Shoguni urgas..

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

korraks käis ka peast läbi mõte. eriti sõbral... aga ma seletasin talle, et: meill on kahe peale saksa kiiver ja rootsi märulimendikiiver - selles osas tülisid ei teki. AGA: meil on ainult ÜKS MP-40 plastikkuulidega tulistav hiina makett ja ainult ÜKS paar Viru Valge vuntse... seega jääb ürituse vahendiline pool meie jaoks pisut kasinaks. ja katsu sa siis kahe kiiviri, ühe automaadi ja ühe paari vuntsidega etendada Varuse kadunud leegioneid või Madispäeva lahingule eelnenud operatiivstaabi nõupidamisele järgnenud joomingut vms...

Aga, mehel peab hobi olema ja on tore, et vähemalt teised jõudsid...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Voolisin hommikul prantsuse füsilieeri esikülje.. 15mm ehk 1:100..
Jossile Metsast ei saanud tikku juurde panna, muidu oleks pilt kaks korda suurem tulnud ja hulk kasutult tühja pinda lisandunud.. :wink:
Pilt
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Shokene kallis!
Ma ei saa aru mis sul viga on? Valutab kuskilt? Pitsitab midagi? Miks sa end piinad? Miks end arutul kombel piitsutad?!
Müstiline vend!
Aga, kas see musket ei ole ehk liiga palgiliku kabaga? Nagu tassiks noorendikust virutatud kuusepoissi? Nina on ka liig suur-on´s ta Buratino sõber? Või olen ma millestki valesti aru saanud? Muidu on see mõõtkava liiga ......!!!
:)
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5565
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Surmaingel kirjutas: Nina on ka liig suur-on´s ta Buratino sõber? Või olen ma millestki valesti aru saanud?
prantslane, võib-olla isegi gaskoon...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Surmaingel.. kust sa nii täpselt tead? Sa oled vist suur shamaan!
Muidugi mul piinab ja pitsitab.. ma pean nimelt ära otsustama, kas osta sihukesi mehikesi juba valmis kujul ja kulutada neile 20 tonni.. aga nood, olles küll suht kenad, on siiski 3mm standardist suuremad ehk vormist väljas.. või siis voolida ise.. ja õiges mõõtkavas..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2112
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

Ota... vabandust, et oma nina nüüd võõrasse pirukasse topin. Aga 20 tonni!!! Sho, mis sa ostad neid kiloga kokku või?

...või, on need sealt seest kuskilt kullast, et nad nõnda palju maksavad?
MK88
Liige
Postitusi: 42
Liitunud: 13 Aug, 2009 12:49
Asukoht: Weissenstein
Kontakt:

Postitus Postitas MK88 »

Eks neid koguneb ja koguneb... asi sedasi siis 20K sinna investeerida on... :wink:
Peab ikka hea nägemine ja kindel käsi olema et selliseid pisikesi vigureid vrvida.. :)
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Kiloga jah.. metallfiguurid.. 10 krooni tükk..
Ratsamees on kaks tükki ja kahur neli..
ja kuna on parim saadaolev toodang.. siis maksab kaks korda rohkem kui konkurentidel..
ja ma ostan, kui ostan, peaaegu kogu sortimendi..

imestada pole siin midagi.. see gigant, kelle ma siin eespool punaseks värvisin, maksis juba üksikuna 280 krooni..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

oijah, tikk ka enam pildile ei mahu. Ilma tikuta mõjub lahjalt, mmpaber ei loe , seda oskab iga titt ka sobivas mõõtkavas joonistada :wink: Ikka peab olema võimalik võrrelda mingi teada tuntud esemega.
Aga nagu ma aru saan on tegu teatud mõttes masteriga ja järgnevad valad juba metalli ?

Noid kiloga ostetavaid metallfiguure õnnestus ilmselt soomes modelexpol näha, hirmus suur armee oli lauale rivistatud. Mõtle misuke segadus võib tekkida kui nende keskele mänguhoos täring veereb , nigu kartetš ruudus , suurem mõõtkava on ikka kindlam. :lol:
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

Tundub, et 1:100 mõõtkava on suht meelevaldne.
Kuidas muidu aru saada figuuri 15 mm. kõrgusest.
Aga noh, 19 sajandi klimaatilised tingimused olid karmimad, kui tänapäeval. Ikaldusi esines üle aasta ja näljahädad ei olnud haruldased.
Eks see kõik kajastus ka tolleaegsete inimeste mõõtmetes.
Ehk ei olegi siis kummaline, et püssimees on pooleteist meetri pikkune ja arvestades kidurat üldilmet, ka katastroofiliselt alakaaluline.
Seda hämmastavam on väikemehe sitkus: hoida sellises poosis tolleaegset musketit käiks ka tänapäeva rammumeestele üle jõu.

Igal juhul, vägev töö!
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Täring ei tee neile midagi.. nad on kolme või kuuekesi kindlalt ühe aluse küljes kinni ning püsivad kui kalju..

Kui õnnestub, tuleb tast master jah.. aga enne tuleb talle tagumik ja muu träni ka taha voolida.. see on ainult esikülg, üritan ilma skeletita voolida..

Figuuri 15mm suurusest tuleb aru saada nii, et 15mm on jalatallast silmini.. pealaeni on veel millimeeter.. nii et 1:100 mõõtkavas on tegemist meeter kuuekümnese tegelasega.. mis on üsna normaalne. Austria liinijalaväe keskmiseks pikkuseks oli 1.65

Ja mis musketi hoidmisse puutub.. siis see oli sadakond aastat standardiks.. üks kahest peamisest hoidmisviisist.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Postitus Postitas Seersant Steiner »

oskad sa õelda millist vallejo värvi saab kasutada jaapanlase nägude värvimiseks ja neegrite omaks ka kuna mul on võimalus tellida vallejo värve siis sooviks teada seda palun teid
Viimati muutis Seersant Steiner, 19 Aug, 2009 10:10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

alustab algusest: need värvid on Vallejo...

aga vastuseks sinu küsimusele:
oskad sa õelda millist vajello värvi saab kasutada jaapanlase nägude värvimiseks ja neegrite omaks
vastus on: kõiki saab. saab nii punast, sinist kui ka rohelist. usu mind saab küll...


ülejäänu osas võtab interneti ja inka õpiku kätte ja asub tööle... kaugel see septembrikuugi enam on

jõudu..

edit: et näida parema inimesena, kes ma tegelikult pole, võib tutvuda tootekataloogiga. http://www.acrylicosvallejo.com/Extras/ ... elismo.pdf

saab ka alla laadidia, ilusti ka inglise keeles. võib ennast ogaraks valida.


endiselt: jõudu..
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

palun aita nimelt tellisin gartaago sõtalased ja olen nõutu milliste valio värvitega värvida see neger jasee suur elevant mu bisike pea ei võta kinni
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Offtopic siin teemas, aga hädalist tuleb aidata. Elevant on loomulikult sinine, vaatasin just Bumbo raamatust järele. Ja kartaagolane pista lihtsalt suvalise musta värvi sisse, las nati aega liguneb siis võta välja ja tee kaks (valget) täppi kohta kus võiksid silmad paikneda. Ja siis poleeri valio toodangu abil läikima. Nii lihtne see ongi ;)

Teemasse ka . Millest sa , Sho seda pisisõdalast voolisid ja millest sa pärast vormi teed ? Täitsa huvitav ettevõtmine iseenesest.

Ja Hertsogile aitähh väga hea lingi eest !

edit: Hetsogi antud tabelis on ilmselt parim värv neegri värvimiseks 70.950 Negro 169 , elu on lihtne kui on hea tabelid olemas ;)
Viimati muutis Joss Metsast, 19 Aug, 2009 19:11, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 24 külalist