Kujud

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
irma31
Liige
Postitusi: 92
Liitunud: 22 Nov, 2008 17:35
Asukoht: rapla
Kontakt:

Postitus Postitas irma31 »

Need kujud on väga ilusad. võiks endal ka terve armee sihukesi olla.
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Avaldab muljet.
Teades, et 1:72 figuur ei ole sugugi nii suur kui nendelt fotodelt paistab on tulemus suurepärane.Kui ma sellist ratsanikku laua peal vaatama peaks siis mina tema nägu ilma optiliste abivahenditeta igatahes uurida ei saaks ja husaarile kohustuslikud vuntsid jääksid nägemata.

Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
feig
Liige
Postitusi: 83
Liitunud: 09 Veebr, 2008 20:09
Kontakt:

Postitus Postitas feig »

küsimus: et kust sellsieid kujusid saaks osta, eelkõige oleks II ms kujudest huvitatud
Kasutaja avatar
Harrier
Liige
Postitusi: 93
Liitunud: 18 Mai, 2005 23:13
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Harrier »

No ma ei saa aru lihtsalt. Mida rohkem ma seda foorumit loen, seda lollimana ma ennast hakkan tundma ja oma tegelinskeid häbenema. Te panete kõik oma masinad ja figuurid kokku, värvite ära. Ma teen ka seda, kuid kõike vastupidi ja hoopis teist moodi. Kuigi egas ei olegi vist seda õiget varianti, kuid vaadates youtubest videosi ja teie tehnikat, siis hakkab tekkima tunne, et vaja midagi katekooriliselt muuta :D

Hussaarid on võimsad. Tubli töö.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Tänud kiitmast..
Sihukesi sõdureid saab põhimõtteliselt igast "hästivarustatud mänguasjapoest" ja kaubamajast.. Jukus on näiteks päris suur valik.
Mina ei jõua alati ära oodata, millal nad meile saabuvad ja tellin väljamaalt..

Kui on raskusi suurusest arusaamisel siis siin on pisike võrdlusmoment..
Pilt
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

1/72 figuure on hea valik ka lasnamäel, punase tänava mekas. Neid hussaare vaadates tekib tahtmine uuesti hakata pisimehikesi võõpama. Väga hästi tehtud. Kas kasutasid luubi abi või tegid palja silmaga?

Levar
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Ikka palja silmaga.. igasugu luubid lihtsalt segavad..
Siin mõned värskeltküpsetatud.. otse praegu pintsli alt tulnud ja alusele kleebitud.. värvgi pole veel kuivanud..
Otsast lõpuni omad.. voolitud, vormitud, tinasse valatud, värvitud..
ees marsib lippur kes jäi silikoonvormi kinni.. lippu ei õnnestunudki enam päästa. Tegemist on prantslaste Lyoni rügemendiga Austria pärilussõja ajast ehk umbes aastast 1740. Vähemalt värviskeemi poolest, tegelikult olid neil vertikaalsed taskud. Selle rügemendi juures meeldib mulle eriti nende lipp - sinimustvalge.. :wink:
Pilt

Ah jaa.. mõõtkava on siin veelgi väiksem.. 15mm.. seda siis jalatallast kuni silmadeni. Sellist suurust kasutatakse juba eranditult mängimiseks.. mitte riiulite ehtimiseks.
Kas meil Eestis kah wargamereid leidub ja lahinguid peetakse?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Püha püss!

Sa võik siia eraldi teema teha ja oma sõdurid üles riputada. Kindalasti oleks vahva kogu figuuride nikerdamise protsessi näha kuni valamise ja värvimiseni välja.
Ise pusin 1/35 figuuride voolimisega ja vahva oleks näha kuidas veel pisemaid tehakse.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Püha püss tõesti! Siin läheb ikk eriti huvitavaks. Pole küll minu huviala, aga pean ära ütlema et pagana ilusti tehtud ja peenelt värvitud. Ja ise valamine annab asjale veel hoopis teise tähenduse ja lisväärtuse!
Sho kirjutas: värisevate kätega kobakäpp (nagu mina) võib eriti pingutamata rahuldava kujukese värvida..
no ja selle peale ütleks, et haruldaselt hästi värisevad sul need käed
igatahes:)

Tee kindasti oma teema.

Kk
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Tänan, tänan..
Muide.. ega see 15mm pole sugugi alumine piir. Mängitakse ka 2mm ja 4 millimeetristega. Kuigi mina ise arvan, et alla 6mm võib juba lihtsalt baasidega mängida.
6mm, tallast silmini, on siis sihuke..
Pilt

Aga 1:35 on minu jaoks juba tõelised hiiglased.. sinna läheb nii palju materjali, et mul pole lihtsalt niipalju raha, et seda endale lubada.. :wink:
Võtke teed ja tulge homme jälle..
andrusan
Liige
Postitusi: 499
Liitunud: 16 Nov, 2006 21:48
Kontakt:

Postitus Postitas andrusan »

On ikka andekaid tegijaid siin palatis! Ma juba peris õnnelik siia sattumise üle.
Krt, minu mõistus ei võta, kuidas saab nii pisikesi asju värvida.
Äkki viitsid mõne tegelase valmistamist koos piltide ja tehnoloogiaga a`la Paravoz, lähemalt tutvustada. Oleks pagana huvitav lugemine/vaatamine.
Tervitused
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Täiesti võin.. Husaari valmistamine on just selliselt dokumenteeritud.
Ainult ma ootan ära, kuhu kataloogi need pildid sõjamängurite saidil lõplikult tõstetakse. Oleks ju ebameeldiv kui lingitud fotod ühel hetkel seletuste juurest lihtsalt ära kaovad..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

See viimane sobiks 1/35 mõõdus lapsele nukuks kätte :)
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Käisin sobrasin veidi ajaloos.. need on mu esimesed isevoolitud kujukesed.. 1:72
Ei uskunud siis isegi, et nii väikesi on võimalik voolida.. aga tuli välja, et imelihtne.. palju lihtsam kui suuri..
Pilt
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Jube lahe - eriti head on molud ja lokid :)

Räägi natuke sellest sõjamängurlusest ka?
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist