Lkw gl leicht "WOLF"

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Lkw gl leicht "WOLF"

Postitus Postitas skeletondude »

Sai siis sihuke elajas kokku käkerdatud:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Tagavaate peeglid jätsin ka ära, kuna üks kadus ära, ja ainult ühte jätta on ka imelik kuidagi, niiet jätan tolle ilma peegliteta.

Kommentaarid oodatud!

Marek
Viimati muutis skeletondude, 29 Dets, 2008 21:16, muudetud 1 kord kokku.
sujuvkala
Liige
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Juun, 2008 21:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas sujuvkala »

väga kena masin :).ausalt öeldes mul täpselt sama masin pooleli nii et on kust eeskuju vaadata aga selline küsimus et kas kojamehed ka külge paned?
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Kojamehed..Njah...Nondega oli selline lugu, et niikaua, kui maja ja sauna vahel, kus värvin, liikusin kaotasin väiksed jupid ära, niiet jäävad jah ära. :lol:
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

Ilus asjake, aga ma märkasin ,et tal oleks nagu peeglikohad olemas aga kas seal ka peeglid peaks olema?
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
Kasutaja avatar
irma31
Liige
Postitusi: 92
Liitunud: 22 Nov, 2008 17:35
Asukoht: rapla
Kontakt:

Postitus Postitas irma31 »

Väga ilus. Mulle meeldib.
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Tänud!
janno8 kirjutas:Ilus asjake, aga ma märkasin ,et tal oleks nagu peeglikohad olemas aga kas seal ka peeglid peaks olema?
Esimeses postituses kirjutasin, et kaotasin ühe peegli ära, ja ühe peegliga tundub natuke imelik, aga ma püüan midagi tollest arendada.

Uued pildid tulevad ka homme, praegused mitte kuidagi ei näita masinat õieti. :?
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas scout22b »

Endal kah sama masin riiulil seismas, ise tegin küll opentop variandi. Vaikselt peas on selline idee, et tahaks proovida, mingit korralikku SF G-wagonit teha, ei tea kui kas keegi on näinud millised Danskade recce masinad Helmandis on. Ma kahjuks pilte ei leia praegu nendest. Muidugi niipea ma seda ilmselt tegema veel ei hakka... Ei ole veel nagu aimugi, kust lisa juppe saada ja kuidas neid soomusplaate sinna panna jne. :D nii et palju mõttetööd ja kunagi ehk tuleb kah :D
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
Subjekt on vinge, AGA ....kulla mees miks ta NII sopane on...olen sellise aparaadiga ringi sõitnud, ja päris sodistes kohtades , aga selliseks ei ole ma teda kuidagi saanud :) .ja kahju , et ta on "käkerdatud"...Kaitseväes ju sellised kasutusel..materjale kui palju....muidu peris hea töö...
Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Pole sellel mudal viga midagi. Mina kui "puurija" väidan, et kõik 4x4 ja roomikulised peavadki mudased olema, muidu pole mõtet neid omada!


Katuse ja esiklaasi vahelt paistab ka valgus läbi - kas see tuleneb katuse tüübist?
Ja vabalt võid panna ainult ühe peegli. Peeglite küljest ära sõitmine metsas on ju tavaline.

lahe mudel, tee sinna mingi õnneliku näoga figuur ka kõrvale, kellel suunurgad mudased :)
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
andrusan
Liige
Postitusi: 499
Liitunud: 16 Nov, 2006 21:48
Kontakt:

Postitus Postitas andrusan »

AGA ....kulla mees miks ta NII sopane on...olen sellise aparaadiga ringi sõitnud, ja päris sodistes kohtades , aga selliseks ei ole ma teda kuidagi saanud
Mulle see just see sopp külgedel meeldib ja oma enda kogemusest (küll mitte konkreetse nasinaga) võin väita, et metsas/karjääris sõites saab ikka veel palju rohkem mudaseks keerata. :twisted:
Kojamehed ja peeglid võiks küll külge aretada...
Tervitused
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

See on hea, et lubad uued pildid panna. Säti siis masin nii, et valgus langeks mudelile kaamera poolt. Praegu on nii, et varjud on fotoka poole ja masin on korralike piltide saamiseks alavalgustatud.
See muda ja sopa teema on üldse delikaatne. Kui plaanid mudelit riiulil eksponeerida, on teda siis vaja nõnda käkkida? Seda enam et sopp on masinal üpris ebaloogilistes kohtades. Rattakoopad on aga päris puhtaks jäänud. Mõtekas oleks vaadata mõnda poris ukerdanud jeepi ja proovida jäljendada oma mudeli peal. Kahju on mõistagi juhist , kes läbi porise tuuleklaasi mitte muhvigi ei näe ja roolib masinat, pea küljeaknast väljas.
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Samal arvamusel Lucianoga, 4x4 sõiduk ei ole 4x4, kui ta sopane pole. 8)

Aga njah, eks mõndadesse kohtadesse ei sattunud üldse muda, lisan uued pildid siis, aretasin nüüd kadunud peegli asemele mingi traadijupi, mis peaks näitama, et peegel on peale metsas kihutamist kuskile maha jäänud.

Muda kohta veel, püüdsin teha toda nagu oleks masin vihmase pori sees sõitnud, ja siis ära kuivanud.

Uued pildid, loodan, et tulid paremad:

Pilt
Pilt
Pilt

Siis pilt lähemalt mudast, ei ole tegelikult ju nii mudane, minu meelest:
Pilt

Marek
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Ilus. Kui sa veel ise sellele elukale veel mustad numbrid ka saaksid, siis oleks tore.

Mis räpasusse puutub, siis tegu on veel päris puhta masinaga. Ise sai selle aasta Kevadtormil oma asju sama elukaga aetud ja ka mööda Aidu põlevkivi karjääri teid sõidetud. Selline märg aeg oli ja kogu see põlevkivitolm oli muutumnud märjaks pläustiks ning auto oli pärast üleni teist värvi ja nagu tsemendiga kaetud. Eriti veel kuna sai natuke maad selle hirmsa asja, mille nimeks peaks Belaz olema, taga sõidetud.

Äkki leian mõne pildigi.
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Tänud, masinat Eesti numbrites eriti tegema ei kippunud, aga mõnda aega tagasi sai soetatud Revelli MAN 6x6, veok, toda tahaks Eesti numbrites teha küll.

Peaks Unimogi ka kuskilt otsima, kuna mulle on need kergeveokid-maasturid meeldima hakanud. :P
Peeter144
Liige
Postitusi: 279
Liitunud: 28 Mär, 2006 19:21
Kontakt:

Postitus Postitas Peeter144 »

Masin on lahe. See sopa teema on igaühe enda südametunnistuse teema, aga kui sellise sopase tegid tee vähemalt rehvimuster poriga kokku.
Tiger(Panther) tank, run! - Ameerika vanasõna
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist