www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 30 Sept, 2020 6:17

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tartus Hobipood!
PostitusPostitatud: 08 Veebr, 2009 21:37 
Eemal
Uudistaja

Tartu Hobipoodi jõuavad alates homsest müüki suurem kogus plastik- mudeleid firmalt ACADEMY!
Tegu veel väikse kogusega mis kokku tellitud. Nüüd saadaval erinevaid sõjamehi erinevatest aegadest, teine maailmasõda kuni tänapäevani välja. Tamiya ja Akademy väljalaskes.
Militaar ja tsiviil käibes olnud või olevad lennukimudelid, erinevates mastaapides.

Tule ja tutvu uue kauplusega aadressil Akadeemia 1.

Viimati muutis frank40, 09 Veebr, 2009 9:53, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

Teema pealkiri: Re: Tartus Hobipood!
PostitusPostitatud: 08 Veebr, 2009 22:33 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Minu jaoks väga hea uudis, kuna Tartus teisi hobipoode nagu polegi ning elan ka suhtkoht lähedal Tartule, niiet peab kunagi ka ära käima seal.

Aga huvitab ka see, et kas mingit suuremat valikut humbroli/revelli/model masteri värve ka seal leidub?

Saan aru, et uus pood jne. aga kas on ka plaanis hakata müüma Trumpeteri, Dragoni ja muude suuremate firmade tehnikat ja figuure?

Igatahes, head uudised, nagu ütlesin. 8)

Marek

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 08 Veebr, 2009 23:47 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

On tore küll jah.

Kuid kuigi selle mudeliteosa modereerimisega väga karmilt ei tegelda, on siiski nii, et mida rohkem uusi teemasid, seda rohkem risu foorumis. Ei ole nagu keeruline korra foorumile pilk peale visata ja mingid asjalikud seosed tekitada, enne, kui nimetissõrm klõpsu nupu "UUS TEEMA" peal teeb. Ehk siis mudeliteemas on näiteks juba olemas kleeps "mudelite info... kus müüakse mis hindadega uudised jne...". Teine üsna paslik variant oleks olnud veel kleeps "Sahinad".

Samuti ei murra selgroogu korra oma postitus läbi lugeda ning vead parandada, enne kui "SAADA" ära laksitakse. Ma saan aru, et kiire elu ja värki, eriti pühapäeva õhtul, aga kui su jutt on väärt foorumisse üles riputamist, siis vaevu see vähemalt korra läbi lugema.

Lugupidamisega
Kristjan

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Veebr, 2009 1:37 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Vend vendlus, õde õelus. Oh sind õekest küll :shock:

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Veebr, 2009 11:51 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Ma saan aru, et vahva sõnademäng ja puha ja et läheb juba teemast välja, kuid mingi enesekriitika võiks ju inimestel olla, et asi ei muutuks Delfi kommentaariportaali taoliseks läbuks. Siin ei tegu mingi isikliku õelusega - õigekeelne kirjutamine, oma postituse läbimõtlemine ja selle õige teema alla paigutamine on üsna elementaarsed asjad, eks?

Tsiteerin siin foorumi reegleid:
Tsiteeri:
Foorum on jagatud alamfoorumiteks teemadena kui ka kronoloogiliselt. Foorumisse postitamisel tuleb järgida postituse sobivust alamfoorumisse. Enne postitamist tuleb veenduda, kas sellel teemal ei ole juba tehtud postitusi ning juba avatud teemat. Lihtsaim viis selleks on otsing foorumis mõne oma teema olulise märksõnaga.

Postitamisel tuleb täita järgmisi reegleid:
- postita sõnum sobivasse alamfoorumisse ja võimalusel juba eksisteerivasse sobivasse teemasse, siis on ka loota et see jõuab kõige kiiremini õige adressaadini
- enne postitamist veendu, et sel teemal juba ei ole postitusi, kasuta selleks foorumi otsingut

Ei ole ju keeruline.

Ma saan, jah, aru, et konkreetne teema on üsna reklaamimaiguline ja paistab tõesti paremini välja eraldi teemana, kui mingi kleepsuteema all, kuid see ei ole siin mingi Prisma reklaamisein.

Ning lõpetuseks näitab ka keelekasutus inimese suhtumist foorumikaaslastesse ja oma emakeelde üldse. Kokku ja lahku kirjutamine, komade, ning suur- ja väiketähtede kasutamine ei ole mingi raketiteadus - see on põhikoolis õpitud asi ja ma eeldan, et siinsed inimesed on vähemasti põhikooli lõpetanud.

Kristjan

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Veebr, 2009 14:34 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Mina poetaks siia vaid niipalju, et:
Sa ajad tegelikult väga õiget asja ja kõik on õige, aga ma lihtsalt mainiks nii ääremärkuse korras, et asi ehk pole nii hull, et vajaks kohe nii jõulist sekkumist?
Tahtsin lihtsalt öelda, et olles ise päris tihedasti olnud ringuses erinevates listides ja foorumites rohkem kui 10 aastat, pean mainima, et see alafoorum siin on kindasti kõige viisakam, (mis peamine) teemas püsivam ja üldse ünsagi netiketti järgiv kooslus. Mis muidugi ei tähenda, et väike järelvalve poleks vajalik.
Aga võibolla olengi valel teel kui nt arvan et äkki polnudki nii vale liigutus sellise tähtsa sündmuse puhul, nagu uus pood, ka uus teema teha. Või olen ma ühes teises foorumis modena tegutsedes liiga paksu naha kasvatanud? Lihtsalt tahtsin öelda, et ehk pole siinkohal põhjust liiga suurt tormi tekitada.

ps:
ühe lause kohta tahaks veel mainida

> ma eeldan, et siinsed inimesed on vähemasti põhikooli lõpetanud.

nimelt, et mina oleks küll väga õnnelik, kui keegi ei eeldaks midagi. Lihtsalt mul on tunne, et ühes hobiga seoses olevas foorumis ei oleks see ehk liialt vajalik.

Kk

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Veebr, 2009 15:35 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
> ma eeldan, et siinsed inimesed on vähemasti põhikooli lõpetanud.

nimelt, et mina oleks küll väga õnnelik, kui keegi ei eeldaks midagi. Lihtsalt mul on tunne, et ühes hobiga seoses olevas foorumis ei oleks see ehk liialt vajalik.

No asja allmõte oli, et millegipärast inimesed kipuvad arvama, et kui keskkonnaks on internet, siis on järsku keelekasutus vaba, nn. typo'd on tavaline nähtus ja kirjavahemärgid tuleb asendada smiley'dega. Tegelikult on ju kogu elementaarne õigekeel õpitud kusagil hariduse algtasemes ja ei ole raske korra oma kirjutatud tekst üle lugeda ja vajadusel redigeerida siit-sealt.

Tsiteeri:
Aga võibolla olengi valel teel kui nt arvan et äkki polnudki nii vale liigutus sellise tähtsa sündmuse puhul, nagu uus pood, ka uus teema teha

Kui uus pood väärib uut teemat, siis väärib ta kindlasti ka sisutihedamat tutvustust, kui lihtsalt müügiportaalimaiguline tekst.

Lihtsalt minu arvates on viimasel ajal tohutult tekitatud mingeid tühje teemasid, kus lauseehitus on segane, sisu läbi mõtlemata ja üldse jääb mulje, et postitus on tehtud selleks, et postitus teha. Aga võib olla on see ainult minu isiklik kiiks ja paranoia.

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Veebr, 2009 19:10 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Oi kui tore uudis!!!!!! vähemalt ei pea mudelit nüüd nõudma kuskilt tallinnast sugulastelt. küssa, kas seal müüakse ka automudeleid peale militaartehnika??

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Veebr, 2009 19:14 
Eemal
Liige

heh täna sai sealt endalegi chinook 1:48 kopter soetatud:)

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 28 Veebr, 2009 20:07 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

mis need poe lahti oleku ajad on

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10 Apr, 2009 18:49 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

lahti paistis see pood olevat E-R9-18 L (vist)9-14
Keldripoeke, väljas algul suuri silte pole näha aga tuleb riia poolt minnes vaadata paremal pool aknakesi.

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13 Apr, 2009 18:20 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Suur valge maja, minna edasi majanurga taha leiad keldripoe. Seal üks silt kh. Palju tooteid polnud aga rohkem oli seal erinevaid raadioteel juhitavaid masinaid. Ka stardipüstoleid ja leti taga paistsid mõned figuurid.

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 25 Mai, 2009 22:51 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Mulle meeldis et see info oli eraldi teemana. Hakkas kohe silma. Poolepealt ei oskaks ka hakata ju kohe otsima et kus teemas siis midagi just on. Ikka viskad ju kõigepealt teemadele pilgu peale. Reklaamina see ei tööta üleüldse sest tegeliku reklaami teeme ikkagi meie omavahel. Mina käisin sealt hea meelega läbi. Esimese hooga ei leidnud ülesse mis on küll poeomaniku suur viga aga pärast helistamisi sain ikka kindlustunnet seal ümber maja kolada ja ülesse leidsingi. Mudelivalik väike aga selle eest oli pahtlit mida ma tikutulega taga olen otsinud. Kahjuks jäi ikkagi äri tegemata sest ei saanud kaardiga tasuda. Ei teagi millal sinna lähen aga kui keegi siin ikka mainib et mida uut kaupa on toodud siis ehk võiks isegi veel minna. Mina soovitaks muidugi võimaluse korral natuke rohkem poel keskenduda ka plastikmudelite haigetele sest pahtel, muukviil ja liimipott on natuke vähevõitu edasijõudnutele. Ega siin Tallinnas see asi muidugi suurt parem ei ole.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid