahele ja määrib trossi, et kiud liiga ruttu läbi ei hõõrduks. Roostetavad ainult vedelema jäänud vanad tossid, aga tankid ei elanud tavaliselt nii kaua, et nende peal midagi eriti rooste oleks jõudnud minna. Mina värvin sellised detailid tavaliselt eraldi ja pärast liimin juba värvitud masinale külge.

Samuti poleks paha teinud kõikvõimalikke pragusid musta lahusega toonida, see annab välimusele kõvasti juurde. Ja kui sa siis kõiksugu detailide viimistlemisega veidi rohkem vaeva näed, siis vaevalt et kahe päevaga valmis saad, aga iseasi kas selline sprint ongi vajalik?

Olgu veidi tuleks ikka kriitikat kah teha, või kuidas? :roll: :wink:
Asi on seekord eraldusmärkides - oled nendega ikka väga loominguliselt ümber käinud... Mõni üksik on õiges kohas, ülejäänud oled täiesti lambist peale lajatanud. Nende asjadega tuleb tegelikult täpset rida ajada, muidu saad soliidse militaarmudeli asemel kirju mänguasja, muud midagi. Nii et ära unusta järgmine kord küsimusi esitada, kui midagi peaks arusaamatuks jääma.

Urmas.
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Sinust saab kõva tegija kui Sa kiirust maha võtad ja kvaliteedile rohkem rõhku paned.Isegi sellise superkiiruse juures on töö päris hea.Silma jäi lõhkine kahuritoru.Kuluta järgmisel tankil üks õhtu toruga mässamisele.
Üllata kaasfoorumlasi järgmise tööga nii,et Sa teed seda vähemalt üle nädala ja hästi püüdlikult.

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
andrusan
Liige
Postitusi: 499
Liitunud: 16 Nov, 2006 21:48
Kontakt:

Postitus Postitas andrusan »

Tsiknat ja fossiil on juba kõik ära öelnud. Ega muud, kui pisut rohkem tähelepanu ja kannatust koostamisel ja küll hakkab tulema. Näha, et kätt Sul selliste asjade tegemiseks on. :wink:
Tervitused
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist