eesti ft-17

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

eesti ft-17

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Pilttegemist siis mengi toodanguga ja esimene pilt .
Viimati muutis Seersant Steiner, 26 Juul, 2018 18:29, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Das Tiger
Liige
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Dets, 2010 23:56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: eesti ft-17

Postitus Postitas Das Tiger »

Väga põnev, väga põnev! Selliseid isendeid on siin foorumiseinte vahel vist ennegi olnud, materjali mida kiigata igatahes jagub. Natuke arusaamatuks jääb see terav, voolava väljanägemisega mass vanni servades, on ta majavamm või seebivaht? Järsku annab kuidagi trimmida veel. Värvidena kasutad emaile? Tundub, et pigmendi ja lahusti segunemine on raskendatud olnud. Jääme ootama arenguid, olgu ta siis tõelise magnum opuse vääriline projekt.
[i]There is no escape from the enemy within[/i]
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: eesti ft-17

Postitus Postitas Hertsog »

oh sina heldene aeg. minu hämmeldunud rõõmu ei suuda rikkuda ka ei lohakas pintslitöö ega ka mitte kahtlane krohvisegu mudeli sisekülgedel. selles osas julgen soovitada isetasanduvaid plaatimissegusid. need ilmselt jäävad vähem turritama... täpselt ei oska öelda, kuna ma pole neid mudelite puhul ise kasutanud.

meistrimehele aga julget jätkuvat pealehakkamist ning kindlasti ka tugevat meelt rahva ovatsioonide vastuvõtmisel. ootame arenguid.

täiendus: kuna mul polnud au näha seltsimees ft-autori originaalpostitust, mis ilmselt oli mõeldud erutunud vastukajana minu entusiastlikule postitusele, ei oska ma hinnata kogu soojust mis minu suunas teele pandi. väha kahju.
aga kuna jaanipäev on läbi ja jõulud seega pmtselt käes. siis ma võtsin maha oma tervitava osa postitusest ning jätsin alles ainult konstruktiivse kriitika osa. sai ju parem!
Viimati muutis Hertsog, 27 Juul, 2018 10:13, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: eesti ft-17

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Üksköik mida ma teen(vöi ei tee) ikka sama jorin Hertsogi poolt. viimane kord kui ma midagi üles panen.
Viimati muutis Seersant Steiner, 26 Juul, 2018 20:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: eesti ft-17

Postitus Postitas kalle »

Nii.. teen ettepaneku nüüd nii, et kahe viimase postituse sisud saavad nende loojate poolt ise veidi muudetud.
Tegelikult on ju väga hea, et töö käib ja lootust on näha ka vastavat lõpptulemust. Seega las igaüks toimetab vastavalt oma võimetele ja püüdkem ikka anda konstruktiivselt seda kriitika moodi asja. Ja asi pole ju sugugi nii hull, täitsa tore algus.. las see ft nüüd kujuneb ja valmib.

Natuka nagu kohtunikuna ütleks, et hr steiner eks sa ole ikka aegade jooksul veidi põhjust andnud mõningatele arengutele, aga siinkohal siiski arvan, et üldise rahu huvides oleks hea, kui me hoiduks nii lineaarsetest hinnagutest hr hertsog.

Seega oleks nüüd ilus kui te mõlemad astuks sammu tagasi ja lähme eluga edasi. Mul oleks lihtne inetu sisu lihtsalt kustutada, aga äkki te teete seda siiski ise vastavalt südametunnistusele:)

Ja peale seda kui veepind on rahunenud, soovitan selle töö kajastamisega ikka edasi minna. Esiteks usu mind sa ei suuda oma lubadust pidada ja kas on vaja? Tee asju, mõtle järgi miks midagi on nii läinud ja küll lõpuks muutuvad ka muud asjad.

Kk
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: eesti ft-17

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Pilt
Pilt
Pilt

kalle võiks eelneva hertsogi mula maha kustuda! igatahes teen edasi ja diorama plaadi tööd hakkan varsti tegema
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: eesti ft-17

Postitus Postitas vaoinas »

Noh, tuleb ju küll seda materjali järgmise aasta Suureks Võistluseks siit.

Paar silma hakanud probleemi ka:
- Eesti FT-17'tel ei olnud roomikute sponsoonil seda ovaalset Renault' embleemi. Sponsooni tagaosas veoratta juures oli selle eest aga ümmargune ava ja sellest eespool veel üks ümar serv sponsooni küljel.
- Eesmised suured pingutusrattad olid Eesti omadel kõigil teisetüübilised terasest rattad, mitte puidust. Sul on seal mengi karbis need täitsa olemas ja saad välja vahetada.
- Juhi istme ja seljatoe värvivalik on väga kummaline. Vaevalt et need tegelikkuses punasest lateksist olid.


Kristjan
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: eesti ft-17

Postitus Postitas Seersant Steiner »

ma värvisin juhendi järgi ... revelli akrüüliga
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: eesti ft-17

Postitus Postitas Hertsog »

saan aru, et andekas meister jõuab mitmeid korraga, aga kuidas muidu antud teemat esitav mudel edeneb?
kas on arenguid? on oodata et Suure Auhinna tööl osaleb?

usun, et epale minu on vele ka teisi põnevil foorumikülastajaid. ära piina publikut!
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist