Nashron

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Nashron

Postitus Postitas Arf »

Tõestuseks, et ka mina pole käega löönud, laen siia üles oma poolikust Nashornist mõnest pildid. Vaikselt asi edeneb ja suuri kalasi pole olnud. Parandusi pole veel teinud ja kõik asjad, mis ilma liimita küljes või koos püsivad, ei ole liimi saanud. Tegelikult on mul siia pooliku mudeli panemises tagamõte ka. Nimelt olen netist enamikul juhtudel vaid muuseumieksponaatide pilte leidnud. Ons´ kellegil kaasfoorumlastest minuga Nashorni sõjaaegseid pilte jagada? Eelkõige kamo ja muu säärase jaoks.

Mõõtkava nagu ikka see sama masohhistlik 1/72. Mudel mõõtkava kohta vägagi detailne ja omaette teema on igast kange ja rattakesi suurtüki külge saada.

Pilte ka.

Mõned detailid olid sellised.
Pilt

Tundub nagu oleks määrdunud. Natuke on kah.

Pilt

Sellise mõõtkava juures ei anna roomikutega eriti midagi teha.
Pilt

Pilt


Mina, Arf.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Pilt
Pilt
Pilt
- 44 525.schwere Panzerjägerabteilung
Pilt
- 44 Prantsusmaal
Pilt
- 44 Poolas
Pilt
- 45 Breslau
Pilt
- 43
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
Sturmmann
Liige
Postitusi: 191
Liitunud: 02 Juun, 2005 15:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Sturmmann »

Pilt

Pilt

Pilt
Lyon,Prantsusmaa,suvi,1943.
Pilt
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nonäedsa, pilte juba üksjagu, kui juurde vaja - anna teada - mul on neid kataloogis veidi alla saja, aga hoiatan ette: sorteerimata... Ja maht on veidi üle 10 mega.

Algus on sellise kribu skaala jaoks igati tasemel ja see roomik ei tundugi eriti hull, nii et anna minna!

Urmas.
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Tänud. Vast teeks kerenumbri 301 või 222 järgi. Luchs oleks muidugi kergema vastupanu teed minek.
Kasutaja avatar
Sturmmann
Liige
Postitusi: 191
Liitunud: 02 Juun, 2005 15:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Sturmmann »

Kui on huvi teha nimeline masin.Mis sellise skaala juures küll väga kerge pole.Siis veel mõned pildid.

Biene
Pilt

Falke
Pilt
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Ega selle skaala juures see eriliselt kerge ei ole jah. Millegipärast jäi mulle mulje, et Revell oli kaasa pannud ka Luchsi dekaalid, aga on hoopis teised kaslased nagu Löwe, Jaguar, Panther ja Puma.

Muidugi on veel võimalik ise kiri tekitada, aga pintsliga ma küll end piinama ei hakka.

Selline küsimus ka tarkadele.

Ütleme, et masina meeskond tegi talvekamo oma loomale peale põllul olles. Ehk siis ämbritega värvi ja heal juhul ikka pintsliga laiali. Nüüd küsimus, et kas talvekamo kulus ka nii maha kui masin kõvasti mööda võssi ja muu sellise sõitis? Ehks kas sõidul võisid talevkamo peale tekkida sõidusuunast alguse saavad piki(triibud, kulumisjäljed jne.)?
Kasutaja avatar
Sturmmann
Liige
Postitusi: 191
Liitunud: 02 Juun, 2005 15:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Sturmmann »

Talve camos 'Tiger'
Pilt
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Pilt

Poolik Nashorn vaatab mulle igal õhtul koju tulles etteheitvalt otsa. Olen ikka veidi nokitsenud. Üritan teha Sturmmanni üles riputatud isendit nimega Tiger. Esialgne ja määrdumata valge on peal. Tegin akvarelliga. Kleepub, va raip. Selline küsimus on ka, et kas mulle tundub sel mustvalgel fotol või ongi nii, et ainult pealisehitis oli talvekamo saanud? Mõni targem või teravama silmaga ehk aitab, siis tean edasi teha.

Paar pilti veel. Vale objektiiv oli. Seetõttu tuli eemalt pildistada.

Pilt

Pilt

Järgnevate piltide puhul oleks veidi värviabi ka vaja, et saaks veel värvimata asjad õiget tooni. Väikestviisi tulevad metalsed kulunud kohad küll, aga oli muidu kogu suurtükk ühe värviga tehtud?

Pilt

Pilt

PS. Nende imeväikeste juppide liimine õpetas mind ühes käes skalpell ja teises pintsetid koordineeritult töötama :D
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Dragoni mudel?
Mulle hakkab ta ka järjest hullemini meeldima, peab vist endale ka sebima..
Vanu fotosid pole pakkuda aga on eeldavasti samast karbist pärit mudelist tehtud foto.. saad ehk mingit shnitti võtta..

Pilt
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Revelli toodang.

Aitäh piltide eest. Pusin edasi.
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nojah, eks need 1:72 mõõdus tankide tegijad on ühed parajad hullud mehed küll... :wink: Aga see mis juba valmis oled jõudnud, see paistab täitsa kobe, nii et jõudu!

Urmas.
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

Talvekamo on täitsa kobe välja tulnud. Muidugi pildid on kehvakesed, et midagi kobisemisväärset leida. Mis selle objektiiviga lahti oli? Pildistad peegelkaameraga, millel pole makroks sobilikku objektiivi?
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Täpselt nii.
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Väga kobe pill aga lint on jäänd kahjuks nagu pillikeel ! :wink:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist